reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szał zakupów, czyli co kupiłyśmy dla siebie i naszych maluszków!

reklama
Obiecane zdjęcia mojego wózka
SL270385.JPG
SL270387.JPG


A to nas użełko:
SL270388.JPG


Uwierzycie za tą gondolkę z dowozem zapłaciłam 135 złoty ;) ale się ciesze
 
dziewczyny ja dzis zaszalalam i kupilam sobie fajoskie kozaczki ze skorki na koturnie na zameczek...czarne... pasuja do getrow....hihihi:-)
 
Kochane a ja dzisiaj kupilam 4 pary pajacykow dla malenstwa;)takie fajne z myszka miki i inne z napisem "Kocham swoja mamusie" heheh...(kazde po 2€). Ja bede kupowac wiekszosc z bawelny i przewiewne rzeczy poniewaz w maju w Grecji zaczyna sie juz 25stopni...wiec goraco:)Juz sie nie moge doczekac 19 grudnia wtedy ide do lekarza i juz poznam plec wiec wtedy zacznie sie szal zakupow:D
 
Kochane a ja dzisiaj kupilam 4 pary pajacykow dla malenstwa;)takie fajne z myszka miki i inne z napisem "Kocham swoja mamusie" heheh...(kazde po 2€). Ja bede kupowac wiekszosc z bawelny i przewiewne rzeczy poniewaz w maju w Grecji zaczyna sie juz 25stopni...wiec goraco:)Juz sie nie moge doczekac 19 grudnia wtedy ide do lekarza i juz poznam plec wiec wtedy zacznie sie szal zakupow:D
to tak jak u mnie kokoszko zaczynam latanie juz od 19.12 bo do tej pory mam tylko spioszki i czapeczke do nich no i buciki.... mam nadzieje ze nasze plany sie nie zmienia i ze sie dowiemy co bedzie mialo dzieciatko miedzy nogami...hihihi
 
Ja dopiero na zakupy bede mogla sie wybrac po 7 stycznia bo wtedy ide na usg i mam nadzieje dowiedzec sie jaka plec :-)
kasica212 Super wozek!
 
reklama
Do góry