reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepionki

ROXI - brawo dla dzielnego Ptysia :-) No i ja to jednak mam wagę w rękach - Patryk 1kg cięższy od Przemka:-) No i przerósł go trochę :-) No i wreszcie na co go dziś zaszczepili? Świnka/różyczka/odra czy to drugie?
 
reklama
Roxannka ogromnie się cieszę że Patryk dzielnie zniósł to szczepienie, super sobie waży.
Moja o pół kg więcej waży, normalnie klocuszek się z niej zrobi haha i ma 86 cm.
 
Ostatnia edycja:
nice, no idealnie go "zważyłaś" ;-) no i wogóle mu przypadłaś do gustu :-D Zaszczepili go na świnke/odre/różyczke - priorixem w rączke :sorry2:

kania, ale Oliwka wyższa więc kg może mieć więcej a nie tam klocuszek, no i starsza jest jednak :happy::cool2: a u was jak sytuacja ze szczepieniami ?

nat, zapisaliśmy się na sierpień :tak:
 
Roxannka stanęło na o.ś.r. bo non stop jest coś, jak nie katar (zielony), to wirus, angina i tak w kółko. U Nas o tyle dobrze, że zapisywać się nie trzeba wcześniej tylko dzwonię i przychodzę. Jak po antybiotyku musi mieć przerwę 2 tyg do szczepienia to zaraz coś innego łapie.
 
Ostatnia edycja:
a HAPPY chyba już na poboczne nie zagląda, bo dalej wieści o szczepieniach Amelkowych niet :-(
ROXI cieszę się, że szczepienie przebiegło ok, mam nadzieję, że żadnych poszczepiennych "atrakcji" mieć nie będziecie no i widzę, że wagę/ wzrost Ptyś ma idealną/y :-):-):-)
 
ROXI - i jak Patryk po szczepieniu? Nie ma żadnych skutków ubocznych?

My nadal nie szczepiliśmy na świnkę/różyczkę/odrę i na tę ostatnią dawkę dtp/hib/polio. Sama nie wiem co z tym zrobić. Muszę pogadać z alergologiem co o tym myśli.
 
kania, stanęło o/ś/r czyli jeszcze jej nie mieliście ? Znam ten ból z ciągłym chorowaniem i brakiem przerw na szczepienia :baffled: chociaż (odpukać) nie pamiętam kiedy ostatnio podawaliśmy Patrykowi antybiotyk, chyba w zime jeszcze i chciałabym żeby tak zostało, czego i Wam życze! :tak:

nice, narazie cisza, żadnych objawów ani dolegliwości :sorry2: mam nadzieje, że nic się już nie wydarzy :happy:

Nam żadne testy na alergie nie wyszły więc narazie nie robimy kolejnych.
 
reklama
Roxannka Oliwia antybiotyk miała w maju, niedawno wirusa żołądkowego i tak w kółko coś...
Nie ponaglają mnie, to jakoś parcia nie mam.
Nic Wam na testach nie wyszło???
Cieszę się, że Patryk nie ma żadnych dolegliwości poszczepiennych.
 
Do góry