reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki w ciąży :)

Witam! :) jestem tutaj nowa ;) udzielam się na forum kwietniówek co prawda, ale dzisiaj przekopując dokładnie forum znalazłam i Szczecinanki :D
więc miło poznać kilka osób bliżej :)
 
reklama
Hej Butterfly88:-DJa mam w sumie najbliżej na Pomorzany, Zdroje i Police kawał drogi,ale mam nadzieje,że sie uda:-) W Zdrojach podobno full ekstra wypas teraz, to Będziesz miala dobre warunki.Ja pierwszy raz tam rodzilam i ogolnie bylo ok, ale chyba najwięcej zawdzięczam Synkowi,że tak bezproblemowo sie urodził, bo ogolnie nacięli mnie bez pytania, przebili pecherz płodowy i na koniec zmieniały sie dyzury, więc nie mialam skurczów, to podlaczyli mi oksotycyne,żeby urodzic lozysko,ale pani doktor sie spieszylo więc po 5 minutach-patrzylam na zegarek- stwierdzila,że nie ma co czekać i na żywca mnie wyłyżeczkowała(nawet nie ostrzegla):crazy: Tak więc teraz próba z Policami. A ze planuje 3ke dzieci to może zalicze te Pomorzany tez:tak:
Mam termin na 28.10 z OM a ze to imieniny mojego Teścia to wiadomo radość(tamtym razem mialam termin na jego urodziny 1.05,ale Wikus urodzil sie 28.04 więc teraz pokłada nadzieje w Fasolce):-D
A usg prenatalne mam 20.04-tez sie nie moge doczekac-tylko cena mnie trochę zmiotła z nog(robie od razu z testem podwojnym) -310 zł.:szok:
 
Ostatnio spotkałam się ze znajomymi, gdzie dziewczyny rodziły w Zdrojach, całkiem niedawno temu, jedna 4 miesiące druga 2 miesiące temu. Nie były zadowolone i nie polecają, gdyby nie znajomości nikt by się nimi niezainteresowań. Ścisk i tłok, jak ci dosłownie, główka nie wystaje, to odsyłają do domu.
 
Witajcie. Chętnie do Was dolacze :)
Dordi, gdzie bedziesz robić badania prenatalne? Ja wlasnie tez sie do nich przymierzam ale nie mam pojęcia gdzie najlepiej i w rozsądnej cenie.
 
Ech... widzę że temat porodówkowy na tapecie. I jak zwykle co osoba to inna opinia. Ja pierwsze dziecko rodziłam w Zdrojach i jestem zadowolona bo krzywdy mi i dziecku nie zrobili. Ale też oczywiście się zastanawiam. Bo lekarza mam z Polic, na Pomorzanach mieszkam a o Zdrojach myślę...

No więc poczekamy, zobaczymy, na pewno zwiedzę każdy oddział zanim się zdecyduję.
 
Ja miałam juz zapisane usg prenatalne u dr Węgrzynowskiego z ktorym wspołpracuje moj były lekarz 9dr Bączkowski)ale z uwagi na to, że sie przenioslam do dr Świderskiego robie u niego( wyraźnie zakomunikowal,że sobie tego zyczy...). Plusem jest to, że mniej zapłace,u dr W. 350 zl. a u dr Ś. 310 zl.(to ceny z testem podwójnym samo usg to nie wiem ile).
A co do Zdrojów, to tez nie uważam porodu za jakies traumatyczne doswiadczenie,ale zlewka była totalna, jak siegne pamiecia wstecz. no i te dodatkowe "atrakcje" o których pisalam...
 
Hej dziewczyny! Jestem nowa, mam termin na 8.07, więc bardziej się na Lipcówkach udzielam:-)
Ale muszę Was podczytać dokładnie, bo ostatnio mi się śni, że porodówki zwiedzam: najbliżej mam do Polic, ale sąsiadka niemiło wspomina:-(
 
reklama
Prawda jest taka, że co szpital tyle będzie opinii zarowno za jak i przeciw.
Najbardziej polecane szpitale to Zdroje i Police. W Zdrojach mają genialne zaplecze dla wcześniaków, ale co za tym się wiąże dużo chętnych cięzarnych do rodzenia i wiem, że sa zmuszani odsyłać. Chociażby wczoraj na 4 sale porodowe było 6 kobiet już czekających- info z 1 ręki. Położne zarówno w Zdrojach jak i Policach są pomocne mile. Ja mieszkam 5 min od Zdroji ale też myśle o Policach.
 
Do góry