reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

czarodziejka te nieszczęścia i niepowodzenia wiszą chyba w powietrzu i spadają na każdego. Każdy z kim ostatnio rozmawiam ma jakiś problem :-( a co sie takiego u Ciebie dzieje? dzieciaczki chorują, czy może coś bardziej osobistego?? :-:)-(
 
reklama
k@m@ czarodziejka, no niestety nie ma lekko:( każdy ma gorsze dni miesiące,u mnie raz lepiej a raz gorzej.ciągłe kłótnie i nerwy są:( i człowiek myśli czy jest sens czy nie ma .czy da radę czy nie da. czy lepiej być samemu czy nie i tak w kółko człowiek myśli za i przeciw. ech ...
 
..... i czasem myśli za dwoje lub troje :( Problemy namnażają sie niczym karaluchy a w trudnych chwilach często jesteśmy zdane tylko na siebie :( żadnego pocieszenia, współczucia czy chociażby ramienia do wypłakania się.

Ciekawe jak to jest z tym szkoleniem pierwszej pomocy, co nie? Jak dla mnie to dość mało informacji by sie na nie zapisać. Nie podano ani miejsca,ani kto to organizuje :confused: mam tylko nadzieje, że nie jakaś osoba prywatna, która chce sobie dorobić na lewo :crazy: Dziwne.
Pamiętacie może jak dopytywałam o spacerówki? Wczoraj dokonałam takiego zakupu :-):-) Kupiłam młodemu Mikrusa Yetti:-):-) Super lekko sie prowadzi. Mały ma dużo miejsca dla siebie bo wózeczek ma szerokie oparcie i siedzisko :) Jesteśmy zadowoleni :):) Jedyny minus to maleńki 'kosz" na zakupy, a raczej nie kosz tylko szmacianka nieprzemakająca i torba doczepiana, też jest maleńka. A w sobote kupię małemu "przekładankę" :) znalazłam na tablica.pl kobietę, która chce sie swojej pozbyc za przystępną cenę 30 zł.
 
a u nas cóż dzień za dniem szkoła ćwiczenia dom i tak tydzień w tydzień
płytki do łazienki kupione a nagle z M praca problem zawieszenie maja i może wyjedzie teraz 11 czerwca
ja 30 czerwca wyjeżdżam do teściów z dzieciakami na wieś wiec odpocznę sobie od tego wszystkiego zero ćwiczeń koniec szkoły chyba tego mi trzeba

k@m@ no w związkach jest rożnie raz lepiej raz gorzej ale zawsze trzeba mięć nadzieje a faceta trzeba w prost mówić co potrzebujemy bo oni się nie domyślają
 
Dziewczyny mam do Was pytanie odnośnie kardiologa dziecięcego, czy któraś z Was wie gdzie mogłabym małemu zrobić ekg serduszka? (ze skierowaniem)
Pytałam moich znajomych i nikt nie potrafi mi pomóc bo nikt nie musiał takich badań wykonywać.
k@m@ w zdrojach jest bo robiłam swojemu małemu lub na słowackiego pewnie masz bliżej
dr nazywa sie Milchert a to telefon 91 42 31 049 bardzo fajna babeczka
 
K@m@-Ja dostałam namiary na dr Grażynę Dawid-podobno super pediatra kardiolog.Przyjmuje na Łuczniczej 70D i chyba na Unii.Mam nr telefonu jak chcesz:091-455-31-12 lub 0501-144-723.
 
Czesc dziewczyny, mozna dolaczyc ?? :) Mieszkam kolo Polic, wiec niejako chyba moge sie podpiac :)

Od razu zapytam, bo moze sie orientujecie, poszukuje ortopedy (do tej pory chodzilam na Kadlubka, ale zlikwidowali), neurologa i okuliste wszystko dla roczniaka.
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny, mozna dolaczyc ?? :) Mieszkam kolo Polic, wiec niejako chyba moge sie podpiac :)

Od razu zapytam, bo moze sie orientujecie, poszukuje ortopedy (do tej pory chodzilam na Kadlubka, ale zlikwidowali), neurologa i okuliste wszystko dla roczniaka.

wiec tak neurolog jaka znam i leczy synka od 2 lat to Dr Kochanowska niestety teraz tylko prywatnie nie pracuje w zdrojach przyjmuje na majowym wiec tak jak ja masz daleko ale ja jeżdżę bo wiem ze warto wizyta 70 zł
okulista w Policach nie ma dziecięcego ja chodziłam do medikusa do dr Tomali ale synuś ostatnio nie dał się zbadać wiec byliśmy dwa razy i Micor ma specjalny sprzęt dla maluszków wizyta 100 zł

skąd dokładniej jesteś
 
reklama
Do góry