reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Sweet no krzeselko jest do 10 roku zycia. firmy bébéconfort z drzewa,stabilny.Polecam.
A tak poza tym to w koncu sie odezwalas kobietko:))) nie zazdroszcze tych 2 miesiecy.Na jakim kierunku teraz jestes???
 
reklama
Witam :-) obecnie mieszkam i studiuje w Szczecinie. Bardzo się cieszę, że trafiłam na to forum, bo może w końcu uda mi się znaleźć jakieś zajęcie dla mojego maluszka. Synek ma niecałe 2latka, jest bardzo energiczny i zaczynam się martwić, że ma bardzo mało kontaktu z innymi dziećmi. Chodzimy do "tygryska" ale może wy znacie jakieś inne ciekawe miejsca albo zajęcia dla maluszków?
 
danix witaj:))))
Ja tez calymi prawie dniami siedze z moja corcia w domu-nie ma prawie wcale kontaktu z dziecmi(tyle co na spacerach:-().Brak tutaj znajomych z dziecmi.Co innego w polsce :-( Wiec ja Ci nie pomoge co do miejsc w Szczecinie bo nie mam pojecia;-)
 
Szkoda dzieciaczków:-( ale pociesza mnie to ze jak zrobi się cieplej to będzie mógł bawić się z innymi dziećmi w piaskownicy :-D
 
Hej Szczecinianki. Właśnie się zarejestrowałam. Jestem mamą 8-mio miesięcznego Kubusia. Mój synuś też nie ma kontaktu z żadnymi dziećmi. Ja nie mam tu znajomych. Mieszkami w Szczecinie na Żelechowie. Chętnie poznam się z mami, aby razem pospacerować i pogadać :).
 
Cześć dziewczyny
To juz moje trzecie podejście dzisiaj aby coś z Wami popisac, co otworze bb to zaraz sie coś dzieje....ani chwili relaxu:-(
Zajeździli by człowieka jak łysą kobyłe:wściekła/y:
U mnie, jak to u mnie..... troche sie ostatnio dzieje, dla gotowych dań mam już całkiem czerwone światło i nie dam rady oszukać czułego podniebienia mojego dziecka :/ choćby nie wiem co.
Fotelik samochodowy kupiony:biggrin2: mały sie z nim zapoznaje, jak na razie oślinił mu boki. :-D Na niedziele wieczór zostaliśmy z m zaproszeni do znajomych, ale nie wiem co z tego wyniknie. Troche głupio będzie iśc do kogoś i świecić oczami, że jesteśmy szczęśliwym małżeństwem i że wszystko miedzy nami gra, poza tym nie wiadomo czy babcia zaopiekuje sie wnukiem. Jutro nasza pierwsza rocznica ślubu i żadnych planów.
A za tydzień jadę z małym na USG bioderek (prywatnie) Już dawno powinnam to zrobić. Jednak jedziemy na Modrą do Szweda.
A co do zajęć dla maluszków to ja tu chyba niewiele pomogę bo również nigdzie nie chodzimy, moje dziecko tylko ze mną spedza czas i tak jak Mona nie spotykamy sie z innymi dziećmi.:-( Ale miło że do nas dołączyłas zabulinka :biggrin2:
A co sie dzieje z Ewon??
Zmęczona jestem totalnie.....cały dzień głowa mi pęka, nie pomaga kawa ani tabletki. Mały juz śpi wiec i ja ide, dobranoc wszystkim mamom :))
Pozdrawiam.
 
Ewon gratulacje dla bratowej.

Jak Twoje jazdy? Skończyłaś już?

Sweet a jakie teraz kierunek robisz?



Witam nowe mamusie:)


danix tygrysek to chodzi o ta bawialnię na Krakowskiej?

My na razie też tylko na kulki chodzimy. Jak zrobi się cieplej to może się zmobilizuje i zapiszę młodego na rytmikę.
 
Zabulinka witaj:-)
k@m@ WSZYSTKIEGO NAJJJJLEPSZEGO Z OKAZJI WASZEJ PIERWSZEJ ROCZNICY:-) OBY BYLO TYLKO LEPIEJ!!!DUUUUZO MILOSCI:tak:


Unas dzis ma byc 15 stopni-w sloneczku z 20 bedzie uwielbiam too:-D
 
witajcie,sorki,że nic nie pisałam ale weny brak:/

k@m@ wszystkiego naj z okazji rocznicy:) kiedy wpadniesz na kawke???

monia ja też chcę takie ciepełko:))

czarodziejka jeszcze mam 9godz do wyjeżdżenia .

w tym tyg latałam po lekarzach,w przyszłym znowu.muszę z Damianem iść na prześwietlenie brzucha,niestety pomyliłam się nie ma za mało krwinek tylko o dużo za dużo plus anemia,nie wiemy jakim to cudem.oby nic nie było. Kuba musi zarzywać inhalacje. siły mi brak.jeszcze dopadł mnie lekki dół:( mówią ,że czas goi rany a mi jest coraz cieżej po śmierci mamy.sa dni ,że nie fumkcjonuje normalnie ciagle myślę i beczę:( a przecież to 3lata zaraz będą:(
 
reklama
Tak tygrysek to ta bawialnia ;) tez planuje zapisać synka na rytmikę jakoś w okolicach czerwca

ewon
my niestety od dzisiaj tez zażywamy inhalacji :( maluszek ciężko to przezywa. Wczoraj pojechaliśmy do lekarza rodzinnego i wysłał nas do szpitala, strachu się najedliśmy, ale zrobili badania i wypuścili nas do domu. Maluszek ma zapalenie płuc.

k@m@ ode mnie też najlepsze życzenia :*

Co do spotkań to też jestem chętna na spacerki :) ja mieszkam w centrum
 
Do góry