reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
hej, znalazlam to forum przez przypadek, jestem mama 11 miesięcznej Laury, mieszkam na pogodnie (os. samosierry) szukam mam chetnych na spacerek:):)
szkoda ze nie znalazłam was wczesniej:) samotne spacery dobijaja mnie:)
 
cześć ryyybciu ;-) ja jestem z podjuch i tez mam 11 miesięczną córeczkę. odezwij się na gg - 1328923 jeśli masz ochotę ;-)


ale zastój na forum, a u mnie nieco lepiej :-) uff nie jestem w ciąży i już ze wszystkim poprawa :-)
 
ryyybcia osiedle ssamosiery to 5 minut od nbas:) mieszkam na wybickiego
czesto rtam chodzimy na jeziorko lub naszą pocztę:)

teraz wyjezdzamy na wakacje:) ale za 2 tygodnia wracamy i mozemy sie na jakiś spacer uówić:)
mam jeszcze 2 bagaż 5 latka który już do końca sierpnia ma wolne w przedszkolu
napisz polina.wierzchowiec@op.pl
 
Witaj ryyybciu na forum.

Gratulacje Butterfly, :-) że nie jesteś w ciąży.

A ja mam dzisiaj bardzo kiepski dzień, a noc jeszcze gorsza była.
Wogóle zastanawiam się, czy przysługuje mi cytologia za darmo (mialam robioną z 2 lata temu w ciąży) i gdzie mogla bym ją zrobić. Z tego co gdzieś przeczytałam ta akcja darmowej jest dla tych co nie miały conajmniej 3 lata robionej. Hmmm... Wiecie coś o tym?
Muszę się zarejestrować do gastrologa. Możecie polecić jakiegoś porządnego?
 
pólnocny wiatr ja mam fajna ginekolog a gastrologa hm nie wiem :/ pewnie ,ze Ci się należy,niby co rok można robić albo co dwa.ale jak pójdziesz do gin to Ci powie.

batelfay gratki:) to dobrze,ze wszystko oki.

ryybcia witaj i pisz jak najczesciej.

a ja zbytnio czasu nie mam,dzis wpadłam na chwilunie,bo ogarnełam chałupke,zaraz się ubierzemy i ide kupić cos na obiadek,pózniej do pracy i jutro tak samo,we wtorek mam wolne,a pózniej od piatku przez 5dni znowu w pracy i tak do końca miesiąca. al;e 11 wyjezdzamy na yrlopik:D juz Kuba odlicza codziennie dni:) tez nie moga się doczekac:D
 
o jak miło:-)

Butterfly szkoda ze podjuchy tak daleko......
ale chetnie bede pisac jak tylko znajde chwile, a tych ciagle brak, moja Laura ciagle chce uwagi,
a dzis ma temp. 38,6 i zadnych innych objawow zastanawiam sie czy to nie 3 dniowka......

wogole napisze cos o sobie, mam 28 lat, to moje 1 dziecko, obecnie jestem na wychowawczym, nie mam z kim malej zostawic, a i powrotu do pracy nie bardzo mam, wiec siedze z mala juz 1,5 roku w sumie, bo wczesniej na zwolnieniu.....
 
Ewon, czy Twoja ginekolog przyjmuje na fundusz? Jeśli tak, to proszę o jakieś namiary.

Ryyybcia, życzenia zdrówka dla Laury. Obyście za 3 dni już nie pamiętały o chorobie.

Moja Kassi niestety, jak przestaliśmy podawać Naproxen znowu utyka. Już nie wiem co dalej robić. Czyli diagnoza w jej wypadku nie zostala postawiona tak na prawdę.
Nie wiem co się z nami dzieje. Ja już nie wiem kogo pierwszego mam leczyć. Na mnie już czasu nie starcza. I mam jeszcze w tej chwili dwie chore suczki. Jutro jadę z wymazem z ucha do laboratorium zwierzęcego w Płoni jednej z nich. Ma uszy całe we krwi (lek od weta spowodował tylko pogorszenie - dany bez zrobienia badania co w tych uszach siedzi) i zauważylam, że zaczyna głuchnąć. Już nie wiem czy od tych zakrwawionych uszu, czy dlatego, że ma 9 lat.
Niestety jedyne laboratorium w mieście, gdzie indywidualnie można zrobić badania zwierzakowi przeniosło się do Płoni - weterynarze pomstują, że tak się stalo. Mnie też to nie pasuje, bo parę razy robiłam badania psiakom na własną rękę. Podawanie leków na chybił trafil nie bardzo mi czasem pasuje, bo można utrafić za którymś razem dopiero (masa kasy wydana na leki, a psiur się morduje i ja też). Szczerze mówiąc teraz jestem zmęczona do obłędu i sfrustrowana.
No nic, zabieram się za robótkę do pracy. Musiałam wysłać Kassi do mojej mamy na parę godzin, bo mi siągle po klawiaturze łapkami jeździla i próbowała wyłączyć kompa.
 
północny wiatr oczywiście:) przyjmuje na staromłyńskiej w przychodni 1pietro pok 26. 914881453 p.Danuta Dębska-Jarosiewicz, od razu bada piersi robi usg i wszystko widzisz i ci tłumaczy,bardzo miła http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/2354/Danuta-Debska-Jaroszewicz/ginekolog/Szczecin
.jutro ide tam po wyniki cytologii.dużo zdrówka dla małej.

a ja dziś znowu do pracy.ale jutro juz odpoczynek:) do piątku później znowu mały maratonik.a czujemy się dobrze,Choć chłopaki maja nawrót kaszlu:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wtorkowo!
Dawno do Was nie zaglądałam ale ostatnio mam co robić :-(. Kompletujemy teraz dokumenty do wniosku kredytowego. Trochę tego jest... ale czasem warto poświęcić się dla wyższych celów ;-). Mieszkanko jest coraz bardziej realne :-). Mam nadzieję, że wszystko się uda. Ale puki co nie zapeszam ;-).
Butterfly, widzę, że ulżyło Ci że nie jesteś w ciąży :tak:. Dobrze, że wszystko się wyklarowało. Zdrówka życzę.
Północny wiatr, jak tam córcia? Mam nadzieję, że już lepiej z jej nóżka. Co do cytologi, to jest darmowa po 25 roku życia. Ja za swoją muszę zapłacić na szczęście ostatni raz :-D. Jutro idę ją odebrać i zaobaczymy co tam w głębi słychać.
Ryybcia, witam i ja :tak:.
Ewon jak tam w pracy? Widzę, że zalatana ostatnio jesteś. Podziwiam Cię, że oprócz pracy ogarniasz jeszcze dom, małego i forum :tak:.
Postaram się zaglądać do Was częściej ale nie obiecuje, bo wiecie jak to jest...
Miłego dnia i spokojnego popołudnia :-)
 
Do góry