reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
k@m@ współczuję wam,trzymam kciuki aby wszystko skończyło się dobrze:)

A wogóle co u reszty mamusiek??? dawno nic nie pisałyście:(
u mnie oki.praca dom i tak w kółko:)
 
Hej
U mojego synka trochę się polepsza, zapalenie napletka, odparzenie i wysypka uczuleniowa dają odpust :) widać gołym okiem poprawy. U kardiologa w dalszym ciągu nie byliśmy :( mąż narzeka że nie będzie miał czasu aby nas zawieść i nie jest mu to na rękę :wściekła/y: PRACA WAŻNIEJSZA NIŻ ZDROWIE DZIECKA!!!! Ja z kolei nie wsadzę małego w autobus bo nie znam szczecina :baffled:
A u mnie, no cóż, nic dobrego. Problemy między mną a mężem powróciły, i to jakiś czas temu, ale nie chciałam Wam o tym pisać by nie zanudzać znowu tymi samymi historiami. A jak wiadomo historia lubi sie powtarzać a moje małżeństwo jest na to idealnym dowodem. Jako odstawiona na boczny tor żona, nie uśmiecham sie słodko. Jest na tyle źle między nami, że zaczęłam sie zastanawiać co ja czuje do tego człowieka :shocked2:

Z dobrych wieści mam jedynie to, że pierwsze urodziny mamy już za sobą:-) było przyjemnie :)
Synek od tygodnia stawia samodzielnie kroczki :-D:-D
 
witam
ewon ja tez powróciłam do pracy, dlatego za bardzo nie mam czasu na pisanie, jakoś sobie radzę ale troche zmęczona jestem, trójka dzieciaków, dom praca i niewyspane noce:-( no ale dobrze ze mąż pomaga jak może...
kama nie martw się, może sie jeszcze dogadacie z mężem, ważne że masz małego i że już lepiej sie czuje, gratulacje z okazji roczku i pierwszych kroczków:)
 
Hej mamusie, 16 i 30 czerwca organizujemy w Szczecinie kurs pierwszej pomocy dzieciom i niemowlętom:happy2: czy są jakieś chętne? Szkolenie trwa 4-5 godzin, koszt 50 zł. od osoby:)
 
Cześć, nas dopadła pierwsza choroba małej, z czwartku na piątek zaczęła gorączkować miała ok. 39 ale zbiłam gorączkę i wyszystko było ok, ale rano się obudziłam zmierzyłam temp. a tam 41,5 !! Nogi mi się ugięły od razu się ubraliśmy i pojechaliśmy na dyżur. Lekarz zbadał Nadkę i stwierdził że to angina przepisał antybiotyk. 2 dni nam tak gorączkowała a poza tym nic, jedynie nie chciała jeśc ale wiadomo to normalne. W niedzielę rano zwymiotowała i od tamtej pory dziecko zdrowe zero gorączki zaczęła szaleć i tak sobie myślę czy to była angina czy załapała 3 dniówkę. Dam jej już do końca antybiotyk pójdę na kontrolę i zobaczymy.
Ja też z chęcią poszłabym już do jakieś pracy bo zwariować można tak nic nie robiąc ale niestety czekamy w kolejce do żłobka a prywatny trochę za drogi jak dla nas więc mam nadzieję że wkońcu doczekamy się miejsca dla małej.
 
mebi zorganizuje opieke dla młodego na ten czas i dam znać, a powiedz gdzie dokłądnie organizowany jest ten kurs i czy opłata jest za dwa kursy czy jednorazowa? Z góry dziękuję.

Tak to juz u mnie bywa, raz na wozie raz pod wozem. Najważniejsze, że z małym wszystko dobrze :) Nic mnie tak nie cieszy jak jego radość na buzi, w tedy reszta mogłaby nie istnieć.
Dziewczyny mam do Was pytanie odnośnie kardiologa dziecięcego, czy któraś z Was wie gdzie mogłabym małemu zrobić ekg serduszka? (ze skierowaniem)
Pytałam moich znajomych i nikt nie potrafi mi pomóc bo nikt nie musiał takich badań wykonywać.
 
Ostatnia edycja:
hejka

Kasiu tak szybko wróciłaś do pracki,no na pewno ciężko bidulko:)

k@m@ będzie dobrze,musisz wierzyć,wiadomo raz jest lepiej a raz źle ,tak to już jest w związkach:( niestety:( ale trzymam kciuki aby mąż wziął się w garść:)) buziolki
 
Dziewczyny u nas tyle się dzieje od miesiąca że nawet nie mam siły pisać. Nie mogę powiedzieć, że tylko źle się dzieje, bo dobrze też, ale niestety z przewaga jest tego pierwszego.

Kama współczuję przejść z małym. Niestety wiem jak to jest kiedy dziecko nagle przestaje oddychać i sinieje. Ważne, że jest już lepiej.
Z ekg próbowałabym na Unii i na Arkońskiej- tam są poradnie kardiologiczne dla dzieci. Zadzwoń i zapytaj czy bez skierowania do poradni, ale ze skierowaniem na samo badanie Cię przyjmą. Jak nie to dzwoń to nfz. A jeszcze prościej zapytać lekarza, który wystawił skierowanie, musi Cię poinformować gdzie z jego skierowaniem Cię przyjmą.
 
reklama
Ta nadzieja i wiara w lepsze dni powoduje, że jestem bardziej przytłoczona i zniechęcona, ileż można mieć w sobie cierpliwości?! Zycie bywa czasem ostro popaprane :wściekła/y::wściekła/y: Ale dziękuję ewon za kilka słów otuchy. W trudnych chwilach nie ma nic lepszego jak usłyszeć, że będzie lepiej ;-)
czarodziejka serdecznie dziękuję za informacje....oj pomogłaś kobitko :-):-) tak zrobię, zadzwonie i sie popytam.
A moj syneczek wczoraj odkrył, że jego nosek posiada dwie znakomite dziurki, w które idealnie mieści sie jego paluszek :-D:-D:-D Rośnie mi chyba mały górnik, od wczoraj nieustannie kopiący w kopalni:-D:-D
 
Do góry