reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia na COVID a ciąża !

reklama
Ja patrzę na to z tej strony że wśród Żydów średnie IQ to 115, połowa populacji jest ponadprzeciętnie inteligentna podczas gdy u nas tylko 15%. Czy muszę wspominać że u nich nie ma ruchów antyszczepionkowych? Zaszczepić się dali pierwsi i prawie wszyscy. Gdyby istniał światowy spisek to Żydów szczepiono by ostatnich a właściwie nie szczepiono bo coś tam coś tam genetyka sami wiecie rozumiecie nie da się.
Każdy robi jak uważa. Ja wolę podjąć decyzję na podstawie rzetelnych informacji, a nie dlatego, że Żydzi, Grecy czy Pani Krysia z warzywniaka się zaszczepiła w pierwszej kolejności.

I nie, nie jestem antyszczepem. Dzieci szczepione zgodnie z kalendarzem. Ja dawki przypominające.
 
Bardzo możliwe, że masz rację. Jednak mnie zastanawia fakt, że informacje i "liczby" oparte są na faktycznych danych pochodzących z oficjalnych źródeł. Więc nie jest to czyjeś subiektywne podejście do tematu wyssane z palca.

Poza tym, zastanawiający jest dla mnie fakt, że ze strony izby lekarskiej czy ministerstwa zdrowia nikt tych słów nie prostuje. A wzywa się tych lekarzy na przesłuchania.
Obawiam się że do prostowania tych wszystkich bzdur musieliby nowe ministerstwo założyć. Ministerstwo Antydezinformacji Covidowej.
Aczkolwiek trzeba przyznać, że wiele osób zmarło na skutek obstrukcji służby zdrowia, ale to już wina złej organizacji a covid jej nie spowodował tylko uwypuklił
 
Więc co złego w tym widzisz?
Co złego? Udawanie, że znalazło się „magiczny” lek, jeżeli nie ma się na to dowodów (amantadyna).
Podawanie informacji, które nie mają nic wspólnego z wynikami wiarygodnych badań naukowych. Albo podając wyniki badań na próbie kilku osób. Albo powołując się na zmanipulowane lub całkowicie fałszywe informacje. W sieci jest tego pełno.
Przez takich ludzi nie wrócimy szybko do normalności, będziemy łazić w maskach i żyć od lockdownu do lockdownu.
 
Temat szczepienia to temat rzeka...
Mój lekarz prowadzący (ordynator szpitala, jestem w 32 tygodniu) powiedział mi ostatnio, że szczepić się jak najbardziej powinno w ciąży ale na wszystkie choroby gdzie ewentualne skutki uboczne tych szczepionek są sprawdzone na kobietach ciężarnych oraz maluchach w brzuszku. Szczepionka na Covid jest zbyt świeżą szczepionką i zaświadczenia mi nie da ( nie chciałam go zresztą, pytałam z ciekawości jakie ma podejście) [emoji846]
 
Co złego? Udawanie, że znalazło się „magiczny” lek, jeżeli nie ma się na to dowodów (amantadyna).
Podawanie informacji, które nie mają nic wspólnego z wynikami wiarygodnych badań naukowych. Albo podając wyniki badań na próbie kilku osób. Albo powołując się na zmanipulowane lub całkowicie fałszywe informacje. W sieci jest tego pełno.
Przez takich ludzi nie wrócimy szybko do normalności, będziemy łazić w maskach i żyć od lockdownu do lockdownu.
Dzięki Bogu istnieją tacy ludzie.
 
Co złego? Udawanie, że znalazło się „magiczny” lek, jeżeli nie ma się na to dowodów (amantadyna).
Podawanie informacji, które nie mają nic wspólnego z wynikami wiarygodnych badań naukowych. Albo podając wyniki badań na próbie kilku osób. Albo powołując się na zmanipulowane lub całkowicie fałszywe informacje. W sieci jest tego pełno.
Przez takich ludzi nie wrócimy szybko do normalności, będziemy łazić w maskach i żyć od lockdownu do lockdownu.
A nie zastanawia Cię fakt, czemu tak w dobie pandemii nikt nie chce amandatyny przetestować? Tylko z marszu się ten lek odrzuca?

Poza tym tu nikt nie powoływał się na fałszywe dane, tylko dane oficjalne z MZ i GUS.
 
Obawiam się że do prostowania tych wszystkich bzdur musieliby nowe ministerstwo założyć. Ministerstwo Antydezinformacji Covidowej.
Aczkolwiek trzeba przyznać, że wiele osób zmarło na skutek obstrukcji służby zdrowia, ale to już wina złej organizacji a covid jej nie spowodował tylko uwypuklił
A dlaczego uważasz, że to bzdury?
 
Przecież amantadya była już testowana w Meksyku. To raz . A dwa ruszyły już oficjalne badania w Polsce, problem mają tylko ze znalezieniem odpowiedniej ilości chętnych.
 
reklama
Do góry