reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

reklama
Ja z ubrankami takimi dla noworodka wcale aż tak dobrze nie stoję, więc muszę kilka pajaców, body kupić. Też nie będę szaleć. Po co? Zrobią to za mnie babcie.;-)
 
a ja zaczynam kompletować wszystko od totalnego zera i mi to meeega ogromną przyjemność sprawia ;-) narazie mam same ubranka, ale juz nie moge doczekac sie września- pojedziemy sobie z D któregoś weekendu na takie większe zakupy.. mam ochote pokupować smoczki,butelki,gryzaczki itp. A reszte bede dokupować stopniowo ;-) może w przyszłości druga dzidzia skorzysta i nie bede juz tak szastała pieniedzmi w ciazy :-)

co myslicie o smoczkach tommee tippee ? widziałam w Smyku na 0-3miesiące takie maleńkie,przezroczyste z rózowym kwiatuszkiem . w dodatku mają dość "ładną" cenę,więc muszą byc lepsze od tych plastików za 5zł. Zreszta tam pisze "smoczki ortodontyczne" :-) tylko nie wiem po co takowe dla 2miesięcznego brzdąca.To naprawde ma jakiś wpływ?

Edit: wklejam link z allegro:
dla dziewczynki: http://allegro.pl/item686151234_tommee_tippee_smoczki_usp_c_air_2szt_0_3_m_cy.html
dla chłopca: http://allegro.pl/item701368606_tommee_tippee_smoczki_uspokajajace_air_2szt_0_3_m.html
 
Ostatnia edycja:
a ja zaczynam kompletować wszystko od totalnego zera i mi to meeega ogromną przyjemność sprawia ;-) narazie mam same ubranka, ale juz nie moge doczekac sie września- pojedziemy sobie z D któregoś weekendu na takie większe zakupy.. mam ochote pokupować smoczki,butelki,gryzaczki itp. A reszte bede dokupować stopniowo ;-) może w przyszłości druga dzidzia skorzysta i nie bede juz tak szastała pieniedzmi w ciazy :-)

co myslicie o smoczkach tommee tippee ? widziałam w Smyku na 0-3miesiące takie maleńkie,przezroczyste z rózowym kwiatuszkiem . w dodatku mają dość "ładną" cenę,więc muszą byc lepsze od tych plastików za 5zł. Zreszta tam pisze "smoczki ortodontyczne" :-) tylko nie wiem po co takowe dla 2miesięcznego brzdąca.To naprawde ma jakiś wpływ?

Edit: wklejam link z allegro:
dla dziewczynki: Tommee Tippee Smoczki usp. C - AIR 2szt 0-3 m-cy (686151234) - Aukcje internetowe Allegro
dla chłopca: Tommee Tippee Smoczki uspokajające AIR 2szt 0-3 m (701368606) - Aukcje internetowe Allegro
Paula, właśnie dziecko do 6 m-ca ma odruch ssania bardzo silny i najbardziej smoczka potrzebuje, tyle, że może się przyzwyczaić.. Tommee Tippee to dobra firma, mam z niej sporo rzeczy i smoczki też miałam i byłam zadowolona.
 
Ja z ubrankami takimi dla noworodka wcale aż tak dobrze nie stoję, więc muszę kilka pajaców, body kupić. Też nie będę szaleć. Po co? Zrobią to za mnie babcie.;-)

U mnie też tak jest :-D. Szaleją babcie :) Ja tylko odwiedzam i przychodzę z czymś nowym. Ostatnio się chwaliłam sweterkami od mamy a zaraz się pochwalę kolejnymi ciuszkami od teściowej. Bo jak się dowiedziała, że można tanio kupić to sama poszła poszaleć na zakupach :-D

a ja zaczynam kompletować wszystko od totalnego zera i mi to meeega ogromną przyjemność sprawia ;-) narazie mam same ubranka, ale juz nie moge doczekac sie września- pojedziemy sobie z D któregoś weekendu na takie większe zakupy.. mam ochote pokupować smoczki,butelki,gryzaczki itp. A reszte bede dokupować stopniowo ;-) może w przyszłości druga dzidzia skorzysta i nie bede juz tak szastała pieniedzmi w ciazy :-)

co myslicie o smoczkach tommee tippee ? widziałam w Smyku na 0-3miesiące takie maleńkie,przezroczyste z rózowym kwiatuszkiem . w dodatku mają dość "ładną" cenę,więc muszą byc lepsze od tych plastików za 5zł. Zreszta tam pisze "smoczki ortodontyczne" :-) tylko nie wiem po co takowe dla 2miesięcznego brzdąca.To naprawde ma jakiś wpływ?

