Gosieekk
Fanka BB :)
na allegro lateksowy za 180 zł... Czy to tak drogo w porównaniu z gryczano - kokosowym?
No ja widzę różnicę między 80zł a 180zł
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
na allegro lateksowy za 180 zł... Czy to tak drogo w porównaniu z gryczano - kokosowym?
a nie, to że lateksowe są droższe to pewne. Mi się wydawało że te lateksowe będą kosztować do najmniej z 300zł, także "miło" się zdziwiłam że mimo wszystko AŻ tyle nie kosztują
Joasia Oczywiście co do proszku masz rację. Napiszę może inaczej: Mam zamiar od początku prać w "normalnym" proszku. Dla mnie to duży wydatek prać w dwóch różnych proszkach. Na szczęście w mojej i mojego M rodzinie nie ma alergii, więc mam nadzieję, że Maciuś zaakceptuje ten proszek. Jeżeli oczywiście pojawi się wysypka, która będzie oznaczać wrażliwość skóry lub alergię, wtedy zmienię proszek
Proszek dla dzieci musi być NON BIOLateksowe są super na kręgosłup - szczerze POLECAM! nam poleciły rehabilitantki, bo mój M miał straszne problemy z kręgosłupem i w koncu kupiliśmy sobie taki jakis czas temu i jest boski - śpi się cudownie - żadnych bóli kręgosłupa po nocy - po prostu i ja i mąż odkąd kupiliśmy materac z lateksu to kładąc sie wzdychamy co wieczór "o jak wspaniale, o jak cudownie w końcu sie wygodnie położyć i rozprostowac kręgosłup"
Także niuni też lateks kupujemy, żeby za wczasu zadbać o kręgosłupik, bo jak tatusia geny dostała to kiepsko będzieTaniej zapobiegać niż potem leczyć!
A czy to az taka duża różńica w cenie między proszkiem dla dzieci a proszkiem normalnym? Bo mi sie wydaje, że chyba podobnie cenowo to wygląda - nie wiem ale jak kupuje Ariel chyba 2,5kg albo 2kg to płacę coś koło 30 zł. i mniej więcej tyle samo dałam za Jelpa 2,4kg. więc różnica może jakiś kilku złotych jest. Ja nie wiem ile proszki inne kosztują, no ale chyba az tak tanie nie są? A jednak wydaje mi się, że tej chemii w proszku dla dzieci mniej jest niż w normalnych, bo jednak co wrażliwsze dzieci to dostają wysypek i alergii więc coś w tym musi być.. Jeszcze sa wiem płatki mydlane do prania dla dzieci - może to taniej wychodzi, a na pewno lepsze i zdrowsze niż takie normalne proszki! Dużo osób poleca pranie w tych płatkach właśnie!
Winnie The Pooh Light-Up Cot Mobile - Tomy Ja mam taką karuzelkę ale zawieszę ją dopiero ok2mca.Karuzela fajna. Wlasnie tez poszukuje i zastanawiam sie nad mata edukacyjna, macie? Jesli tak to prosze o opinie:-)