reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Mieszkam w okolicy Bukowa, przy Szosie Polskiej (nawet nie wiem w jakiej dzielnicy mieszkam:)). Uciekam zatem na wątek główny:) Bardzo miło, że się odezwałyście
 
reklama
ewon przypomniałaś mi, że ja też muszę się na kadłubka wybrać :/

Kurcze czekam na przelew i miałam nadzieję, że dzisiaj dostanę, a tu lipa, pewnie wyślą dopiero w poniedziałek.

Szymon padł i ja chyba zaraz pójde w jego ślady. Wzięłam się dzisiaj za sprzątanie, schowałam część zabawek młodego, którymi już się nie bawi, ogarnęłam i zrobiłam 3 pralki prania...
 
Synek chodzi do szkoly poniewaz nie ma wyboru. Zaczal od przedszkola a majac 4 lata poszedl juz do zerowki. Wiem, ze w Polsce dzieci moga juz zaczac edukacje w wieku 5 lat ale sama nie wiem czy bym sie na to zdecydowala.
 
hej jestem w podobnej sytuacji, mam dwojeczkę Julkę 1,5 roku i Stasia 3 miesiące nikogo nie znam w Szczecinie szukam znajomości dajcie znać zapraszam na kawę i ciasto jak tylko któraś z Was znajdzie czas:) mieszkam na osiedlu słonecznym :)

Moj numre 606 107 455 pozdrawiam Ola
 
didi a na jakim osiedlu mieszkasz? co porabiasz na co dzień

Ja zamiast iść spać to siedzę i buszuje po necie :) A jutro znowu będę po ścianach chodziła, ale chociaż na M poczekam, aż z pracy wróci.
 
Hej lokowa:)
szkoda ze sie przeprowadzilam bo mialabym bliziutko do Ciebie,mieszkalam na osiedlu Bukowym:) teraz to sie z domku za bardzo nie chce wychodzic,ale jak sie zrobi cieplej to na pewno duzo osob z forum z mila checia sie spotka :) ja tak samo jak bede w tamtych stronach!
 
reklama
Cześć lokowa
Słoneczne to chyba kawałek ode mnie, ale nic to. Mała pójdzie na spacer z tatusiem a mama na pogaduchy:) (ona jeszcze co chwilę przy piersi, więc dłużej niż na godzinę nie zostaje). Milena jest o rok młodsza od Twojej Julki i dwa miesiące starsza od Jasia. Skąd przyjechałaś? Ja z Dolnego śląska, z Lubina. W ten weekend mamy gości, a w kolejny chętnie się spotkam. Co ty na to? Najlepiej umówmy się od razu, żeby się nie rozeszło po kościach:) Karina
 
Do góry