reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Witam. Jestem tutaj nowa. W Szczecinie mieszkam od kilku miesięcy. Tutaj urodziłam córeczkę, która ma teraz pół roku. Oprócz rodziny męża nie znam w Szczecinie nikogo. Córeczka rośnie, do pracy na razie się nie wybieram, wszystkie zaawansowane już znajomości i przyjaźnie zostały tam skąd pochodzę i zaczyna mi ich niezmiernie brakować. Chętnie poznałabym inne mamy. Jeśli macie ochotę na nowe znajomości piszcie proszę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mona ja ja bym chciała, żeby Szymon czasami spał tyle co kiedyś ;) dzisiaj pospał ok 30min. :/ a ja mam jutro koło, a wczoraj ogarnęłam może 1/3... Dzisiaj znowu zarwana noc... jeszcze żeby to koło było na późniejszą godzinę, a jest na 8, więc o 7 musimy wyjechać z domu :/
 
czarodziejko, zyczę Ci powodzenia na kole!
didi-moj lul tez jeszcze na to za maly wiec tez nie pomoge. W centrach handlowych są taki emiejsca (chyba) no i ja zachęcam cię do uczestniczenia w spotnaiach w PIWNICY KANY z dzieciaczkami- czeka tam mnostwo atrakcji wejdz tu: petit pompon
 
U nas w sobotę i niedzielę była tak śliczna pogoda że prawie w domku nas nie było ,w sobotę spontaniczny wypad nad morze ,wieczorem poszłam na imprezke ogrodowo-domową do sąsiadów ,a mąż z dziećmi został :tak::-D
w niedzielę Kubusia mecz i tak dni zleciały
za to od wczoraj leje i wieje non stop masakra nic się nie chce
nawet upić się człowiek nie może bo obowiązki lub szkoła ........ech............
ale kupiłam sobie na ebay , już do nowego domku stolik taki mały kawowy ale jest superacki ;-) przywieziony z Dubaju ręcznie robiony :yes::rolleyes: strasznie mi się podoba :-D:rofl2:

li-42354.png

li-42353.png
 
reklama
Monika to super ze zakup udany :) z Dubaju recznie robiony to pewnie sliczny jest!
a my wojujemy z mala bo nie moze kupki zrobic...masakra:/
 
Do góry