reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Dagmarka2078 ja mam termin na 12. marca i również planuję rodzić na Pomorzanach. Mogłabyś napisać do jakiego ginekologa chodziłaś i jakie miałaś wrażenia z porodu tam? To moja pierwsza ciąża i niedawno przeniosłam się do Szczecina. Muszę zmienić ginekologa żeby nei dojeżdżać do swojego i zorientować się jak to wszytsko tu wygląda. Chodziłaś może do szkoły rodzenia? Mam nadzieję, że niebawem odpowiesz :) Pozdrawiam.
 
reklama
Dagmarka2078 ja mam termin na 12. marca i również planuję rodzić na Pomorzanach. Mogłabyś napisać do jakiego ginekologa chodziłaś i jakie miałaś wrażenia z porodu tam? To moja pierwsza ciąża i niedawno przeniosłam się do Szczecina. Muszę zmienić ginekologa żeby nei dojeżdżać do swojego i zorientować się jak to wszytsko tu wygląda. Chodziłaś może do szkoły rodzenia? Mam nadzieję, że niebawem odpowiesz :) Pozdrawiam.
czesc dziewczyny...pisze z zapytaniem czy nie wiece gdzie w szczecinie moge sobie zrobic badania??
jestem po poronieniu w 23 tyg i chcialabym zrobic sobie serie badan......poszukuje dobrych specjalistow......
 
zawsze i wszędzie
wiem co czujesz bo jestem po takich samych przejściach co ty i tez chciałam robić wszystkie badania żeby sprawdzić co było tego przyczyną.....
 
Witam serdecznie mamy ze Szczecina,bardzo współczuje straty maluszków,pomodle sie o Wasze Aniołki.Ja równiez na poczatku ciąży drżałam o przezycie malucha,bo zarodek był zbyt nisko osadzony i lekarze nie dawali mi dużych szans.Brałam leki na podtrzymanie.I jakos naturalnie "spałam"prawie całą dobę,poo 16-20h na dobę.Okropnie mi sie chciało spac,non stop...

Na szczescie wszystko dobrze sie skończyło,mam juz 4,5 letnią córeczkę.
Pozdrawiam Was bardzo cieplutko!!!!
 
witam :)
polisa to faktycznie dobry pomysl, mi udalo sie znalezc bardzo fajne rozwiazanie, polaczenie posagu dla malucha i przy okazji ubezpieczenie meza:)
 
Hey dziewczyny!
Mój dzieciaczek ma 3 miesiące i już go zabezpieczyłam. Jestem bardzo zadowolona z układu,ponieważ kapitał jaki mu się odłoży bardzio mnie zadowala. Jeżeli jest ktoś zainteresowany mogę Wam podać gdzie można dowiedzieć się czegoś więcej. Ja mam swojego doradcę, któremu ufam w 100%, jest sprawdzony, zatem mogę z czystym sumieniem polecić go i Wam- młode mamusie;):happy: tu kontakt do mnie: pauluniaa1@wp.pl Wszystko na miejscu w Szczecinie.
 
reklama
Witam, jestem tu nowa. Moja córcia Kaja ma dopiero 3 miesiące.
Serdecznie współczuję z powodu utraty maluszka.....:zawstydzona/y:

Słuchajcie ja też się ciągle obawiam o zdrowie mojej córci pomimo tego, że wg.lekarzy to okaz zdrowia.. ach ta moja nadopiekuńczość:crazy:
Już teraz zabezpieczyłam jej przyszłość w razie gdyby mnie zabrakło albo męża. Obydwoje jestesmy radcami prawnymi, na brak zajęć nie narzekamy ale w życiu róźnie bywa. Mam od wielu lat zaufanego doradcę. Gdybyście były zainteresowane dajcie znać. Oto mój e-mail: pauluniaa1@wp.pl. Jestem ze Szczecina więc gdybyście potrzebowały jakiejś rady służe pomocą.
 
Do góry