reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

mona no mam nadzieje,że w tym roku albo na początku przyszłego kupimy dzieciaczkom takie:) oj nie znam :(

dziewczyny można założyc temat ale nie tu:( tylko w zakładce "grupy".wiem,że był juz zakładany przez nasza forumkę-musiałaby je usunąć:) .Ale można założyć na zaproszenie,że Wam wysyłam i nikt inny nie może wejść oprócz nas,ale czy chcemy mieć tam?? to już dziewczyny wasza decyzja,bo wtedy bedziemy skakać tam i tu.Bo niestety tu nie ma takiej opcji:(
 
reklama
Dziewczyny mam nadzieję,że sie nie pogniewacie za to,że zmieniłam temat "pediatra z polecenie" na "lekarz z polecenia" wtedy bedziemy wiedziec,że tam sa rozni lekarze,czy moge tam dorzucić tego ortopede??
czy moge połaczyc ginekolog z porodówkami??jak połaczyłam wesele z chrzcinami??
co moge wyrzucić a co zostawic?
abyśmy miały mały porzadek?:)
 
Ewon moim zdaniem lepsze o 100% forum zamkniete,bo duzo piszemy o sobie ,gdzie kto mieszka,wklejamy fotki...po co inne osoby maja to wiedziec. To moja opinia niech reszta dziewczyn sie wypowie...
Moje zdanie znasz;) i nie przeszkadza mi ze pozmienialas troszke tematow na forum.

A Aniulla i Matylda to gdzie sie podziewaja????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Północny Wiatr ja kupowałam w agacie i mam taki
ma dość głębokie szuflady i półki i cena tez wcale duza nie była z ława kosztował 1800 z tego sama ława 400 zł

zdrówka dla Kassi

ewon daj znać jak po wizycie
dawaj pranie do Polic trochę pogadamy a i pranie zrobimy :-)

a u nas choroby wczoraj miała szczepienie dwójki maluchów i 2 godz przed oboje po 38
lekarka nas przyjęła okazało się ze wirusowe złapali gardło wiec leczymy się póki co bez antybiotyku mam nadzieje ze obejdzie się bez niego
Nocnik dziś Kacperka odstawiamy a uczyłam go na nocnik ale trochę marudzi wiec odpuszczam mu na 2 dni
 

Załączniki

  • sam6148.jpg
    sam6148.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 35
Ostatnia edycja:
Witajcie :)

Północny Wiatr ja w sierpniu jade na wesele kumpeli, które będzie w ośrodku nad tym jeziorem. Ona pochodzi z siąsiedniej wioski i już tam kilka razy byłam. Piękne miejsce :) Dużo zdrówka dla Kassi. A co do mebli, to my sobie kupiliśmy z takich zestawów do samodzielnej aranżacji. Samemu wybiera się elementy, które nam odpowiadają. Obejrzelismy sobie w sklepach kilka różnych zestawów, a potem zamówiliśmy przez internet i wyszło nam 200 zł taniej, pomimo kosztów transportu.

Ewon ja jestem na takim zamkniętym wątku marcówek. Faktycznie troszkę się skacze, bo nie wszystkie dziewczyny sa na zamkniętym (kwestia zaufania). Zamknięty to super sprawa, bo nie chciałyśmy, żeby każdy mógł o wszystkim przeczytać, no i fotek sporo tam wrzucamy. A ogólny też jakoś się ciągnie :) Można dać radę. A porządki na forum są super :)
 
assiia zdrowka dla dzieci!! i oby bez tych antybiotykow sie obeszlo!
fifronka zazdroszcze wesela...tez bym sie z checia gdzies pobawila:)) najpredzej na swoim koscielnym haha:))

Juz mi sie mleczko skondensowane gotuje,jeszcze godzinka i smigam robic ciasto:) nie mamy tutaj piekarnika,wiec trzeba robic ciasta ktorych sie nie piecze:)) od czasu do czasu cos slodkiego musi byc ,a co tam:)
 
ewon jak chcesz to do mnie z praniem tylko transort musisz zalatwic:-)
polnocny wiatr jesli chodzi o meble to segment u mnie nie wchodzi w gre. W salonie tylko stol bedzie , jakas sofa lub naroznik i witryna na %:-) Narazie jestem w trakcie szukania. W agacie maja fajne ale cen nie ma na stronie a nie mam za bardzo teraz czasu zeby tam podjechac. Myslalam tez na uzywanymi poki dzieciaki nie podrosna bo nie wiem czy nie zniszcza. Jeszcze musze dla syna lozko kupic,ale juz "dorosle" bo rosnie jak na drozdzach.
 
