reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szaleństwa zakupowe dla Dzieci i Mam oczywiście :D!

reklama
:) ja sobie własnie uswiadomiłam, ze to już 1/4 czasu za mna i czas zacząć myslec o zakupach, bo reszta tez pewnie tak szybko zleci...
 
ja z zakupami czekam do 9 wrzesnia :D i ani chwili dluzej! wtedy mam usg, na ktorym mi obiecano plec dziecka :D takze juz prawie dni odliczam!!!!!
 
Dziewczyny ja w pierwszej ciązy zakupy zaczelam w 5 miesiącu..moja mama oczywscie "trukała" mi ze nie powinnam zeby nie zapeszac a ja sie zloscilam tylko i mowilam ze nie mam zamiaru po porodzie dziecka zawijac w koszule męza:-D:-D:-D:-D
A poza tym...ja nie wierze w coś takiego ze od tego czy kupimy ubranka zalezy życie naszego ddziecka!!! Jesli mialybysmy czegos nie kupowac przed porodem to tylko dlatego ze gdyby jednak coś poszlo nie tak, zebysmy nie cierpialy widząc te rzeczy....ale po co myslec ze pojdzie coś nie tak.....
Jesli chodzi o te ciąze....to zapewne duzo nie nakupuję, poniewaz mam chyba z 10 pudel ubran po synu i po coreczce mojej siostry....wózek mamy, łożeczko mamy, wanienki tez ze 3:-D:-D, nocniki ze dwa.....chociaz nocnik to nie szybko bedzie potrzebny, przewijak....no wsio!!!
Oczywiscie kosmetyki, pieluchy itp to na koncu
 
Czarodziejka ja nie mam jeszcze nawet jednej rzeczy. A i nie mam od kogo dostać, wszystkie dzieciaczki w rodzinie to albo maja już po 5 lub 6 lat albo starsze. Jedynie żona kuzyna jest w ciąży ale miedzy nami 2 tygodnie różnicy wiec jakby nic. Sami będziemy musieli wszystko kupić.
Na początek musze rozglądnąc sie za komodą która będzie pełnic funkcje przewijaka. Nie mamy gdzie dać rzeczy maleństwa nawet gdyby były, minimalne ilosci mebli.
Eh cos mnie dzis żołdek boli :( pewnie zjem tylko sucharki i pójde spac. jagodzianki w tym czasie urosną. Na 18.30 mam miec gosci i musze jakos funkcjonować. miłego popołudnia Słoneczka
 
Ja też mam mnóstwo ciuszków i sprzętów po synku...Więc jeśli będzie chłopczyk to nie bedę zbyt wiele kupować...
No chyba że dziewczynka-- to przyda jej się jakaś sukienka żeby w spodniach po starszym bracie nie musiała chodzić hihi:-D
Ale na kupowanie ciuszków przyjdzie jeszcze czas...
Wanienke...fotelik do jedzenia, łóżeczko (choć chciałabym kupic nowe w anglii bo są większe i wygodniejsze)...sporo kocyków, zabawek...wszytskiego pełno i nie zniszczone!!
Jedynie wózek napewno musimy kupić....ale na to też przyjdzie czas...:tak:
 
Dziewczynki a ja mam juz całą komode nowych ubranek, od 56-68, moja mama tak szaleje, a jeszcze zamówiłam kombinezon na allegro dzisiaj zaraz Wam podam link
Pajac Wesoły Miś r.62 Sofija bawewna ocieplana (699991704) - Aukcje internetowe Allegro ten kremowy,
a od tej osoby kochane zamowiłam 15 par spiochów oraz body do kompletu
BODY Z DłUGIM RęKAWEM Z BAWEłNY NA 50/56 CM (682747272) - Aukcje internetowe Allegro
i powiem wam ze sa rewelacyjne, na zdjeciu wogole nie wyglądaja tak ładnie, te nadruki są duże, wypukłe, porobiona taka siersc na zwierzątkach, poprostu są cudowne, polecam kazdej!!! mojej sasiadce pokazałam i tez miała zamówic.
jak kiedy mi sie bedzie nudzic to porobie zdjecia najfajniejszych ubranek i wkleje:-)
 
reklama
Wow , szczerze ? Ja często śpie w takim rogalu , ale nie musiałam na niego wydawać dodatkowej kasy :D Poprostu roluje kołdrę ... Nie wydaje mi sie zeby bylo to niezbędne ... :)
 
Do góry