reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
hejka

ale pogoda,kurcze przez nią nic mi się nie chce:( jakaś ciągle senna jestem:/
przydałaby się jakaś praca dodatkowa.
a jazdy ok.teraz jeździłam na autostradzie-choć nie wiem bo powinnam ćwiczyć skrzyżowania,ale uparł się instruktor-jechałam 150km hehe fajnie było.ale jutro musimy ćwiczyć już parkowanie i wyjazd z Worda.
dzisiaj byłam z Damianem na pobraniu krwi w poniedziałek będę wiedzieć jaki wynik. i z Kubą u pulmonologa byłam,kurcze musimy inhalacje ciągle robić:(
Edzia ja nie pomogę.jeszcze żyjemy na kocią łapkę:)
 
Edzia ja byłam ale na zwykłym obiedzie, ceny, to zależy jak kto na to patrzy, moim zdaniem normalne jak na taki lokal, w koncu to Willa. Jedzenie również smaczne ale długo trzeba czekać.
Ewon a co sie dzieje z Twoimi dzieciaczkami? chore? :-(
 
Kasiu Damianowi w styczniu w morfologii wyszło za mało płytek jakichś i teraz musiałam powtórzyć badania bo już zdrowy jest i sprawdzimy i wtedy się okaże.A Kuba nawrót astmy ma:( on się biedny namęczy,wczoraj mocne świsty słyszała lekarka,mamy przez tydz się inhalować a później przepisze mu inhalator,aby nosił go cały czas ze sobą:( porażka. a ja muszę znaleść pracę jakąś na weekendy.mój miał dostać podwyżkę,ale narazie została przełożona ponieważ sklep nie idzie/martwy sezon.jeszcze jazd nie spłaciłam:/ jeszcze moja siostra chora grozi jej marskość wątroby bądz nowotwór już ma,do tego nerki jej wysiadają.robi badania=choć sama zgotowała sobie ten los bo nadużywała alkoholu,ale ma dzieci. zawsze coś .
 
Ewon ja pierdziu Ty to dziewczyno masz zmartwien...wspolczuje i tule:)* ojjj twarda babka z Ciebie wiesz:tak:
Edzia ja nie pomoge ,nie bylam tam i nikt z mojej rodzinki tez.

Widze ze wymiana fotelikow na czasie:)))) Nadia ma jeszcze dobry do 18kg ale juz sie rozgladam za nowym tutaj.15 -ego bylam z Nadia u lekarza bo kaszel miala coraz wiekszy.Dostala antybiotyki i inhalacje(poszlo 80 euro szok:wściekła/y:)ale chodzi o jej zdrowko wiec trzeba bylo kupic.Lekarka cos tam slyszala (szmery)juz po lewej stronie oskrzeli.

A ja dzis od rana wkurzona bo.....musze isc do tesciow!!!!Maja dzis oboje urodziny i obiecalam mezulkowi ze z nim podjade...Masakra.Trzymac kciuki zebym sie tam z nikim nie "pogryzla" :))))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kama ja foteliki dzielę na dwie grupy- tek które się kupuje ze względu na bezpieczeństwo dziecka i te żeby mandatu nie zapłacić. Ja oczywiście biorę pod uwagę tylko te pierwsze, zresztą dobry i bezpieczny fotelik nie musi być drogi, najlepszym przykładem jest ten Sunshine Kids Monterey - dostępny od ręki w niskiej cenie Ma 4 gwiazdki ADAC czyli tyle samo co Recaro czy Romer.

My wybraliśmy wspólnie po przymiarkach ten Romer Kid Plus SICT - dostępny od ręki w niskiej cenie

oczywiście ostatnie zdanie należało do Szymona- wszystkie musiał wypróbować, posiedzieć i wybrał, tylko jeszcze nie zamówiłam. Chcemy mu kupić na Wielkanoc.



Ewon u Ciebie to zawsze coś. Trzymaj się i dużo zdrówka dla chłopaków



Mona zdrówka dla Nadii. Ja odkąd odpuściłam teściom przestałam się denerwować i olewam ;)



My wszyscy przeziębieni, Szymon jeszcze do tego jakąś jelitówkę załapał na szczęście łagodną wersje bez wymiotów.
 
widzę że choroby na tapecie....

Małgosia przyniosła z przedszkola gronkowca w nosku. ropiały jej oczka i bardzo marudziła.
wczoraj odebrałam wynik z gilków, mała dostała Bactrim w dawce 6ml 2x na dobę. jeszcze tydzień zostaje w domu

ewon dasz radę silna kobieta z ciebie
Mona niezła sumka ale zdrowie dziecka ważniejsze, dobrze ze ja ze swoim teściem żyję jak z dalekim sąsiadem:-D
 
reklama
czarodziejka bezpieczeństwo dziecka w foteliku to rzecz oczywista, kupując fotelik zawsze najpierw sprawdzam ile ma gwiazdek. Na drugim miejscu jest wygoda, dziecku musi byc wygodnie w trakcie jazdy, zwłaszcza w długich trasach, a o mandatach to nawet nie pomyślałam hehehe ,prawidłowo zamontujesz to i mandatu unikniesz :) co nie? :-)
Matylda jak Twoja Małgosia??
Jakieś świństwa wiszą w powietrzu, mi coś w kąciku warg wyskoczyło i piecze jak bym ogień miała.

A tak poza tym to nic ciekawego, weekend znowu przeleciał jak z bicza strzelił. Na szczęście moj mały zdrowy....odpukać.
Pozdrawiam serdecznie.
 
Do góry