reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Dobre dziecko, że nawet tanio wybrał. Może i moje będzie równie ekonomiczne ;)

Mam znowu pytanie, bo u nas ciągłe choroby a teraz przeziębienie z paskudnym katarem na tapecie od 2 tygodni. Byłam u lekarza i nic ponadto, co robię nie zaleciła mi lekarka. Daję Ali calcium z syropie, smaruję pulmexem na noc, daję mucosolvan i jak widzę średnio to pomaga. Robiłyście może syropek cebulowy albo coś innego na wzmocnienie malucha? :)
 
reklama
Ewon ja w ccc nigdy nie mogę nic wybrać młodemu, jedyne co to kupiliśmy fajne kapciuchy-pieski :)
Mi też o dziwo już się zaczyna etap to ubiorę, a tego nie ;) Jeśli Szymon sam sobie wybierze bluzeczkę to nie ma problemu żeby go ubrać, w innym wypadku ucieka ;) Później się chwali wszystkim jakie fajne rzeczy sobie ubrał hehe

Silke niestety nie pomogę u nas na razie odpukać nie było potrzeby wspomagania się niczym. Daję profilaktycznie wapno i wit C, ale wiem, że dziewczyny na październiku robią syropy i pomagają.

Mialam zrobic zdjęcia ciuchów na sprzedaż, ale weny nie mam. Czekam aż młody wstanie i lecimy na spacer :)
 
cześć

Dobre dziecko, że nawet tanio wybrał. Może i moje będzie równie ekonomiczne ;)

Robiłyście może syropek cebulowy albo coś innego na wzmocnienie malucha? :)
robiłam z cebuli ale pluł nie chciał go ;)

widze temat butów, my też musimy kupić tylko z małym bąblem ciężko po sklepach latać
wybiore się sama, wybiore coś i z małym tylko przymierzyć :)
 
Witam :)
Ale ładna pogoda. Mały wstanie to lecimy na spacer i obowiązkowo huśtawkę :)
Jak mąż wróci z pracy to do sklepu bo kurtkę i buty dla synka. Póki co chodzi w jesiennej.
Silke ja podaje tran. Nie wiem czy to to pomaga ale odpukać tylko dwa razy miał mały katar. A muszę dodać że ciągle spotykamy się ze znajomymi, ich dziećmi, często też wyjeżdżamy.
 
Tran, dobry pomysł a ja jakoś nie pomyślałam :)

Dziewczyny a gdzie w śródmieściu można pójść na plac zabaw? Mieszkam na Boh. Warszawy i mimo, że trochę poznałam już okolicę, to niestety żadnego nie widziałam.
 
Silke niedaleko Carefoura jest plac zabaw i chyba blisko do parku Kasprowicza :)
A jak na złość młody nadal śpi a ja czekam.
Tyle że tran podawałam w zimie. Teraz jak jest cieplej to rzadziej.
 
O, to fajnie, muszę zobaczyć, gdzie to dokładnie, bo w maju/czerwcu zapewne Alicja zażąda czegoś bardziej ekscytującego niż spacerki w wózku ;)
 
reklama
Do góry