reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Ja mam do Was kobiety takie pytanie. Otóż moja córcia ma już 10 miesięcy, dawno już zapomniałam, co to ciąża i poród a mimo to jestem ciągle zmęczona. Co prawda jako studentka nie miałam ani chwili wolnego, bo 10 dni po porodzie siedziałam już na zaliczeniu z ćwiczeń, ale nie zmienia to faktu, że staram się dobrze odżywiać, wysypiać, na szczęście Alicja daje pospać i zawsze była dzieckiem śpiącym w nocy, nawet jako noworodek :) Ostatnio zaczęłam pracę ale weekendy mam wolne. Już sama nie wiem, co robić, bo wstaję rano pełna sił ale coś porobię czyli zajęcia albo praca, wrócę do domu ogarniam wszystko, gotuję obiad dla malutkiej, codzienne sprzątanie itd. i jak już usiądę wieczorkiem, to totalnie opadam z sił a jeszcze sprzątając w domu byłam pełna energii. To jest tak jakbym mając jakiś obowiązek miała siłę ale jak już wszystko zrobię, to energia ze mnie schodzi i nawet nie chce mi się iść do kuchni, żeby nalać sobie soku. Zaczęłam już brać witaminy i inne pierdółki na wzmocnienie, bez efektu Wydaje mi się to dosyć nienormalne a Wy jak macie?
 
reklama
Ewon ja mialam isc jutro do zdroji do szpitala z mala do arelgologa,zapisalam ja miesiac temu i dupa...odwolalam bo przeciez ma goraczke i nie pojedziemy! a chcialam przed wyjazdem sprawdzic co testy pokarza:/
Silke moja mala ma dopiero 5 miesiecy(prawie)a ja juz nie mam sil...nie mam checi na nic.tylko ze ona od poczatku strasznie daje mi popalic,bardzo malo spi-nawet w nocy:/ tez powinnam zaczac brac jakies witaminki:) moze kochana powinnas gdzies w weekend wyjsc do znajomych czy na jakies piwko,odreagowac troszke????
 
Staram się żyć normalnie, spotykam się z ludźmi etc. a mimo to zmęczenie po całym dniu jest przytłaczające. Nie uważam, żebym miała takie obowiązki, które powodowałyby coś takiego a mimo to dzień w dzień wieczorami jestem bez sił. Przypuszczam, że gdyby nie studia i praca, to by mi się nawet z łóżka wstawać nie chciało i całymi dniami chodziłabym w piżamie. Mam wrażenie, że to co robię jakoś mnie napędza i bez tego byłoby ze mną źle.
 
silke a może masz lekką depresje? bo ja mam mocna.i są dni,ze z łóżka nie chce mi sie wstawać a jak pomyśle,ze znowu tylko dom i dzieci to az płakać mi sie chce,są dni,ze mam energi ful a po zrobieniu tego co musze codziennie to siła opada. ty mozesz spróbowac cos ziołowego,albo pójsc do lekarza.

mona a jakie testy?z krwi? bo na testy skórne Nadia jest za mała dopiero jak skończy 3lata to robia.teraz wyniki mogą nie być wiarygodne.
 
Silke trzymam kciuki zeby sie szybko poprawilo!!! :)
Ewon tak miala miec dzis robione testy z krwi(ale slyszalam ze dopiero po roku sa najbardziej wiarygodne) musialam wizyte odwolac przez to jej przeziebienie i goraczke,wole jej nie ciagac jeszcze do tego po szpitalach zeby nic tam jeszcze nie zalapala gorszego...
 
a to moje kartki na wielkanoc,w komplecie jest koperta i zyczenia
20110311201620.jpg

20110311200753.jpg
 
Czesc dziewczyny:)
Ja juz w koncu z mezusiem;))) wczoraj robilismy z rodzinka ognisko,kielbaski i ziemniaczki mniammm ,tak jak kiedys:) bo przewaznie to grille sie teraz juz robi...
A Nadusia goraczki 2 dzien nie ma,ale strasznie kaszle,wydaje mi sie ze to wina syropku:/ oby w srode mi ja zaszczepili..
 
Mona to super:) o i pogoda była fajna na grillka:) a dla nadusi dużo zdrówka:)

My wczoraj 6godz spędziliśmy an placu zabaw,ale chłopaki sie wybawili:) w domu Damian szybko padł.fajnie,a dzis co deszczyk:( dobrze ,ze miałam z kim kawke wypic:)

jutro przyjdzie paczka z artykułami ,wiec dokończe kartki:D ide zjesc obiadek.
a reszta mam gdzie sie podziewa??
 
ewon melduję się

zaniosłam dziś podane do przedszkola, hehehe byłam pierwsza w wybranej placówce, szkoda że zaniesienie podania nie równa się z przyjęciem Małgosi do przedszkola. przed nami jeszcze 3 komisje weryfikacyjne a wyniki dopiero 29 kwietnia.

mona fajnego masz mężusia, bardzo przystojny i lepiej wygląda na żywo niż na zdjęciach :-)
 
reklama
Do góry