reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
Ciążę znoszę wprost rewelacyjnie. Nie miałam żadnych mdłości, czy wymiotów. Na poczatku tylko dokuczała mi senność. Po pracy odpadałam na godzinkę i potem o 21-22 znów kładłam się spac. Teraz za to zaczyna mnie męczyć zgaga. Jeszcze nie jest jakos strasznie uciążliwa i nie zdarza się codziennie, ale pewnie z czasem będzie coraz gorzej. W każdym razie, póki co, nie narzekam :)
 
Mona Nadia jest śliczniutka.takie maleństwa sa boskie-do "schrupania":) mamiesiac i jest bardzo silna:0 ładnie główke unosi juz:)

frifonka oby tak do porodu:) taka ciaza mozna caly czas chodzic:D

aniulka dobrze,ze i ty tu wkoncu zajrzałas:D szybko zleci do lata:) i fajnie bo bedzie ciepełko:) wybierzemy sie wtedy na piwko:D

ide pranie rozwiesic,i zmyc naczynka:) do pozniej:D
 
Mona Nadia jest śliczniutka.takie maleństwa sa boskie-do "schrupania":) mamiesiac i jest bardzo silna:0 ładnie główke unosi juz:)

frifonka oby tak do porodu:) taka ciaza mozna caly czas chodzic:D

aniulka dobrze,ze i ty tu wkoncu zajrzałas:D szybko zleci do lata:) i fajnie bo bedzie ciepełko:) wybierzemy sie wtedy na piwko:D

Monika ja robie w domu-prace chalupnicza-kartki okolicznościowe-na slub,czy swieta

ide pranie rozwiesic,i zmyc naczynka:) do pozniej:D
 
Fifronka dzieki raz jeszcze za info na priv!!! Super ze tak dobrze(odpukac)znosisz ciaze oby tak dalej!Mi zgaga tez dokuczala pod koniec ciazy i Reni jadlam jak cukierki :))
Ewon dziekujemy :*
 
aniulla a w wakacje wracacie na stałe??
my tez zostajemy tu na swieta
Mona mała jest zjawiskowa
evon to Ty zdolniacha jestes
spadam do kuchni bo zaczyna mi coś intensywnie pachnieć :tak:
 
CześĆ dziewczyny. U nas wychodzą zęby więc mała jest taka rozdrażniona ze szok :)

Fifronka - na prawdę się nie martw. Ja mogłam przy Hani wszystko zrobić - cudowne dziecko - zero kolek, przesypiała całe noce prawie od urodzenia, spała w swoim łóżeczku i nie chorowała. Teraz zresztą jest tak samo tylko ze teraz to wychodzą zębiska wkońcu i trochę się biedna męczy.

Pozdrowienia dla wszytskich :)
 
Mona, mala jest sliczniusia i jaka silna do tego. Tak czytalam dziewczyny o tych Waszych wspolnych imprezkach i stwierdzam, ze fajnie macie. Ja nie pamietam , kiedy bylam na imprezce:-(. Wogole zastanawiam sie jak to bedzie po powrocie do Polski( juz tuz tuz). Z jednej strony sie bardzo ciesze ale z drugiej strony mam watpliwosci. Poza tym wiele moich kolezanek wywialo z kraju.
 
reklama
butterfly na spacer się chętnie wybiorę, ale na razie ciężko u mnie z czasem. Do końca miesiąca znowu kursuję częściej między podjuchami, a niebuszewem, bo mam sporo zaliczeń. A z gg niestety nie korzystam, bo nie bardzo mam czas...

Mona Nadia jest boska. Fajne włoski ma :D i taka silna jest, że aż trudno uwierzyć, że ma miesiąc. Zdolna dziewczyna :)

zylcia Szymon też maruda się zrobił przez zęby. Wczoraj przebiła mu się górna dwójka, drugiej przebiła się tylko połowa... Już bym chciała żeby mu wszystkie zęby wyszły....

aniulla a jak pogoda u Was? No i jak Ci idzie z językiem?
 
Do góry