reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki w ciąży :)

reklama
Witam wszystkie przyszłe mamusię :-) Po raz drugi, po 1,5 roku - dołączam do szczecińskich ciężarówek ;-)
Pomyśleć, że to było jak wczoraj gdy zakładałam ten wątek będąc w ciąży z Zuzią a teraz kolejne maleństwo...

Szczerze Wam powiem, że... jestem wystraszona!!! Przecież nie tak dawno rodziłam, Zuzia jeszcze na piersi, w pieluchach :-p hehehe czeka mnie wiele pracy przed przyjściem na świat maluszka.

Według miesiączki to już ponoć 7/8 tydzień, ale tak raczej nie jest... Wg wyniku BETA HCG jest to jakiś 4/5 tydz. więc okaże się tak naprawdę gdy już będzie zarodek widać na usg a nie pęcherzyk :-) więc ja obstawiam że jestem w 5 tyg., tak pamiętam hihihihi ;-)

przewidywana data porodu - 15.10.2012 ( hihi to również data poczęcia Zuzi :-p jakiż to zbieg okoliczności hihihi)

Pozdrawiam mamusie :-) jak Wasze sampoczucia? z jakich dzielnic szczecina jesteście?
 
Witaj Butterfly88 super,że grono naszych maluszków się powiększa:)
Wystraszona jesteś?:)...chyba nie bardziej niż kazda z Nas:)
:-)My czujemy sie dobrze,dzis właśnie po wizycie jestesmy.Wszystko u nas oki:-D
Brzuchol troszkę spiety miałam,Dr przepisał mi Nospę i Magne B6:)
Ja jestem z Pomorzan:)
Sciskamy:)
;-)
 
Buuteflay GRATULUJĘ:))) zaglądaj też do nas:)

Wszystkim mamusiom życzę bezproblemowej ciąży oraz szybkiego porodu:)
 
reklama
Butterfly88 a gdzie Ty w Podjuchach mieszkasz? Bo ja tam całe życie mieszkałam, a od listopada już na Słonecznym ale często bywam bo mamę tam mam.
 
Do góry