reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szaleństwa zakupowe dla Dzieci i Mam oczywiście :D!

Ja na razie nic nie kupuję. Póki co od mojej mamusi dostałam całą torbę ciuszków na różny wiek. Wyobraźcie sobie, że zbierała je od prawie roku. Zaczęła niedługo po tym ja w zeszłym roku straciłam dzidzię (Pęknięta Ciąża Pozamaciczna). Byłam w szoku, w ogóle się nie spodziewałam ;-) Mam na oku łóżeczko, z resztą na razie poczekamy. Niestety wciąż mam w sobie strach, że znów coś złego się stanie. Ale to chyba normalne u kobiet, które przeżyły to co ja :-(
 
reklama
Ja na razie nic nie kupuję. Póki co od mojej mamusi dostałam całą torbę ciuszków na różny wiek. Wyobraźcie sobie, że zbierała je od prawie roku. Zaczęła niedługo po tym ja w zeszłym roku straciłam dzidzię (Pęknięta Ciąża Pozamaciczna). Byłam w szoku, w ogóle się nie spodziewałam ;-) Mam na oku łóżeczko, z resztą na razie poczekamy. Niestety wciąż mam w sobie strach, że znów coś złego się stanie. Ale to chyba normalne u kobiet, które przeżyły to co ja :-(

mysle ze normalne, moja mama stracila dwie ciaze w tym jedna blizniacza, juz miala nawet widoczny brzuszek...i ona ciagle mowila mi zebym nie lkupowala...ale teraz sama juz nie moze sie powstrzymac, tak samo jak przyszla tesciowa, kupuja jak szalone :| :szok:
 
Jeśli chodzi o wyrko to ja raczej kupie zwykłe drewiane , i bez zadnych szczególnych ozdobników . Mam za to genialne plany co do łóżka dziecka jak będzie nieco wieksze :) To będzie dosyć wysokie łóżko ( półpiętrowe) udające np domek na drzewie :) chyba że np dziecko okaże sie być fanem astronomi czy tez znajdzie sobie inne hobby . Tak czy siak , nie będzie to zwykłe łóżko do spania :DLubie majsterkowac więc tworzenie takiego dzieła będzie dla mnie ogromną frajdą , a dla dziecka mam nadzieje efekt tego majsterkowania ;)


 
U nas tez bedzie drewniane :-) i na prosbe mojego M. bedzie biale....:tak::tak::tak:
Znachorka: super pomysl! napewno dzieciaczek bedzie uwielbial swoj pokoj!!!!
ja tez uwielbiam wlasnie majsterkowac i myslalam zeby zrobic samej taka karuzele nad lozeczko czy przewijak...:tak:
ahh! i moj M. zakupil 2 plotna malarskie i cos naszemu maluszkowi namalujemy do powieszenia na sciane! artystami jakimis wielkimi nie jestesmy, ale bedzie od serca, no i taka jestem dumna z mojego M. ze na taki pomysl wpadl !:tak:
 
U nas tez bedzie drewniane :-) i na prosbe mojego M. bedzie biale....:tak::tak::tak:
Znachorka: super pomysl! napewno dzieciaczek bedzie uwielbial swoj pokoj!!!!
ja tez uwielbiam wlasnie majsterkowac i myslalam zeby zrobic samej taka karuzele nad lozeczko czy przewijak...:tak:
ahh! i moj M. zakupil 2 plotna malarskie i cos naszemu maluszkowi namalujemy do powieszenia na sciane! artystami jakimis wielkimi nie jestesmy, ale bedzie od serca, no i taka jestem dumna z mojego M. ze na taki pomysl wpadl !:tak:

o jej ale fajnie, az dziw ze facet cos takiego zaproponowal ;-) moj to tylko naokraglo mowi jakie to zdjecia bedzie robil, gdzie i w jakiej pozycji. Mowie wam dziewczyny ciaza jak ciaza, ale tymi zdjeciami chyba bede najbardziej wykonczona, co minute w iym miejscu :p hehe
 
Mi tez sie marzy biale lozeczko i biala komoda, chyba juz znalazlam takie jak chce, tylko musze podjechac do sklepu i obejrzec, ale to Drewex bodajrze seria Mocca :), cudne jest.. Do tegpo jasne sciany i jakisKubus puchatek z prosiaczkiem na nich :)

hehe, milego dnia
 
reklama
Hey Brzuchatki!!!
Babcia kupuje jak szalona, powiedzmy naszperała worek ciuszków, ma nawet takie na 8 mieś!!!! Szalona :szok: Ja nie kupuje nic, nie zapeszam, ale aż mnie korci, tyle pięknych rzeczy. :-p Ale jak cos upatrze, np. teraz w Realu była wyprawka 13 elementowa za 50zł, to robie tak, że pokazuje tatusiowi, że niby mimochodem cos tam mi w oko wpadło, a ten jak wraca z pracy kupuje to za moimi plecami, że niby w tajemnicy i kitra potem po szafach...mowie wam komedia, jak dzieci :-D:-D:-D:tak::tak:
 
Do góry