reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
cześć
:(
a ja po raz kolejny spędzam wieczór sama z dziećmi. chłop poszedł do sąsiadów na mecz i oczywiście wróci jak ostatnio na .... :no:
smutno mi troszku:(

marta witaj:)))) pisz jak najczęściej:)
 
Widze, ze ruchu na watku nie ma ;-) asssia kiedys moze uda sie spotkac :) Jutro idziemy do alergologa z synkiem(3,5 roku), mam nadzieje, ze zrobi mu testy na pierwszej wizycie.
 
Ostatnia edycja:
hejka
marta witaj, a
a ja dzis ide do kina z dziewczynami na goryla snieżka, mam nadzieje ze nie zasnę;-) no a potem mecz, zobaczymy jak tam nasi:)
ewon a jak twoje prawko? skończyłas, ciekawe czy uda nam sie na kawke spotkac,
marta ja mam córke 3,5 roku,
 
hejka

Kasiu jeszcze nie,teraz zaczeliśmy remont w mieszkanku. a i ja z Damianem angine ropną mamy-porażka:/ nikomu tego dziadostwa nie życzę.
 
hej na sekunde
u nas remont wrze,po pracy jestem padnięta i nie mam na nic czasu-masakra.Damian nadal ma zapalenie ucha:((

a co u Was moje kochane??
 
reklama
Do góry