reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

hej

matylda ja dziś idę zanieść,ale przez internet wpisaliśmy się juz w piątek:) wczoraj mój dopiero zaświadczenie mi przyniósł więc dziś pójdziemy zanieść.

aniołekk trzymam kciuki: &&&&&
 
reklama
czesc dziewczyny :) melduję się i ja :)
dawno nie pisałam bo jakoś czasu mało ... ostatnio przysiadłam do norweskiego bo Borysek dostał sie do przedszkola od sierpia i ja od września chciałabym do pracy iść a bez języka to tu się nie da , to już nie te czasy ...
trzymam dziewczyny kciukaski żeby i wasze maluchy do przedszkola się dostały :)

Mona ale mi smaka narobiłaś tym grillkiem :) jutro ma tu świecić słońce i być dość ciepło więc chyba na obiadek też grillka sobie trzaśniemy :) już nie mogę się doczekać
 
gocha37 dr Niedzielski prowadził moją bratową , razem z bratem starali się o dziecko ale niestety wiele lat nic nie wychodziło (ok 8 lat) dopóki nie trafiła na leczenie do dr Niedzielskiego :) facet wyleczył ją z bezpłodności dzięki czemu mam 7 letnią chrześnicę :D:D:D a w grudniu 2010 urodziła im się druga córeczka :) ogólnie bratowa zawsze go wychwalała za podejście do pacjentki :)
 
Witam z rana:) juz nie śpie od 7:( mój chłop nie da się wyspać:( ech już dzieciaki powstawały,nie dadzą sobie odsapnąć.nic mi się nie chce:(
 
ewon nic dziwnego, ze nic Ci sie nie chce. Pogoda raczej ponura, to i nastrój ponury. Chociaz ja uwielbiam taka pogode. Zawsze dobrze sie czuje jak pada i jest pochmurno ( niektorzy sie mi dziwia). My niedlugo zakladamy kalosze i smigamy na angielski ( raczej w dobrych nastrojach):-).
 
Hej, coś ostatnio nie mam weny do pisania. czekan na prawdziwą wiosnę ;)

Mona pięknie Nadia wygląda z kolczykami. Mała dama :)
Ewon śliczne kartki.
Gocha Niedzielski prowadził ciążę kuzynki mojego M i była bardzo zadowolona. Ostatnio też operował moją kuzynkę i ona również bardzo go chwaliła.

Mam pytanie do dziewczyn z Podjuch (Carolaine, Butterfly) gdzie i do kogo chodzicie do lekarza? Zarówno ze sobą jak i z maluchami. My jesteśmy jeszcze zapisani na Kadłubka, ale ostatnio jakoś nie chcę mi się jeździć taki kawał do lekarza przez co nie mogę się zebrać z małym na szczepienie. Wprawdzie pediatrę mamy fajnego i szkoda mi go zmieniać, ale chce się rozejrzeć za kimś bliżej. No i może w końcu mi się trafi fajny lekarz, bo obecną babkę do której chodzę staram się unikać :/
 
reklama
Mona, odważna jesteś z tymi kolczykami. Nie boisz się, że zadrze sobie uszko?

Dziewczyny, czy któraś z Was ma lub miała dziecko w żłobku nr 7? Albo w którymkolwiek ze żłobków publicznych w Śródmieściu? Złożyłam podanie i czekam na decyzję. Jak na razie Alicja chodzi do klubu malucha, ale mimo dobrej opieki tam, jest to kosztowna sprawa. Bardzo liczę na żłobek publiczny, chociaż wiem, że trudno dostać miejsce. Zastanawiam się jak wygląda w praktyce opieka nad dziećmi w tych żłobkach :)
 
Do góry