reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

I ja witam:))

dzis dzień wolny,więc polazłam do teściowej,szwagierki ściełam włoski na krótko.Byłam po m w pracy:D a jutro ide po cytologię ,załatwić muszę jeszcze parę spraw.kurcze 3dni wolnego a tyle do roboty i latania-masakra, a od piątku znowu pracca i to chyba do 7 non stop.Bo 7ide w końcu do neurologa.
A pracuje mi się dobrze:) odpoczywam od dzieci-nie raz aż za dobrze jest w pracy hehe .wracam do domku prawie o 12 w nocy i jeszcze jem i lekko ogarniam łóżka i ide spac.rano wstaje po 6 ,posiedzę chwilę na kompie ,zajadajac śniadanko,później sprzątam,ide na spacer,zakupy,wracam obiadek i do pracy.a w dzięn wolny jak dziś nie mogę się ogarnąć.

fanta to trzymam kciuki aby się udało:))

północny wiatr i co dzwoniłaś?jak mała?
 
reklama
HEJ
RYYBCIA witaj, jak będziesz sie nudzic to zapraszam na pomorzany na kawke:-D:-D:-D
i na spacer,
FANTA powodzonka
ewon ty to teraz kobieta pracująca:-):-):-)
a moja Natala dzis ostatni dzien w przedszkolu no i teraz dwa miesiące obie będą mi wariowac, a mi z brzuchem coraz ciężej no bo juz 6 miesiąc:-D:-D:-D
musze im jakies zabawy organizowac,
dziewczyny jezdziliscie juz w to lato na dziewoklicz? ciekawe jak tam teraz jest juz chyba z 3 lata tam nie bylam
a jutro wybieram sie na wały, jakies imprezy mają byc i żaglowce przypływają:-D:-D:-D
 
Wakacje, upal za oknem, syn juz mnie wypytuje kiedy pojedziemy nad wode. Kaoru na dziewokliczu nie bylam w tym roku i nie wiem jak tam woda sie ma.

Mam juz klucze od mieszkania:-). Teraz jestem na etapie szukania ekipy remontowej (trzeba tylko sciany porobic) Moze ktoras z Was dziewczyny moze kogos polecic:-D. Maz sie wkurza, ze nie moze uczestniczyc w tym wszystkim i ze wszystko na mojej glowie ale narazie nie ma innego wyjscia i musze sama o wszystko zadbac. Narazie jakos daje rade ale juz powoli jestem tym zmeczona - ciagle gdzies jezdze i zalatwiam rozne sprawy, teraz ten remont - zwariowac mozna.
 
hmm pomorzany, podjuchy:-) szkoda ze tak daleko:-)
jak narazie to aniolek mieszka najblizej mnie moze uda nam sie umowic na spacerek:-)
u nas jednak 3 dniowka mala wysypalo, ale doszla chrypka i boje sie ze jakas infekcja gardla sie przypałetała:-(
 
Witam.

Ryyybcia witaj, ja też z pogodna i też blisko Ciebie bo na robaka.
Ewon ale zapracowana jesteś. Ściągnęli Cię?
Didi o dobrą ekipę remontową to teraz trudno niestety. Życzę abyś dobrze i szybko trafiła.
Północny Wiatr jak Kasi?

Moje chłopaki mają teraz jakąś wirusówkę, kaszlą masakrycznie ale osłuchowo czyści.
 
hejka
ale dziś zdycham:( coś źle się czuję:( wymiotuje:( ale po za tym oki.

didi to suuupppeerr w końcu na własnym:)) co do ekipy to moj sasiad ma firme ale nie wiem czy jest dobry,ale moge zapytac sie julka czy jego szef nie ma jakiegos i aby dał namiary.chcesz?

kaoru no nie dziwie Ci się na samej końcówce masz dwie kobitki na głowie:) ale dasz radę kochana.mój brat był na dziewokliczu i mówi,ze spoko jest.choc ja sama to z dziecmi bardziej na arkonke pojechałabym.

ryba moi tez kaszla juz 2tydz ,21lipca idę do alergologa z nimi,bo i kaszel i niezyt nosa maja:( bidulki:( wczoraj tak bo źle grafik ułozyli ale jak poszłam to bylismy we 4 a od 21 same ,wiec mogłam pójść później ale fajnie dniówka jest:D Tylko damian był nie zadowolony ,ze ide.
 
Cześć dziewczyny!
Witam się niedzielnie. Wpadłam na chwilkę zobaczyć co tam u Was słychać. Pogoda jest okropna :-( ale o tym to wiecie. Do tego strasznie źle się czuje, ciśninie takie że nie wyrabiam, a kolejne kawy jakoś nie mają sensu, bo i tak nic nie dają.
Didi, moje gratulacje :-). U nas jak na razie staneło na czekaniu, bo już złożyliśmy wniosek do banku.
Życzę Wam udanej, spokojnej i rodzinnie spędzonej niedzieli :tak:
 
Dzisiejszy dzien spedziismy na Walach, zwiedzilismy zaglowiec i ogolnie bylo sympatycznie.
Co do ekipy remontowej, to zdaje sobie sprawe, ze trudno o dobrych fachowcow, ale mam nadzieje, ze moja, to wlasnie ta dobra:-D. Od jutra zaczynaja i ma to trwac tydzien, materialy zakupione i teraz tylko czekac az bedziemy mogli wniesc swoje graty:-D.
 
reklama
didi to trzymam kciuki aby było wszystko dobrze:)

kurde ale pogoda:/a na 11lipca mamy zaklepany domek nad jeziorkiem.Dzieci odliczają już dni my tez a tu taka porażka:( kurcze a wpłaciliśmy zaliczkę.oj coś nasze lato zamienia się w jesień:( coś z tymi pogodami jest nie tak.w srode mam wolne:) ale jeszcze nie jest pewne na 100%,ale 7 wolny mam bo idę do neurologa.

a co u was? co porabiacie,bo taka pogoda,ze spacery sa marne:( myślałam,że dziś się wybiorę z maluchami na plac zabaw bo ostatnio nie byliśmy a tu dupa blada:(
 
Do góry