reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

Mój też już bez kombinezonu od jakiegoś czasu u nas 7 stopni i leje a ja małemu założyłam tylko pampersa i pajacyk na długi rękaw na to bluza z polaru i do wózka w takiej temperaturze jak dziś przykryty jest kocykiem na to osłonka od wózka bo pada ;-)
 
reklama
Oj kombinezon to u nas pożegnałyśmy zaraz jak się cieplej zaczęło robić - teraz to już wychodzimy w samych spodniach sztruksowych (+skarpetki) +body z długim (jak chłodno to bluzeczka na to) i kurteczka sztruksowa na polarku. No i czapka cienka.
Jak chlodniej to przykrywam kocykiem podwójnie, a jak nie to tylko nózki i tyle. Przy 20 stopniach body z krótkim i pajacyk + kocyk. Bez kurteczki i spodni.

A drugi zestaw wiosenny to na body, rajstopy, pajac z polaru, czapka:-)
 
Oj kombinezon to u nas pożegnałyśmy zaraz jak się cieplej zaczęło robić - teraz to już wychodzimy w samych spodniach sztruksowych (+skarpetki) +body z długim (jak chłodno to bluzeczka na to) i kurteczka sztruksowa na polarku. No i czapka cienka.
Jak chlodniej to przykrywam kocykiem podwójnie, a jak nie to tylko nózki i tyle. Przy 20 stopniach body z krótkim i pajacyk + kocyk. Bez kurteczki i spodni.

A drugi zestaw wiosenny to na body, rajstopy, pajac z polaru, czapka:-)

Aga my podobnie ubieramy.Jak jest ok 20 stopni to body,pajac welurowy i kocyk.A jak siedzimy w sloncu to Mlody kocyk i tak z siebie skopuje.On w ogole -jak tatus - nienawidzi byc naubierany,zaraz jest wrzask,marudzenie,ale jak tylko sie go troche odkryje albo lzej ubierze to caly happy i zasypia spokojnie:-)
 
Macy ! rewelacja ! chyba tez sięna to skusze !! tylko czy nie bedzie mojej za zimno w koście - przez te dziurki będzie piżdzioszycz truszke hmmm......
 
Chyba masz ten chrzest w maju, co? Moze do kosciola rajstopy, body z dlugim albo jakis polarek, bo rzeczywiscie zimno w kosciolach bywa. Ja sie tylko boje, ze dla mojej kozy to bedzie male.

Tysiolek, a tu znalazłam z długim rękawkiem:
http://www.allegro.pl/item956791459_sliczna_szydelkowa_sukieneczka_czapeczka_r_68.html


Jeszcze mi sie cos przypomnialo, mam nadzieje, ze watek jest odpowiedni. Kupilam malej na zajaca zabawke firmy Lamaze i malutka jest zachwycona. Polecam. Widzialam, ze na allegro tez sa te zabawki, chociaz troche drozsze niz tutaj. My kupilismy cos takiego:
http://www.allegro.pl/item977792166_emanuel_lamaze_nowosc_super_cena.html

i takiego:
http://www.allegro.pl/item978915244_emilka_lamaze_nowosc_super_cena.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
My mamy z tej serii Lamaze żyrafkę i Oliś był nią zachwycony, a że Oliś to już poważny facet to teraz żyrafkę siostra przejmie :-)
A te ubranka robione na szydełku cudne, chyba muszę się znowu za szydełkowanie wziąć i coś Młodej sama zrobić :-)
 
Do góry