reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

didi12 ja też jeszcze jestem w UK i w wakacje wracam do Szczecina
evon to jest link z tym stolikiem ,ale w realu całkiem inaczej się prezentuje
Mahogany coffee Table on eBay (end time 05-Nov-10 15:28:10 GMT)

a na imprezce faktycznie wyluzowałam się i w sobotę mykam na kolejną ale tym razem babską :-):tak::-D

li-42354.png

li-42353.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Czesc dziewczyny;)
Monika stoliczek na serio ladniutki,jedyny w swoim rodzaju!
No to mamuski nam przybywaja do Szczecina...i dobrze bedzie z kim sie spotykac na kawke:)))))
a my dzis noc nie przespana,mala strasznie marudna co chwilke sie budzi(nie spokojnie jakos spi)wydaje mi sie ze jest przeziebiona,ma katarek burczy strasznie jak oddycha i jak placze to ten placz jest taki inny,jakby ochrypniety :/ chyba jutro lepiej do lekarza podjade!
 
Mona to śmigaj z małą do lekarza. Ja w poniedziałek idę na 2 szczepienie - mam nadzieję, że obędzie się bez gorączki etc.
Wogóle mała od 3 dni daje popalić taka maruda, że chwili spokoju nie ma - jedynie jak śpi. Nie wiem czy to skok rozwojowy czy zęby... ;/
Tak poza tym to przyznać się która ukradła słońce?już mam dość tej pogody.
Nervity coś nie widać ;/
 
Monika stolik sliczny:))

Mona lec do lekarza,daj nam znac po wizycie.trzymam kciuki aby to nic powaznego nie było.

niunia na pewno nie ja:D ja tez mam dosyc tej pogody.

jutro idziemy do tesciowej na imieniny ,oczywiscie ja mam pojsc wczesniej pomoc:/ a nie chce mi sie .
która w poniedziałek ma czas na kawke??
 
Mona jak mała?

Niuunia pewnie to jakiś skok. Szymon od kilku dni też mega marudny jest, a w nocy najlepiej spałby mi na rękach, bo inaczej się kręci i budzi. Ale dzieci około roku maja podobno jakiś nocne koszmary, a do tego jeszcze te cholerne zęby nie chcę mu się przebić :/

ewon ja niestety w pon siedzę na uczelni:/ A kiedy na kadłubka się wybierasz?
 
czarodziejka możliwe - mam nadzieję, że szybko minie małej a Twojemu Szymonkowi ząbek wyskoczy i tez będziesz miała lżej :-)
Widziałyście pogodę?makabra ;/
 
Niuunia nic nie mów, wieje strasznie, aż mnie ciarki przechodzą. W ogóle jakoś tak zimno się w mieszkaniu zrobiło- masakra.

Przed chwilą posmarowałam Szymonowi dziąsła, bo się kręcił i śpi dalej. Oby przespał całą noc, bo padnę. Najchętniej to bym się położyła spać, ale muszę czekać na M aż wróci z pracy, bo nie wziął kluczy :/
 
Ostatnia edycja:
hej ja przyjecham z gornego slaska :) kolo Katowic :) sluchajcie dziewczyny jestem calkowicie zmotoryzowana wiec moge spotkac sie w kazdej czesci miasta dajcie znac jak ktoras ma ochote na kawe zapraszam tez do siebie :)
Karina proponuje w tygodniu w czwartek lub piatek lub w sobote do poludnia za tydzien :) daj znac napisz swoj numer moj to 606107455 pozdrawiam Ola :)
 
reklama
dzień doberek z rana:D
ale mi sie chce spac:( moj geniusz mnie obudził o 6.45:( a ja wieczorem nie piłam syropku na sen i sie meczyłam do 12 w nocy aby usnac.mial mnie o 7obudzic te 15min dla mnie to duzo:D wszczególnosci ,ze spioch jestem:D a nie piłam syropu aby dzis jakos funkcjonowac,bo po nim jestem do tyłu cały dzien-musze cos słabszego sobie kupic.ale po nim tak fajnie sie spi hehe
dzis ide o 9 z tesciowka do sklepu a pozniej do niej,zobaczymy kto przylezie na jej imieniny-a my jej kupujemy komplet poscieli-ktora sama sobie zazyczyła juz miesiac wczesniej,a ja sobie zazycze na moje imienimny lampe hehehehe

czarodziejka a ty kiedy chcesz pojsc to moze sie umowimy razem pojdziemy-wtedy napewno dojdziemy na kadłubka :D i zacznij spać bo padniesz gdzies na ulicy jeszcze!

Mona i jak z malutka??

moj damian to dwa czy trzay razy mial noc nie przespana i goraczke od zebow,ale tez byl marudny w dzien, wtedy dawałam mu szczoteczke od zebów-sobie ja dziasełkami mietolil i było ok:) -jak ja sie wkurzałam przez te zebole,u Kubyy to wychodziły jak grzyby po deszczu i nie marudził:)
 
Do góry