reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

To ja troche pochwale sie tym, co zrobil moj ukochany mąż. Otóż nikomu nic nie mowiac, przylecial z UK. Mozecie sobie wyobrazic, jak mi sie buzia cieszyla, kiedy stanął w drzwiach z bukietem róż...
Taką niespodzianke nam zrobil, ze szok.
 
reklama
hej dziewczyny :) wasze zdrówko :rofl:
ja właśnie sobie wróciłam z pubu :happy2: miałyśmy dziś z dziewczynami wychodne :-) już dawno nie bawiłam się tak dobrze jak dziś ... naśmiałyśmy się z norków jak ich uczyłyśmy po polsku gadać :-D istny kabaret hehehe wieczór zaliczam do udanych :)
a teraz after party z mężem hehe :)
pozdrowionka
 
didi ale niespodzianka:) no to naciesz sie nim póki jest:) a my sie spotkamy jak pojedzie? i na ile przyjechał??

aniulla
zazdroszczę ci:)

zaniosłam wzory do papierniczego,w którym pracuje ala znajoma.papierniczy jest na przeciwko mojej bramy i zawsze jak sie spotkamy to plotkujemy,mowi,zebym doniosła wa wzory jeszcze na wilekanoc(wczoraj zrobilam jeden i dzis zrobie drugi ) i mozliwe ,ze zamówi duża ilośc:)
 
Ładna pogoda to dziewczyny spacerują :) a ja piękną pogodę podziwiałam z okna z pracy. Ale dzięki tej pracy moje złe samopoczucie zniknęło i mam nadzięję już nie powróci :) Nawet przekładanie papierów z miejsca na miejsce może dać chęć do życia. Za to Alicja znowu coś marudna, za ucho się łapie. Mam nadzieję, że to zęby idą a nie znowu jakieś choróbsko ;/
 
Spacerują i z życia korzystają ;)

silke jeśli nie płacze jak dotykasz uszka to pewnie zęby. Szymonowi idzie 8 zębów i też ciągle się łapie za uszy albo je trze...
A jak poszukiwania niani dla Alicji?
 
hej:)
ja nie spacerowałam,musiałam trochę porobić kartek. a wczoraj byłam w dabiu w ciuchbudzie ,bo koleżanka otworzyła,fajne ciuchy wynalazłam dla chłopaków,pełno koszulek, bluzek.tylko ciężko ze spodniami:( ale dla dziewczynek to tez dużo fajnych i dla maluchów.ma 20zl za kilogram,codziennie cos dozuca bo nie miesci sie wszystko w sklepie.

silke to pewnie zębolki.
 
reklama
no tutaj też ładna pogoda :) oczywiście nie to co w PL bo tu może z 5 stopni jest ale słonko świeci , więc i człowiek nabiera chęci do życia :)
już nie mogę się doczekać przyjazdu do Polski :) i grilowania na działeczce :) ale będzie superowo :)
 
Do góry