reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
assia duzo zdrówka dla małego.

Monia no to jeszcze troszke czasu jest:)

ja nie nawidze ani zimy ani jesieni. uwielbiam ciepełko:D moze dlatego,ze urodzilam sie latem:D zmarzluch jestem straszny:((
 
didi róznie 16 albo 7rano musialabys w necie popatrzec.bo ja pare razy o 7 ogladalam i pare razy o 16.
 
Ostatnia edycja:
asiu o matko oby się diagnoza w guzik obróciła, 3mam mocno kciuki i ślę pozytywne wibracje
ewon zdolniacha z ciebie, ja jak mam sobie pazurki zrobić albo pomalować to jest problem
mona Nadusię tuliłabym i tuliła już zapomniałam jak moja kluska była taka tycia, dzięki Twoim zdjęciom wspomnienia wracają

witam serdecznie nowe mamusie fajnie że piszecie w końcu forum nie umiera jak miało to miejsce pół roku temu

aniu z twoich postów bije zadowolenie, bardzo się cieszę że ci sie układa za morzami choć nie ukrywam że tęski mi się za tobą. jak przyjedziesz to ostro wezmę cię w obroty (obiecuję że nie nałożę ci maski algowej na oczka i usta :-D)
chciałaś przepis na domową maseczkę
weź 2-3 łyżki płatków owsianych zalej je ciepłą wodą i zostaw do namoczenia, potem taką papkę nałóż na buzię, przykryj to gazą i poleż z tym 15-20 minut. potem zmyj letnią wodą i nałóż krem. będziesz po niej miała gładszą i jaśniejszą buzię:-)

moja kluska się rozchorowała, dostała na 5 dni Biseptol i witaminki:-(
wczoraj byłam załatwiać małej przedszkole od stycznia, gdzybym pojawiła się o 8 rano poszłaby już od poniedziałku a tak d**a blada, trzeba raz na 2 tygodznie dzwonić i pytać

kobietki widziałam pytanko o Nuva-Ring też miałam go nosić ale odpuściłam, za to chcę się oklejać Evrą czy którać z was używała? mają jakieś skutki uboczne? jaka jest ich skuteczność?

hmmm chyba czas wrócić do pracy;-)

p.s. właśnie dostałam @ jak możecie to odpiszcie szybko bo dziś chciałabym wykupić receptę:baffled:
 
Ja kiedys używałam Evry. Moja koleżanka również.
Jednak nie polubiłam plastrów, bo:
1. jak w przypadku każdych plastrów, brzegi się lekko odklejają i się brudzą, wygląda to koszmarnie (zimą nie ma problemu, bo pod ubraniem, ale latem w bikini to i tak widać, niezależnie od miejsca przyklejenia)
2. na początku strasznie swędziało pod plastrem, bo przecież przyklejasz na cały tydzień, a ten klej to jednak sama chemia
3. no i w końcu dostałam uczulenie na klej.
Moja koleżanka tez zrezygnowała z tej metody i wróciła do tabletek. Powody podobne do moich, tylko bez uczulenia.
 
reklama
matylda kazdy inaczej reaguje na anty ja np nie moge brac tabletek,tez musze pojsc po plastry.moja szwgierka kilka lat uzywała i była zadowolona,chociaz po nich przytyła,pozniej odstawila i zaszła z blizniakami.teraz uzywa yasmin i jest zadowolona bardziej,ale ja po yasmin mialam bole glowy i wymioty i musialam odstawic.musisz sprobowac:)
 
Do góry