reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szaleństwa zakupowe dla Dzieci i Mam oczywiście :D!

FISHER PRICE LEZACZEK BUJACZEK HUSTAWKA 2w1+GRATIS (678920702) - Aukcje internetowe Allegro

I polecam jeszcze gorąco takie bujaczki-leżaczki. My mamy właśnie taki z Fisher Price i odkąd Oliwia skończyła 2 miesiące leżała na nim bardzo dużo. Uwielbiała to bo było to dla niej zabawą, a widziała więcej niż z łóżeczka czy wózka, no i ja mogłam trochę zrobic. Zresztą do tej pory z niego korzysta bo to takie krzesełko do kilku lat jest :tak::-)
 
reklama
Ale taka mata jest super i można znależć na Allegro o wiele tańsze modele innych firm. W końcu Wy idzieci tylko jako goście z prezentem zobaczyć maluszka to takiego drogiego prezentu kupować nie musicie. Raczej daje się cos symbolicznie, jakiś ciuszek+grzechotki itp. Tak dostawała moja córcia i dzieci znajomych. No chyba, ze to byla ktos z bliskiej rodziny.
 
FISHER PRICE LEZACZEK BUJACZEK HUSTAWKA 2w1+GRATIS (678920702) - Aukcje internetowe Allegro
I polecam jeszcze gorąco takie bujaczki-leżaczki. My mamy właśnie taki z Fisher Price i odkąd Oliwia skończyła 2 miesiące leżała na nim bardzo dużo. Uwielbiała to bo było to dla niej zabawą, a widziała więcej niż z łóżeczka czy wózka, no i ja mogłam trochę zrobic. Zresztą do tej pory z niego korzysta bo to takie krzesełko do kilku lat jest :tak::-)

Luczynka- my też mamy identyczny. Co prawda młody nie korzysta juz z niego bo mu szkoda czasu na siedzenie ale też uważam, że to super sprawa. Jasiek był i jest grubiutki, a z leżaczkiem nic się nie dzieje. Na poczatku jak zaczął jeść kaszki to właśnie w nim. Też mogę polecić. Dziewczynki zastanówcie się nad czymś takim dla dzidziusia zamiast nad np huśtawką.

Hej!
Dziś trafiłam na coś takiego - może warte rozważenia jako prezent?
- 365 zabaw dla Ciebie i Twojego dziecka 1-6 KOMPL (676036088) - Aukcje internetowe Allegro
Co do ciuchów - po prostu kup większe, na 80 lub 86 - będą na pewno dobre, a tych na "teraz" każda mama ma dużo.
An

Anyoki-też mi się książeczka podoba. A faktycznie ciuszki zawsze się przydadzą. Myśmy idąc np do znajomych mających 3 miesięczne dziecko kupowali ciuszki na 6 mcy.

dziewczyna a ja wczoraj zainwestowałam w siebie :-)
RYBACZKI CIĄŻOWE R 36 (685312121) - Aukcje internetowe Allegro
RYBACZKI CIĄŻOWE JEANS 5 KOLORÓW S (674644453) - Aukcje internetowe Allegro
a co do zakupów dla maluszka to wstrzymuję się jeszcze 2 tyg do następnego USG jak będzie wszystko dobrze to wtedy zacznę szaleć :-)
a na razie dla maluszka mam "Pamiętnik małego dziecka" świetna sprawa nie mogłam się oprzeć :tak: książeczka jest przygotowana by odnotowywać najważniejsze rzeczy z pierwszych lat życia maleństwa, by zbierać zdjęcia i inne pamiątki maleństwa, do tego pełno w nim zdjęć Anne Geddes, przepiękne :-)

Julisia-rybaczki bardzo fajne...A Książeczkę Niemowlaka (taką mamy my) też polecam. Fajna sprawa.

