reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
No wlasnie moj maz wrocil z mala od swoich rodzcow.Ja nie pojechalam bo nie mam zamiaru patrzec na tesciowa i jej wysluchiwac! sama nie przyjdzie malej zobaczyc a tak to placze wiecznie ze dziecka nie widzi i takie tam bleee az nie chce sie tego na okraglo sluchac normalnie....wrocil i cisza ze niby pytala sie kiedy ja przyjade do nich haha dobre sciemnia mnie jak nie wiem.Na bank tylek mi tak obrobila jak zawsze...tylko mezowi glupio powiedziec.Humor mam do bani z mezem od razu sprzeczka!!!
milego wieczorku dziewczyny:)pa
 
hejka,ja na troszeczkę,lekko ogarnęłam,zmyłam naczynia,miałam iść na rehabilitacje,ale oczywiście zawsze coś:/ serwisant przyjdzie miedzy 10 a 13,cholera i jak tu wyjść do sklepu:/
a wczoraj najpier zadzwonili,ze mam wolne to sie rozleniwiłam,a później dzwonią,że jednak mnie potrzebują na innej żabce bo dziewucha sie rozchorowała.jutro tez niby mam wolne ale zobaczymy w praniu.na pewno 21 nie pójdę bo mam lekarza i pierniczę nie odbieram fonu.

co do pikniku możemy zrobić na początku i na końcu mies oczywiście jak mnie nie wezwą,ale to i tak będę bo zrobimy o 10??oczywiście jak będzie pogoda bo widzę ,że te lato jest do kitu:/

dobra ide się umyc i moze polece do biedronki może punkt 10 nie przyjdzie.

to ja:)




i moje maluchy
 
Ostatnia edycja:
Witam po dluzszej przerwie. Narazie korzystam z internetu rodzicow, bo u siebie jeszcze nie mam.
ewon juz sie wprowadzilam. Pusto jakos w tym mieszkaniu. Dzis jade po lodówke. No i powoli bede dokupywac meble.Dobrze, ze urlopik sie udal mimo sytuacji ze znajomymi.

Witam serdecznie nowe mamusie.

Musze nadrobic zaleglosci w czytaniu Waszych postów, bo nie jestem w temacie. W kazdym razie duzo tu sie dzieje:-). Widze, ze znow rozmowa nt pikniku? Jak cos, ta ja tez chetna jestem. A na spacerek tez zawsze czas znajde.
 
fifronka gratuluje córeczki i zycze duuuuzo zdrówka.
kaoru a jak Ty sie czujesz? Na kiedy masz termin?
Magda gratuluje dzieciaczkow, ale chyba czasami Ci ciezko.
Mona glowa do góry, nie ma co sie łamać. Ja tez nie zyje ze swoimi tesciami najlepiej ale juz sie tym nie przejmuje, bo szkoda nerwow. Jak chca , niech gadaja a mi to kolo d... lata. Czlowiem ma milion innych spraw na glowie, zeby sie jeszcze *******ami zajmowac.
 
Hej dziewczyny:))
Witaj didi kurcze fajnie bo wracaja "stare"mamusie do nas:))) ja od marca jak wyjechalam do teraz(tak okolo 2 tygodnie temu)nie mialam neta,jak tylko zalozyli to od razu tu weszlam....tesknilo sie:))) i tak brakuje kilku starych mamusiek,ale za to ciesze sie ze dolanczaja ciagle nowe:))
ewonik kochana Ty bylas moderatorem???chyba cos sie pozmienialo jak neta nie mialam;) no i foteczki SUPER!!!aaa i mam pytanko a moze zalozymy osobny temat na fotki nasze i naszych dzieciaczkow co...????
 
hej
witam
didi termin ma miedzy 9 a 25 wrzesnia, ale cos czuje ze kolo 15 mnie zlapie, no i tak bym chciala bo moja marta idzie pierwszy rok do przedszkola i chcialabym zeby przez te dwa tygodnie sie troszke przyzwyczaiła
mona ja tez z tesciami nie mam dobrych układów, tesciowa dzwoni tylko do męża jak cos potzrebuje, a wnuczki widziała 4 miesiace temu, taka babcia dobra:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ale za to druga babcia jest super więc jakos sie wyrównuje:-):-):-)
mam pytanko, czy któraś z was używała chusty do noszenia maluszka, musze się w jakąś zaopatrzyć a nie wiem w jaką:no::no::no::no:
potrezbuje mieć dwie ręce wolne, jak będę rano biegać z dziewczynami do pzredszkola, więc chyba najlepiej małego do chusty:tak::tak::tak:
 
Kaoru tesciowa nie bardzo,ma tylko 2 wnuczki (ale widac ktora woli-oczywiscie nie nasza) za to moja mama co do wnukow(a ma ich 7 -ior)jest super! nikogo nie wyroznia,jak kupuje to kazdemu i takie tam,co miesiac pisze sms,a na Nadusi miesiecznice:))
co do chusty nie pomoge bo nie mam pojecie,tutaj w Fr co druga kobietka nosi w niej dzieciaczka,maja takie fajne tez ze stelazem.
 
reklama
Hej dziewczyny.u mnie jazda od rana.jeden przekrzykuje drugiego,spac nie chca-SAJGON!!!!tak jeszcze nie bylo-jakas pełnia czy co?????!!
Mona-ja tesciowa mam ok,ale za to tesc to wybitnie ciezki przypadek!!!ehh...szkoda gadac!cale szczescie,ze sa daleko.
Kaoru-ja teraz uzywam chusty.super sprawa!zaluje,ze przy kubie tego cuda nie odkrylam!maly sie w mig w niej uspokaja no i rece wolne,zeby starszego łapac jak leci ze stołu;-)
mam hoppediz light-najlepsza na upały.tu masz fotke:
 

Załączniki

  • kuba5 443 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    kuba5 443 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 39
Do góry