witam
ewon ja MAM PRZESCIERADŁO z ceratą to ci dam, bo juz nie potzrebuje
kurcze utknęłam u rodzicw bo wczoraj tam nocowalismy i dzis tak pada ze nie mogę sie ruszyc:-):-):-)
didi fajnie ze juz na swoim, my jeszcze pokoj małego musimy zrobic
połnocny wiatr duzo zdrowia dla malej
assiia tez zdrowka dla maluszkow
 
no to jak bedzie więcej chętnych to jutro otworze zamknięty:) wtedy fajnie,bo będziemy mogły powrzucac nasze fotki (wtedy stad kasuje moje:D )

Byłam u lekarza,przepisała Kubie leki,a od jesieni,będziemy uzywać na stałe inhalatora,lekarka mówiła,że w szkole może mu się pogorszyć bo to stres i infekcje dadzą swoje znaki dała mi zaświadczenie ,żę ma astmę,azs i alergiczny nieżyt nosa.damiana też podejrzewa o astme,ale narzaie tylko do nosa leki przepisała i zyrtec.zobaczymy co dalej.

kaoru
o o super to poproszę:) kiedy mogę wpaść?:) no pogoda taka do kitu,dobrze,że szwagierka ostatnio zostawiła parasolkę to nie zmokłam:D jak mam wolne mało ogarnięta jestem i jakaś leniwa hehe

didi oo super ,że już na swoim jesteście:) dziękuje:) transport nie potrzebny są tramwaje:D jak się ogarniesz to wpadnę na kawulca:D a jak Matiemu się podoba? i Martynce? nowe mieszkanko:)

assiia dzieki:) no kawałek jest:d ale jak będę miała wolne z chęcią odwiedzę Cie-ale bez prania:D i zdrówka dla maluchów:)

Ciesze się,że udaje mi się uporządkować forum:)
 
reklama
Ad. mebli

W agacie maja fajne meble ale cen nie ma na stronie a nie mam za bardzo teraz czasu zeby tam podjechac.

Byliśmy dzisiaj w Agacie. Szczerze mowiąc już w Black Red White mi bardziej odpowiadały. Byłam też w sklepie Eko na Słonecznym. Sprzedawca dał nam katalogi. No i olśniło mnie, że właśnie katalogi powinniśmy pozbierać. Wtedy można sobie dobrać meble z katalogów.
Przecież zamiast calego segmentu można postawić szafki w rząd.
A co do Agaty, to mam obawy co tam sprzedają. Bratowa kupiła meble. Przywieźli do domu w paczkach do samodzielnego montażu. Zostawili. Bratowa zaczęła otwierać i w KAŻDEJ paczce odrapane, poobijane. Porobila zdjęcia tych kawalków i zaczęło się tarmoszenie o to, żeby zabrali te melbe i oddali pieniądze. Przyjechał ekspert, pooglądał. Nie obylo się bez szarpaniny nerwów ale w końcu zabrali te meble i oddali pieniądze.

Witajcie :)
Północny Wiatr ja w sierpniu jade na wesele kumpeli, które będzie w ośrodku nad tym jeziorem. Ona pochodzi z siąsiedniej wioski i już tam kilka razy byłam. Piękne miejsce :)

Byliśmy w ośrodku TPSA. Teraz to chyba osobna spółka od tych ośrodków jest Exploris. Mąż mial dofinansowanie z pracy i mu na raty spłatę rozlożyli, więc jakoś pojechaliśmy w szóstkę. :-D Czyli ja, Piortek, Kassi i trzy futrzaki Futrzaki chyba najbardziej zadowolone.
W tym ośrodku co byliśmy ktoś świętowal chrzciny.

A co do mebli, to my sobie kupiliśmy z takich zestawów do samodzielnej aranżacji. Samemu wybiera się elementy, które nam odpowiadają. Obejrzelismy sobie w sklepach kilka różnych zestawów, a potem zamówiliśmy przez internet i wyszło nam 200 zł taniej, pomimo kosztów transportu.

Oj, to świetny pomysl. Z jakiej firmy kupiliście? Zadowoleni jesteście?
 
Ostatnia edycja:
Do góry