Julisia super zakupki :tak: mnie podobaja sie te jeansowe rybaczki, juz wczesniej je ogladalam ale mnie jakos nie ma predko do zakupu ciuchow typowo ciazowych. Chyba temu ze wiem juz iz nieublagalnie zmierza to do noszenia w koncu mega workow :baffled::-D ja jesli cos kupie to najwczesniej koniec sierpnia-wrzesien.

Ale za to kupiłam juz dla maluszek jeden komplecik (śpioszki+kaftanik), 2 różne rampersiki i maleńką białą czapeczkę :-) Cała rodzina mówi, że mamy nie kupować, bo to marnowanie pieniędzy, bo wszystko mam po Oliwii, ale ja nie mogę sie powstrzymać-taka mi to sprawia frajdę :-) A pozatym to Dzieciątko tez powinno mieć coś nowego :tak:

Luczynka-też się niejestem w sanie oprzeć małym ciuszkom. A przecież dzidziuś nie może tylko starych mieć. Musi mieć coś tylko jego nie?

ja nie kupuje jeszcze nic dla maleństwa bo boje się zapeszyć. Kupie jak już będę w połowie 2 trymestru albo pod koniec.
Za to idziemy za tydzień do znajomych, którzy maja 3 miesięcznego szkraba. planuje kupić cos takiego :
DUŻA MATA interaktywna # Taf Toys # 3 w 1 #GTATIS (685820306) - Aukcje internetowe Allegro
co wy na to ?

Anisen-mata super sprawa. Młody się tak na niej zajmował, że mogłam zrobić sobie i zjeść śniadanie. To jedna z tych rzeczy która warto kupić.
 
ja mam juz mate edukacyjna dla malucha jest wielka i milutka:) jest sloneczko w ktorym mozna sie przejzec, mieciutka chmurka z mieciutkiego materialu, robak wychodzi spod liscia, biedronka z piszczałką itd. :) kupilam w ikei za chyba 89 zl o ile dobrze pamietam napewno nie wiecej niz 100 a jest duza i przyda sie na dluzszy czas :)

nie ma tych obreczy co zwisaja zabawki ale to dlatego takie wybralam bo wydaje mi sie ze taka matka - kocyk bedzie bardziej praktyczna.http://www.mojeciuchy.pl/dane/305299/Mata_Maxi_Chicco.html cos takiego tylko ja mam inne zwierzaczki :)moja jest zdecydowanie ladniejsza :):):)
 
Ostatnia edycja:
A ja narazie wole nie patrzeć na te wszystkie słodkie ciuszki i buciki dla maluszków, wole nie zaczynać kupować aby nie zapeszyć. Za czym kolwiek zaczne rozglądać się ok. 7/ 8 miesiąca. Wiem, że będzie mi trudno ale dam radę.
 
neelys ja mam to samo...wolę się jedynie rozglądnąć od czasu do czasu bez zakupów, ale jak mam urodzić w połowie lutego to powoli zacznę coś kombinować końcem grudnia ;)
 
Witajcie dziewczynki, ja mam już całą szafke ciuszków dla maleństwa, mam kupe nowych, bo co jadę z mamą na zakupy nie obędzie się żeby czegoś nie kupić, a na dodatek męża brat przywiózł chyba z 5 worków po ich synku, troche wybrałam, troche wyniose na strych, bo ja lubie jasne ubranka, a oni mają duzo ciemnych, a najlepsze jest to ze byłam w jednej hurtowni i widziałam taki wózek, ze sie zakochałam i nie chce innego, mikado boston taki szary i wstawki z zółtymi kółeczkami, dużo ładniej sie prezentował w sklepie niz na necie, oczywiscie ja bym juz go z miejsca wzięła ale nie bede przesadzać haha pozdrawiam
 
reklama
Haaa a ja sie pochwale ! te wszystkie ciuszki na zdjęciu kosztowały mnie tylko 20 zł + kilka z nich jest jeszcze po mnie :)
 

Załączniki

  • DSCF1063.jpg
    DSCF1063.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 68
  • DSCF1061.jpg
    DSCF1061.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 65
Do góry