reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki w ciąży :)

reklama
A nie ma tu przyszłych mamuś z Pogodna albo Kalin? tez bym chętnie się spotkała w Filipince na ciasteczko...
 
Edzia1509, pytałaś mnie jakiś czas temu o zzo... przepraszam że dopiero teraz ale byłam zaabsorbowana małą, odpiszę teraz, jeszcze nie za późno:-) problemu nie było własciwie, zapytali mnie już na łóżku porodowym czy będę chciała zzo, mówię tak - no i wyglądali na lekko zaskoczonych chyba:cool2: ale nic - dali do przeczytania co mi grozi, musiałam podpisać, pobrali krew do sprawdzenia czy mogę mieć zzo no i przyszedł anastezjolog i się zaczęło - teksty w stylu: no już bym był w domu ale pani sobie wymyśliła znieczulenie... a przy wkłuciu nie miły też strasznie był, rzucał mi tekstami w stylu: nie ruszać się, siedziec prosto itd... więc z tej części porodu wspomnień miłych nie mam:-(
 
Hej Moni,
nie pasują mi już środy... Nie mam jak zgrać ich z uczelnią, i teraz na czwartkową grupę będę chodziła.
Miło, że pytasz.

A jak u Was?
Pozdrowionka
 
Haj Edzia1509 u nas prawie ok:) znaczy się u dzidzi wszystko ok, ja trafiłam w niedzielę z kamicą nerkową do szpitala:(dziś mnie wypuśćili:( mam nadzieję,że się nie powtórzy więcej:)pozdrawiamy
 
Hej Dziewczyny, ja tez jestem tu nowa:-)
Jestem na poczatku mojej drugiej ciąży, trochr za późno, lae cóz tak wyszlo... Mieszkam na Gumieńcach , niedaleko Stera. W ciąży poprzedniej opiekował się mną dr Ś. Świderski, ale rodzilam w Zdrojach- bardzo do dzisiaj żałuje,że nie zdecydowalam sie na poród na Unii Lub. wtedy,no ale cóż. Obecnie przenioslam sie do dr Świderskiego i jestem na bank zdecydowana na Police. Chociaz Pomorzany mam rzut beretem, no ale jakoś nigdy mnie nie przekonywaly.
Jestem niestety po ciężkich przejściach, w zeszlym roku mialam udar mozgu (po Dianie35)i zabieg na sercu:-(-ogólnie masakra. Tak więć ciąża jest dość ryzykowna, ale czuje sie świetnie i oby tak dalej.
Mdlości itp. nie mialam w poprzedniej ciąży i w tej tez mnie nie doświadczyly na szczęście, obecnie myślę nad jakąś forma ruchu. W tamtej ciązy chodzilam na aqua aerobik ale teraz jak nigdy mam mega drożdzyce,więc raczej basen odpada. a jestem osoba dość aktywna i wysportowaną,więc mi brakuje.
 
reklama
Witaj Dordi ;-) jesteśmy na podobnym etapie ciąży :-) ale starsze dziecko mam trochę młodsze od Twojego.

Ciężkie miałaś przejścia zdrowotne... życzę zdrówka i powodzenia w ciąży!!! :-) rodzisz w policach? słyszałam o tym szpitalu wiele dobrego ale ZDROJE mam dosłownie zaraz obok. Z Podjuch to max 8 minutek ;-) więc wolę tam gdzie bliżej, zresztą nowy oddział, nowi lekarze itp... oby było oki.

na kiedy masz termin? ja około 19 październik wg USG


za 10 dni mam USG prenatalne u genetyka (ze względu na trudne przejścia w pierwszej ciąży), nie mogę się doczekać aż ujrzę maluszka na ekranie :-D
 
Do góry