reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
Witam dziewczyny,
Zacznę od przedstawienia się. Na razie tylko pisałam na wątku marcówek 2011, bo taki mam termin porodu. Na szczecińskim forum tylko podpytywałam o sklepy dla ciężarówek.
Jak na razie nadal pracuję, więc ciągle brak mi czasu na czytanie wielu wątków. Doszłam jednak do wniosku, że fajnie byłoby poznać inne mamy z okolicy. Na wątku marcówkowym dwie najbliższe koleżanki to Koszalin i Dębno, więc tak dość daleko.
Nie mam czasu, żeby poznać was z waszych wcześniejszych rozmów, ale może uda mi się co nieco wysupłać z bieżących pogaduszek.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 
Witaj fifronka! Fajnie, ze jestes:) U nas dzis masakra. Wyjsc nie mozna bo wieje okrutnie-brrrr. Mlody w szkole a my same z moja niunia.Najgorsze, ze na spacer nie mozna sie wybrac. Troche tv, troche w kuchni cos sie upichci i czas leci pomalutku.
 
Oj, szkoda, że na spacerek nie ma pogody. Ja to się zastanawiam, jak przezyję tą jesień i zimę, bo straszny zmarźluch jestem i zdecydowanie wolę ciepłe pory roku. Miłego popołudnia życzę :)
 
frifonka witaj:) z jakiej dzielnicy jestes??

my juz wrocilismy od tesciow nawet milo bylo,winko wypilam z ciotka i tesciowa i szwagierka pogawdzilysmy,pojadłam-az moj sie smial ze caly czas geba mieszalam hehehehee

ale dzis wiało ja pier dziu jak wracalismy to myslalam ,ze glowe mi urwie,a ciotce parasol polamalo hehe moj teraz gra dzieciaki jeszcze sie bawia a ja tu posiedze i bede robic kokardki :)
 
ewon właśnie się zastanawiam kiedy iść na kadłubka, bo od poniedziałku mam zajęcia i same koła :/

fifronka witamy :) A kto tam u Ciebie w brzuszku siedzi już wiesz? Ja też wolę ciepełko, nawet teraz siedzę i marznę przez sam dźwięk wiatru :/
A z jakiej dzielnicy jesteś?
 
czarodziejka to bede trzymac kciuki za koła:)
a kiedy koncza sie??kurcze mam starego laptopa i ta stronka strasznie mi sie zacina:( wiec jak cos jeste na gg 8271929 :)a jeszcze nie kupilam myszki i wogole mam problem z pisaniem tu:( nie umiem operowac bez myszki.
ja chcialam pojsc we wtorek ale zapomnialam ze tuby musze zawiesc to chyba pojde w srode.dzis ciasto pieklam u tesciowej i nawet sie udalo choc mam @ .
 
Czesc dziewczyny :)
ja wczoraj mialam strasznie zalatany dzien...najpierw z rana z mala do lekarza bo ma straszna chrypke i katarek(dostala syropek)na szczescie goraczki nie ma!zbadal ja dokladnie i jest wszystko w porzadku poza ta chrypka,tylko ze przez to strasznie marudna jest :/ mierzyl jej glowke i mowi ze ma ja w gornej granicy.I serduszko dlugo badal,mowil ze slyszy jakies szmery-ale to normalne u malutkich dzieci,bo wszystko sie normuje do 3 miesiaca(wiec w 3 miesiacu trzeba to tylko skontrolowac). no i pozniej sklep zakupy(masakra kolejki ze po pol godziny w kasach sie stalo,bo dlugi weekend)! i pod wieczor odwiozlam mojego na autokar bo wyjechal do Fr i przyjedzie dopiero przed swietami :((( masakra jak ja dam sobie rade bez niego ;( bardzo przy malej mi pomagal! przez to od tygodnia mam jakas depreche i ciagle wyje...
 
Mona to sie ciesze,ze to nic powaznego.wpólczuje rozłaki wszczególnosci,ze ci pomagał przy małej.nie martw sie dasz rade.idz do lekarza ze swoja deresja poki jest mala.

a gdzie reszta mamusiek pewnie odpoczywaja z mezami,a ja ide robic wkoncu te tubki bo jestem ciagle w tyle:/ he jakos tak nie mam ochoty ich robi.
 
reklama
Ewon mam nadzieje ze to samo mi przejdzie...oby! Oj pomagal mi i to bardzo dla tego bedzie mi teraz ciezko bez niego,do tego tesknota...eh lez mi juz chyba braknie;((( (a to dopiero pierwszy dzien)!
przepraszam was ze sie tak uzalam ...ale jest mi na serio ciezko i musialam sie "wygadac" ;(
 
Do góry