Edit: wklejam link z allegro:
dla dziewczynki: Tommee Tippee Smoczki usp. C - AIR 2szt 0-3 m-cy (686151234) - Aukcje internetowe Allegro
dla chłopca: Tommee Tippee Smoczki uspokajające AIR 2szt 0-3 m (701368606) - Aukcje internetowe Allegro

Ja chciałam te kupić właśnie butelki i smoczki z tommee tippee. Ale zrezygnowałam z tego względu, że tomme tipee jest mało popularny w naszych aptekach. Szybciej dostane smoka do butelki z aventu. Nie daj boże na gwałt będzie potrzebny smok do butelki a ja będę musiała szukać po całym Stargardzie lub zamawiać z neta. A wiadomo, że zwykle smoki z butelek pasują tylko do oryginałów.

Dopisane:
Od teściowej:
dsc04534h.jpg

dsc04537x.jpg

Wózek, który kupiliśmy: do wózka dostaliśmy gratis nową butelkę i smoczki i pościel do wózka, która będzie służyć jako rezerwowa :-) Wózek był niedawno prany bo jeszcze pachnie takim zapach niemowlaka :-D Coś pięknego. Tak w ogóle to wózek był używany pół roku i mam jeszcze 1,5 roku gwarancji. Właścicielka oddała mi rachunek :)
dsc04538n.jpg

dsc04533v.jpg

dsc04528.jpg

dsc04529.jpg

dsc04530w.jpg

dsc04532d.jpg
 
Ostatnia edycja:
Kubiaczka śliczne ciuszki i wózio !!! :tak:

Co do smoczka to ja z nuk kupowałam tak samo do butelki wszędzie mogłam dostać zwłaszcza u mnie na osiedlu i tak samo z mlekiem w proszku już później to tylko nan wszędzie u nas wiec żeby w razie wpadki nie jeździć za mlekiem to wprowadziłam nan ;-):tak:
 
Ostatnia edycja:
ale rewelacja dziewczyny :-)ja się chyba przejdę dziś do nas do sklepu i spróbuję kupić jakiegoś bodziaka chociaż bo nie wytrzymam:-D:-D
 
reklama
co myslicie o smoczkach tommee tippee ? widziałam w Smyku na 0-3miesiące takie maleńkie,przezroczyste z rózowym kwiatuszkiem . w dodatku mają dość "ładną" cenę,więc muszą byc lepsze od tych plastików za 5zł. Zreszta tam pisze "smoczki ortodontyczne" :-) tylko nie wiem po co takowe dla 2miesięcznego brzdąca.To naprawde ma jakiś wpływ?

Edit: wklejam link z allegro:
dla dziewczynki: Tommee Tippee Smoczki usp. C - AIR 2szt 0-3 m-cy (686151234) - Aukcje internetowe Allegro
dla chłopca: Tommee Tippee Smoczki uspokajające AIR 2szt 0-3 m (701368606) - Aukcje internetowe Allegro


ja to tylko Avent bardzo mi się podobaja i mają dobrą opinie:tak:


Dopisane:
Od teściowej:
dsc04534h.jpg

dsc04537x.jpg

Wózek, który kupiliśmy: do wózka dostaliśmy gratis nową butelkę i smoczki i pościel do wózka, która będzie służyć jako rezerwowa :-) Wózek był niedawno prany bo jeszcze pachnie takim zapach niemowlaka :-D Coś pięknego. Tak w ogóle to wózek był używany pół roku i mam jeszcze 1,5 roku gwarancji. Właścicielka oddała mi rachunek :)
dsc04538n.jpg

dsc04533v.jpg

dsc04528.jpg

dsc04529.jpg

dsc04530w.jpg

dsc04532d.jpg


super macie wyprawki częściowo kupione:tak:ja już się nie moge doczekać mojego kupowania:-)a tak wogóle mówią że pod koniec a gdzie niby przed świętami ja będe łazić po sklepach i kupować wtedy to ja już chce się szykować do porodu a nie kupować wyprawke i wogóle tyyyle ludzi będzie po sklepach biegac co niezłe zamieszanie co wole już w domciu odpoczywac:tak:
 
Do góry