reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

Astrid bardzo ladne.Ja mam mnostwo ciuchow z Babaluno i bardzo je sobie chwale.Doskonala jakosc,super sie pierze,prasuje-nie znieksztalcaja sie,nie blakna. Chyba tez poszukam czegos dla Alusia na chrzest z tej firmy...
 
reklama
Widze że piszecie o matach to ja wam powiem że mam sobie fajnie:-p

Mate dostał Dominiś na gwiazdke od chrzestnej a ze wtedy za dużo jej nie używałam to teraz mam jak nowa a Alanek uwielbia w niej być(Dominiś też lubiał ale nie aż za bardzo a ja wtedy miałam więcej czasu aby mu poświęcać czas dlatego obeszło się i bez niej)a leżaczek to dostał Alanek kaske na chrzest i dlatego kupiłam go więc powiem że mam fajne dwie praktyczne rzeczy i nie za moją kase:-D
 
W rossmanie są sukieniusie do chrztu białe i ecru... mi sie bardzo podobały:tak: sukienka+sweterek 35zł z dzianinki:tak: butki za 5zł:tak:
 
Ja też :-) sukienkę pożyczyła nam sąsiadka, kupiłam butki i rajstopki, sweterek mam i czapusię też :-)
Co do maty, to właśnie załatwiłam nam przypadkiem, byłam w tym tygodniu na spacerze z sąsiadką, powiedziała, że jej córa już się nią nie interesuje, więc zapytałam czy nie chciałaby sprzedać i sprzeda nam za 40zł :tak: o jak ja lubię takie interesy :-D
 
Ja już nie ubieram w kombinezon bo jest wielki ryk jak Alanka w go wkładam(nawet w taki cieńczy)ja poprostu już ubieram kurteczki mam taką cienszą z lekkim polarkiem i taką bez polarku i wystarczyło go wyjąć z kombinezona i ubrac w kurteczke ani pisku nie było tylko gaworzenie dlatego już schowałam kombinezon do szawki:tak:a co na nóżki to śpioszki czy kalesonki lub rajstopki i na to spodnie skarpetki i buciki papciowate takie dla dzieci małych i do fotelika czy wózka i zawsze kocykiem przyktywam lub do fotelika mam pokrowiec na nóżki i heja dziecko szcześliwe i mama że nie płakusia mi:tak:a czapeczki to mam takie cieńsze wiosenno-jesienne lub bawełnianą jak ma przy bluzie kapturek jeszcze;-)kurtka jedna też ma kapturek dodatkowo a druga jest z kołnieżykiem ze to jest różnie jakie czapeczki ubieram ale tak czy siak nie za grube;-)

Hehe a teraz własnie mi się dziecie obudziło i gaworzy sobie w łóżeczku:-D


EDIT:a pod kurteczke ubieram bodziaki i sweterek czy bluzke i zależy to od pogody bo jak chłodniej to sweterek i długi rękawek w bodziaku a jak cieplej to bluzke i krótki rękawek w bodziaku;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
My także już pożegnaliśmy kombizezon zimowy. Aktualnie ubieramy sie w kombinezon ale z polarku. Pod to body i pajac. I juz nie przykrywam kocykiem w gondoli tylko zasuwam osłonę na nogach. Jeszcze nie zapocił sie w tym ;-)

Aktualnie termometr pokazuje 16 st. zatem dzis taki sam zestaw.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
U nas kombinezon był aż raz założony w drodze ze szpitala bo mamusia kupiła taki badziew na Allegro że Bunia była jak robot i nawet palcem ruszyć nie mogła :-)
 
Do góry