reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Hej!
A ja melduję że właśnie wyprowadziłam się ze swoją rodzinką ze Szczecina. Moja druga połowa dostała ciekawą pracę w naszych rodzinnych stronach no i zdecydowaliśmy się na wyjazd:-) Dziadkowie są przeszczęśliwi że mają teraz wnuczkę na co dzień.
Pozdrowienia dla Mam Szczecinianek:-)
A gdzie teraz mieszkasz?

Kurcze, tyle razy myśleliśmy o przeprowadzce, ale chyba przyzwyczailiśmy się do naszego miasta, mimo że jest jakie jest...
 
reklama
dziękuję za odpowiedzi, ponieważ to moja pierwsza ciąża i do końca nie wiem jak to ze wszystkim jest.Mam jeszcze pytanko co do porodu-szpitala,która z Was rodziła w Zdrojach chciałabym znać opinię oraz Unii Lubelskiej.Z góry dziękuję za opinie szpitali.Gorąco pozdrawiam
 
dziękuję za odpowiedzi, ponieważ to moja pierwsza ciąża i do końca nie wiem jak to ze wszystkim jest.Mam jeszcze pytanko co do porodu-szpitala,która z Was rodziła w Zdrojach chciałabym znać opinię oraz Unii Lubelskiej.Z góry dziękuję za opinie szpitali.Gorąco pozdrawiam

W stu procentach pewna nie jestem, ale wydaje mi się, że od niedawna na Unii nie ma już porodówki... Zresztą niewiele moich znajomych tam rodziło i żadna nie chciałaby powtórki :-)
Ja rodziłam moich obu chłopców na Pomorzanach (mimo że do Unii mam rzut beretem) i jestem zadowolona z opieki pracującego tam personelu. Wiem, że Zdroje też mają dobre notowania ze względu na cały sprzęt do ewentualnego ratowania wcześniaków i miły personel. Zdroje oglądałam i też zrobiły na mnie dobre wrażenie. Nie weim czy wiesz, ale w większości szpitali jest tak, że mozna oddział obejrzeć przed porodem. Na Pomorzanach chyba we wtorki około 11. Masz rozmowę z lekarzem, który wydaje zgodę na poród rodzinny, a potem zabiera cała grupę kobitek w ciaży z mężami i pokazuje oddział.
 
Na Unii jest jeszcze porodówka,ja także mam rzut beret ale jakoś jak teraz leżałam tam to szpital nie zrobił na mnie wrażenia.Na Pomorzanach rodziła moja kuzynka niedawno i też nie jest zadowolona z opieki...ponoć odwiedziny są tylko do 17.Najbardziej chciałabym w Zdrojach muszę zadzwonić do szpitala i zapytać jak to wygląda.Pozdrawiam
 
.Mam jeszcze pytanko co do porodu-szpitala,która z Was rodziła w Zdrojach chciałabym znać opinię oraz Unii Lubelskiej.Z góry dziękuję za opinie szpitali.Gorąco pozdrawiam
cześć dziewczynki
ja swoją kochaną dwójeczke rodziłam w zdrojach - choć bliżej mi na unię i pomorzany - i jestem super zadowolona ... nigdy bym nie poszła do szpitala klinicznego gdzie oprócz lekarzy przebada mnie 5 studentów... jak dla mie zdroje super:tak:
 
Witam Was,
ja zdecydowałam się na poród w Zdrojach, spodobał mi się personel jaki tam pracuje oraz, że jest tam wszystko nowe. No zobaczymy już niedługo. Wiele pozytywnych opinii słyszałam na temat tego szpitala. Poród rodzinny kosztuje chyba najwiecej w całym Szczeciknie bo 175 zł a Unia pobiera 50 zł:baffled: No ale damy radę:-).
 
Na Unii jest jeszcze porodówka,ja także mam rzut beret ale jakoś jak teraz leżałam tam to szpital nie zrobił na mnie wrażenia.Na Pomorzanach rodziła moja kuzynka niedawno i też nie jest zadowolona z opieki...ponoć odwiedziny są tylko do 17.Najbardziej chciałabym w Zdrojach muszę zadzwonić do szpitala i zapytać jak to wygląda.Pozdrawiam

Tak naprawdę odwiedzających wypraszają na dobre przed 19, przed wieczornym obchodem. Ale przyznam się szczerze, że długi czas odwiedzin to czasami udręka. Leżałam tydzień na patologii w w 8-osobowej sali. I była dziewczyna, u której od 9 do 19 siedział mąż albo mama. Dla pozostałych było to niezwykle krępujące, bo w tym czasie kilka KTG, jakiś zastrzyk, a czasami nawet problem ze wstaniem do łazienki bo łóżko wysokie i gramolic się trzeba, a tu obcy facet siedzi i gapi się na Twoje nogi. I to od rana do wieczora.... a jak urodziłam, to leżałam obok dziewczyny, do której potrafiła przyjść 5-osobowa rodzina i siedzieć... Ja nie miałam czym oddychać. Mój mąż jak przychodził, to na pięć minut i uciekał, widząc takie tłumy.
 
Hej!
ja rodziłam w Szpitalu Miejskim i byłam bardzo zadowolona. Super opieka i na patologii ciąży i na porodówce. :-)Niestety z tego co dziś wyczytałam to własnie powoli zamykają ten szpital i na porodówkę już nie przyjmują:no: Na tema Unii Lubelskiej słyszałam same negatywne opinie! A jeśli chodzi o Zdroje to większość moich znajomych sobie chwaliła:tak:
 
Rodziłam w Zdrojach w maju zeszłego roku.
Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona.
Mąż pojawiał się u mnie po rannym obchodzie.
Z tego co pamiętam to ok. 20 zamykają odział dla odwiedzających.
 
reklama
cześć kobietki pozwólcie że do was dołączę:-)
mam na imię Magda i do niedawna mieszkałam na prawobrzeżu teraz mieszkam ciut dalej ale moje serce na zawsze zostanie w Szczecinie.
po suwaczkach poznacie która to z kolei ciąża:-)
Matełka rodziłam w miejskim było super, mam ginkę z tamtego szpitala. szkoda że już go do zdrojów przenieśli.
teraz poważnie zastanawiam się nad porodem na Pomorzanach i nie mam nic przeciwko badaniu przez studentów (muszą się gdzieś nauczyć)
pozdrawiam serdecznie:-)
 
Do góry