reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

ostatnio przechodziłam koło placu zabaw na Wojciecha (na przeciwko szpitla ) i jakoś nie chętnie tam bym się wybrała.Plac ogrodzony fajnie ale na "terenie" plau grupka małolatów paląca papierochy blehh a obok mama z małym brzdącem na huśtawce. dziwie się że nikt ich nie pogonił
 
reklama
ewon jakbym wysylala kartki, to napewno bym je u Ciebie nabyla, bo wygladaja fajnie i sa oryginalne. Niestety u nas poczta elektron. zdominowala te tradycyjna.
Jesli chodzi o buty, to malej udalo mi sie kupic w ccc ale w deichmann sa super firmy elefanten. Natomiast dzis w programie mowili o butach, ktore robia furore w swiecie ( moze widzialycie).
obuwie - buciki Gucio-oficjalna strona projektanta i producenta.
Moim zdaniem sa super(i z wygladu jak i bardzo pozytywnie zachecal producent) i nastepne butki dla malej bede chciala tam zakupic.
 
didi ja kupie młodej gucie jak bedzie szła do przedszkola:-)
też widziałam dziś DDTVN :-D

edit. oglądnęłam teraz wszystkie modele Guciów i chyba zamiast sandałków na lato kupię te mocno dziurkowane i takie same do przedszkola :-)
 
Ostatnia edycja:
angela mysle, ze ludzie poprostu nie chca sobie robic klopotu, zwracajac uwage takim mlokosom, jednak zgadzam sie z Toba, ze nie powinno sie palic na placach zabaw. U nas np. jest tabliczka z zakazem palenia.
 
Hej my już od rana zaliczyliśmy ponad dwugodzinny spacer :) Byłam obejrzeć przychodnie i chyba się przepiszemy- zawsze to bliżej i nie trzeba jeździć przez pół miasta.
Mówiłam już, że uwielbiam wiosnę? ;):) Szymon chyba też, bo ma jeszcze więcej energii- pospał może 40minut na spacerze i teraz psoci mi na balkonie.
 
matylda tez myslalam nad tymi bardzo wydziurkowanymi na lato, tylko zastanawiam sie czy mimo tych dziurek nie beda zbyt cieple (ale raczej chyba nie powinny). Swietne sa te butki i sliczne kolory maja.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, poszukuję niani dla Alicji w dniach poniedziałek- środa w godzinach 11.00-14.00, 9 zł za godzinę ze śródmieścia, blisko Boh. Warszawy. Dałam ogłoszenie na infoludku i umówiłam się z paniami, ale boję się czy kogoś wybiorę i czy będzie to dobra opiekunka. Może znacie kogoś kto chciałby sobie trochę dorobić, może być mama jakiegoś malucha :)
 
reklama
czesc dziewczynki

aniołek - ten plac zapaw jest za ryneczkiem pogodno---niedaleko bajana?--- bo właśnie niedawno niedaleko WSAP odkryłam taki fajny i mam zamiar się tam wybrać...
ewon - sliczne kartki - ale niestety nie wysyłam...

pozdrawiam i miłego weekendu
widzialam prognoze na przyszly tydzien - w nd 18 st:happy2: a mamy chrzciny Bruno więc supcio
 
Do góry