reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepionki

kania, rozumiem, ja też mam takie podejście, zresztą u nas to nie ma mowy o ponaglaniu bo chyba nikt tego nie pilnuje ;-) a zapytałam bo nie zrozumiałam czy staneło na o/ś/r oznacza że jesteście po czy przed szczepionką :sorry2:
Na testach jak do tej pory nic, tak jakby nie miał żadnej alergii, ale my w sumie też nie robiliśmy ich zbyt dużo :rolleyes2:
 
reklama
A ja dziś kupiłam drugą dawkę Prevenaru i w czw idziemy się szczepić. Już mam nerwicę, bo dla Hani każda wizyta u lekarza to koszmar. Dla mnie też:(
 
ragna, trzymam kciuki, napewno wszystko będzie ok :tak:


U nas odpukać żadnych narazie objawów po szczepiennych, więc kamień z serca, ale kolejne w sierpniu :sorry2:
 
A my już po szczepieniu. Bez płaczu się nie obyło, ale szybko się uspokoiła. Generalnie zachowywała się lepiej niż zwykle, ale to pewnie dlatego, że lekarka zbadała ją na odczepne. Waży 11,1 kg (w ciuszkach), a mierzy 83 cm. Teraz poszła z B. na spacer. Zachowuje się normalnie, choć nie - trochę bardziej niegrzeczna jest, ale tak ma dziś od rana...
 
Ragna cieszę się że wszystko poszło dobrze, a co do płaczu to większość dzieci tak reaguje więc to raczej norma niż wyjątek:-) Trzymam kciuki by nie było żadnych powikłań.
 
reklama
Dostaliśmy ponaglenie już drugie na szczepienie o/ś/r więc w piątek czeka Nas to cudowne wydarzenie, oczywiście jak się nic nie zmieni. Trzymajcie kciuki b. mocno.
 
Do góry