reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia na COVID a ciąża !

reklama
O Hałacie pisali wczoraj na wp. Link do: Twierdzą, że szczepionki to "eksperymentalna terapia genowa". Sprawdziliśmy, kim są eksperci antyszczepionkowców
Tacy ludzie wypłynęli dzięki pandemii. Po jednych pieniądzach z Ziębą.
Bardzo możliwe, że masz rację. Jednak mnie zastanawia fakt, że informacje i "liczby" oparte są na faktycznych danych pochodzących z oficjalnych źródeł. Więc nie jest to czyjeś subiektywne podejście do tematu wyssane z palca.

Poza tym, zastanawiający jest dla mnie fakt, że ze strony izby lekarskiej czy ministerstwa zdrowia nikt tych słów nie prostuje. A wzywa się tych lekarzy na przesłuchania.
 
Ja patrzę na to z tej strony że wśród Żydów średnie IQ to 115, połowa populacji jest ponadprzeciętnie inteligentna podczas gdy u nas tylko 15%. Czy muszę wspominać że u nich nie ma ruchów antyszczepionkowych? Zaszczepić się dali pierwsi i prawie wszyscy. Gdyby istniał światowy spisek to Żydów szczepiono by ostatnich a właściwie nie szczepiono bo coś tam coś tam genetyka sami wiecie rozumiecie nie da się.
 
A nie możesz popatrzeć na to z drugiej strony? Że pandemia i szczepionki to góra pieniędzy? Dlaczego jak pojawi się jakiś głos sprzeciwu to od razu jest piętnowany?
Przecież każdy na tym zarabia. Ludzie głoszący teorie antyszczepionkowe również zarabiają kasę na zbiórkach, leczeniu amantadyną.
I to niemałe pieniądze.
 
reklama
Do góry