reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Heja dziewuszki. My mieszkamy na Dąbiu na samym końcu w nowych blokach. Okolica taka se, ale mamy małą Gabryskę i dwa pieski więc nie chcieliśmy w centrum nigdzie. Poki co się rozpakowaliśmy, szukamy pracowników, zwiedzamy okolicę itp itd. I nikogo nie znamy:(((
 
reklama
a ja jestem ta która zniknęła z forum po ogłoszeniu o pierwszej pomocy dzieciom:))) pamiętasz kiedyś? myslałam ze nikt się z babyboom nie zgłosi. Jak chcesz to pracuj u nas!
 
No chociaż kilka z Was się odezwało:) dziękuje:) i proszę skrobać raz dziennie cosik:)))

Sweet hej to ty koło mnie mieszkasz:) daj znać jak się ogarnieswz to się umówimy:) narazie nie pracuję to podrzuc małego do mnie:)))

mebi nie martw się na pewno kogoś poznasz:)) no kawałek od centrum mieszkasz,ale tu i tak więcej dziewczyn z prawobrzeża,więc będziesz miała z kim spacerować:)) a co prowadzisz działalnośc czy jak??
 
Sweet gratuluję nowego mieszkanka :)
Ewon a jak Twoje prawko?
mebi napisałam pw. Ja też mieszkam na prawobrzeżu, w Podjuchach. Wcześniej mieszkałam w centrum i z perspektywy czasu (jurto już mijają dwa lata od naszej przeprowadzki) stwierdzam, że do centrum nigdy nie wrócę.
 
czarodziejka prawko nadal czeka. teraz borykam się z większymi problemami.ale mam nadzieję ,że do końca roku zrobię :)

niby mam wolne a tyle załatwiania ,że szok.w przyszłym tygodniu muszę odwiedzić us komornika, gina i przydałoby już złożyc o fundusz. latania a latania jak zawsze.ale znajdę czas na kawulca jak któraś chętna:)))
 
Czarodziejka-zaraz Ci odpiszę:) No dabie jest wybuczajewo, ale jest oki powoli się rozglądamy po okolicy ale nawet do sklepu mam daleko :( mamy firmę szkoleniową - pierwsza pomoc. Tu ludzie jakoś niechętnie podchodzą do tematu, a juz do roboty kogoś znaleźć masakra:( Tzn chętnni są full ale takich konkretnych za mało:(
 
Hej :)
Czarodziejko kiedy sie spotkamy? :)
Chciałam sie pochwalic że zdałam prawko pod koniec lipca. W ci a zy podchodziłam dwa razy i odpusciłam bo miałam zagrozoną i musiałam leżec i dopiero w tym roku się zebrałam i zdałam za pierwszym razem :)
Mebi ja tak jak Czarodziejka tez z Podjuch do Dąbia niedaleko.
Tez szukam pracy najlepiej na pół etatu bo nie chce aby mi ktos obcy dziecko wychowywał. Chciałabym nadal mieć jakiś wpływ na niego a jakbym chodziła na 8h + dojazdy to już kiepsko.
 
reklama
Mebi w takim razie czekam na wiadomość :) Ja lubię konkrety, albo się dogadamy albo nie ;)
Mieszkacie w tych blokach na przeciwko pętli, za cmentarzem?
Mam nadzieje, że się szybko zadomowicie :)

Carolaine na razie pogoda była całkiem znośna, więc korzystaliśmy ;) Może w piatek albo po weekendzie wybierzemy się z chłopakami na plac zabaw?

Ja też bym chciała być matka dla mojego dziecka i przeraża mnie bywanie w domu tylko w weekendy. My mamy jeszcze o tyle dobrze, że mamy tutaj wszystkie babcie, w tym jedną która może się zając młodym 24h/dobę. No ale nie chcę żeby to babcia wychowywała moje dziecko, chociaż nie wiem czy da się tego uniknąć- mną zajmowała się babcia, mojego M też babcia wychowywała...
 
Do góry