reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

cześć dziewczyny:)

napisze co u nas.dzieci zdrowe,ja nadal ćwiczę pazurki i staram się o następny kurs(kurs kosmetyczny) .pogoda coraz bardziej mi sie podoba:) choc zbytnio czasu nie mam aby pójść odpocząc na ławeczce. ale jeszce troszke i na działeczke do teściów się będzie jeździło:)

a co u Was?
 
reklama
ewon jak Twoje prawo jazdy. Chyba, że pisałaś i coś mi umkneło.
U nas w porządku. Mam nadzieję, że okres chorób minął. W kwietniu na tydzień pojechaliśmy do Rabki. Mieliśmy umówioną konsultacje dla Tymka. Potwierdzili jemu astmę. Najważniejsze, że wiemy co jest przyczyną często nawracających oskrzeli. Liczymy, że to minie w wieku dziecięcym. A tak to ciągle coś się dzieje. Czasu brakuje na wszystko. Dzieci, praca, wakańczanie domu teraz w niedzielę jedziemy na komunię mojej chrześnicy. Generalnie na nudę nie narzekam:-)
Pozdrawiam:)
 
kemyt życzę wam aby astma wam często niedoskierała i abyście szybko ją wyleczyli:)) a prawko zceka hehe dwa razy oblałam państwowy i musze chwilke odczekac bo kaski nie mam:((
 
ewon jeszcze trochę rozchulasz swój interes to i kasa się znajdzie :-) Czego bardzo Ci życzę. 2 razy to i tak nie jest źle. Najważniejsze nerwy opanować, tylko łatwo się mówi. Ciężej wykonać i się wyluzować.
 
HEJ!!
co tam mamusie u Was??

a co u mnie hm... nadal chodzę do KIS-u spotkania nudne ale zobaczymy jak nie dadzą mi na kurs to się wypisuję,wolę wakacje spędzić z dziećmi na działce -mój J kupił mi na dzień mamy:)) i pomału doprowadzamy ją do porządku-dobrze ,że na przeciwko ma teściowa i jego brat to mamy gdzie sie ulokować na noc a i dzieci zadowolone,bo mają gdzie latać no i pies:) którego mamy od niedawna Riko:) kundelek:) Kuba zazdrosny bo tylko za mną łazi nawet do wc hehe jak dzieci jak były małe. no i oczywiśie tylko mnie budzi o 4-5rano:/ co mi sie nie podobe hehe.J tak bo mówi,że fajnie mu się wstaje jako drugi hihihi. pazurki nadal robię narazie dorobiłam się kolorowego akrylu,i kolorowych tipsów(jeszcze) i sporo kolorowych lakierów.na rzęski jeszcze muszę uzbierać,cienko bo mało chętnych,ale może znajdzie sie więcej na nogi wkońcu można nosić sandałki pomału hi. Teraz duzo czasu poświęcamy działce od piątku do niedzieli jeździmy aby zrobić ją.Dziewczyny mam prośbe jakby któras wymieniała kanape a stara byłaby w dobrym stanie bądź gąbka(jak np z narożnika )-do spania- to prosze o kontakt ja z checia przyjmę. bo nie chcę brać od niewiadomo kogo wiecie... mamy na działce cemping ale do remontu:( wszystko ze środka do wymiany. ale jak zrobimy będzie gdzie grillować:) wtedy urządze spotkanie w koncu:)
 
Ewon zazdroszczę prezentu, chłopaki się postarali :D od dawna marzy mi się działeczka :)
Fajnie byłoby się w końcu spotkać :)

Dziewczyny jeśli macie ochotę zapraszam to zapoznania się z katalogiem Mariza
MARIZA_katalog_3_2013.pdf
na hasło BB- zniżka :)

Ja od czwartku wzięłam się za porządki, zrobiłam w sumie 16 pralek prania! dziwię się, że moja pralka nadal działa ;)
 
reklama
hej
wczoraj wróciłam z działeczki wkońcu opalona,dzieci bardzo zadowolone,latają po działkach,poznali dużo kolegów i koleżanki:) a my pomalutku robimy na działece, no i piecho też zadowolony ma kompana do zabaw i lata.w domu juz żadko się załatwi,najczęsciej woła na dwór.słucha się tylko mnie:) szwagra dwa razy już ugryzł hehe. z chłopem się troszkę na działce pożarliśmy ale z winy osób 3:/ ale wyjaśniliśmy sobie i jest oki. zmieniam fryzjerke.a tak po za tym oki hihi. nie mogę się doczekać wakacji kiedy to zjedziemy już na działeczke.wogóle dziewczyn y jeżeli macie nie potrzebne rzeczy które przydałyby się na działke to przyjmę z chęcią: sztućce,talerze,jakies szklanki,pościele-to co nie uzywacie a nie chcecie wyrzucać.:)))

a co u reszty mam?????????????
 
Do góry