reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szczecinianki w ciąży :)

oczywiscie nie ma sensu wydawac wielkiej kasy na nowy wozek ale jakis trzeba kupic,niekoniecznie nowy:)

JA właśnie przy 1 dziecku kupiłam z 2 ręki- wyglądał ja nówka a wydałam dużo mniej pieniędzy. Wtedy był to Tako duży, duże pompowane koła, gondola większa jednym słowem była super- ale mieszkałam nad morzem obok parku pełnego dziur i w domku jednorodzinnym więc cięzar mi nie przeszkadzał. Teraz mieszkam na osiedlu z chodnikami inny świat, szkoda, że dzidzia nie może odrazu w spacerówce no w tym jestem dobra- wiele sprawdziłam:-)
 
reklama
Dziewczyny, wybieram się jutro na oglądanie wózków, to moje pierwsze doświadczenie z wózkami, więc nie bardzo wiem gdzie szukać, ponoć na Struga jest jakiś wielki sklep. Czy macie informacje o innych? takich, żeby były wszystkie firmy wózków. Chcę pomacać na żywo, a potem oczywiście kupić w necie...
 
Ja jestem w ciąży :)
W kwietniu rodzę.
Tylko jeszcze nie wiem gdzie, jeśli przed terminem to chyba zdroje lub pomorzany, jak w terminie to wojskowy szpital na piotra skargi.
Spodziewamy się chłopca :)
Ktoś może niedawno rodził w zdrojach, na pomorzanach, lub w wojskowym na piotra skargi ??
 
moja przebiega w miarę dobrze, tyle, że jestem już na chorobowym i wybitnie się nudzę...
Moni ja mam na 8 czerwca i będę rodzić w Zdrojach, a Ty gdzie planujesz?
 
reklama
Do góry