reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

hej

ewon wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń


a ja po miesięcznym urlopie wróciliśmy do domku
dzieciaki u dziadków się wybiegały a mama trochę odpoczęła
teraz pranie prasowanie i nasza codzienność
 
reklama
Ewon co za facet !! Czesto Ci takie numery robi ?

Kama suoer, ze lancuszek sie znalazl, na szczescie dlugo nie musialas szukac..SLuchaj ja zapodzilam torebeczke z trzema parami zlotych kolczykow i jeszcze dwoma srebrnymi i znalazly sie..... po roku!!! Zawieruszyly sie w torbie podroznej, jak wracalismy w zeszlym roku z wakacji, a znalazly sie miesiac temu !

Dziewczyny zapraszam do mojego skepu internetowego z ciuszkami dzieciecymi, mozliwy odbior osobisty :)

www.efido.pl
 
Hey dziewczyny! Mam na imię Marysia :) Jestem tu od niedawna, zdążyłam się zorientować, że większość z Was jest z Lewobrzeża. Jest może jakaś aktywna mama, co na spacerki chodzi w okolice Puszczy Bukowej? Nie znam w Szczecinie prawie nikogo, bo nie jestem stąd, a mój szkrab jeszcze za mały na piaskownicę :) Może jakaś na spacery z wózeczkiem chętna? Pozdrawiam :)
 
hejka

rysia witaj: niestety ja z centrum:( za daleko jak dla mnie.

marta
już nie:)

Była męcząca rozmowa i jest oki.

Oszaleje z tą pogodą:( paskudna ani człowiek sie nie opali,i nie wiadomo jak tu się ubrać.Dzisiaj lecę do urzedu Skarbowego załatwić zaświadczenia do rodzinnego.Wprzyszłym tygodniu też mam latania.

aniołłek nie mam nic na koncie chwilowo,ale w poniedziałek muszę na zawadzkiego jechac to możemy sie umówić na plac zabaw:))
 
Hej. Mieszkamy od trzech dni w Szczecinie dopiero. Jestem mamą siedmiomiesięcznej Gabrysi. Prowadzimy firmę która organizuje szkolenia z pierwszej pomocy dzieciom. Szukam znajomych, choćby na forum, bo nie znam tu nikogo.
 
mebi witaj na forum ,Twoją reklamę przeniosłam do ogłoszeń ponieważ tam są rózne ogłoszenia.

marta Ty proszę też edytuj posta i reklamę sklepu daj na ogłoszenia badz sprzedam kupie.


RESZTA MAM PROSZĘ O POŚCIKA CO Z WAMI SIĘ DZIEJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
hejka dziewczyny
a u nas po staremu czyli praca dom i dzieciaki, nie ma lekko,,, czasami jestem tak zmęczona że nic mi się nie chce, no ale musze sie zmobilizowac i zająć dziecmi, obiad ugotowac, posprzątac, a z prasowaniem to takie zaległosci mam, na szczescie dzieci zdrowe, ja tez wiec nie jest najgorzej:-D
 
Kasiu w końcu się odezwałaś:)) to najważniejsze ,że wszyscy zdrowi,ale musisz odpocząć trochę.Kurcze my kobitki mamy przechlapane, ciągle w pracy na 24h na dobę,wracamy z pracy i znowu praca,szkoda ,że samo się nie zrobi heheh.ja narazię odpoczywam,ale pogodę mam do kitu:(
 
Hej, hej ja też jestem :)

witaj mebi, mam nadzieje, że spodoba Wam się w szczecinie :)

Ja rozglądam się za pracą, ale ciężko znaleźć mi taką pracę, abym przed pracą miała czas odprowadzić młodego do przedszkola, a później odebrać. Dopiero od października/listopada będę mogła pracować na cały etat.

kaoru Kuba już niedługo będzie miał roczek, ale to zleciało!

Dzisiaj po śniadaniu wybraliśmy się do puszczy na spacer, nogi bolą, ale lubimy takie piesze wędrówki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
mebi witaj! :) a daleko od centrum mieszkasz?

hej kochane,
u nas urwanie łba...że tak powiem, ba już mam urwany.
W wakacje obiecałam sobie że będę do was pisać i co...guzik! Kupiliśmy mieszkanie przy Jasnych Błoniach, załatwiliśmy większość papierologii ale i tak dużo przed nami, remont, rozpakowywanie, ja aktualnie i tak musiałam pojechać do rodziców bo robimy okna teraz a mały nie da rady by usiedział w miejscu.
Jeszcze na domiar tego jak już się uspokoiło z mieszkaniem to...rodzice znaleźli mieszkanie blisko mnie dla siebie i też chyba się przeprowadzają, to dopiero zacznie się sajgon :) !

W razie co piszę się od października na każdy spacerek na Jasnych Błoniach! :)
 
Do góry