reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia na COVID a ciąża !

reklama
A słyszeliście o tym, że firmy ubezpieczeniowe nie chcą wypłacać odszkodowań za powikłania po szczepieniu? Ja jeszcze tematu nie zgłębiałam, ale np. tutaj artykuł: Link do: Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny

Tak. Słyszałam taka rozmowę. Pani z firmy ubezpieczeniowej nie może dać ubezpieczenia na efekty uboczne np NOP po szczepieniu itp ale może dać ubezpieczenie jeśli umrzesz po szczepieniu.

Ale czy to jest coś niepokojącego? Firmy ubezpieczeniowe od dawna kombinują jeśli chodzi o ubezpieczenia
 
Ostatnia edycja:
Cześć,

mam pytanie. Nie wiem czy ten temat był już tu poruszany, jak tak to wybaczcie bo bardzo tego dużo, a jestem tu nowa. Jestem aktualnie w trakcie starań o dziecko i staje przed dylematem czy się szczepić czy nie. Czy są tu jakieś dziewczyny które juz po szczepionce zaszły bezproblemowo w ciąże?
 
reklama
Do góry