reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szał zakupów, czyli co kupiłyśmy dla siebie i naszych maluszków!

My teraz 2.01 jedziemy do Aten bo przyjezdza moja mamcia, musimy ja odebrac z lotniska:-Di wtedy kupimy wozek i lozeczko w Atenach, nie wiem jak bedzie z lozeczkiem i mebelkami ale wozek na 100% chcemy kupic. Beda promocje i bedzie tanszy niz tutaj gdzie mieszkamy:-Dja chce ten Chicco 3 for me kolor czerowny 3 w 1:happy:My tez nie bedziemy mogli kupic wszystko na raz wiec musimy powoli zaczac kompeltowac rzeczy, na szczescie wiemy ze bedzie dziewczynka:tak::-DMamy tez urzadzanie nowego mieszkanie wiec latanie tez za innymi rzeczami poczynajac od kontakow konczac na meblach...juz nam klada podloge i okna juz beda pod koniec nastpenego tygodnia:-Dduzzooo pracy:wściekła/y: my mamy jeszcze pietrowe mieszkanie wiec dochodza schody itp.:baffled:Przynajmniej czas bedzie szybko lecial..i Mania przyjdzie na nowe:-DOstatnio kupilam sliczna sukienke w Benettonie (na 9miesiecy)nie moglam sie powstrzymac wkleje pozniej zdjecie jej i co mam.buzkii i pozdowionka mamusie:-D
 
reklama
to nie zakup tylko prezent od mikołaja ale są ;-)
SL270468.JPG
 
hej
Na gwiazdke dostalam wiele ply z kolysankami i muzyka relaksacyjna dla mamusi...bardzo fajne chyba steczkowska maluszek lubi wyraznie bo tak kopie gdy ja slyszy...a ja przysypiam jest to specyficzna muzyka...rzeczywiscie dzialajaca usypaiajco nawet na rodzicow!!
:);-)
 
kasica212- ale słodkie papucie :)
krystyna 30- kochana a co to za płytki?? jak są warte to i może ja się skuszę na zakup, bo mam problemy z zaśnięciem :)
 
Hej mamusie,
Wklejam zdjecia rzeczy co ja skompletowalam do tej pory dla naszej malej ksiezniczki:-D Bardzo mi sie podobaja rzeczy z postaciami z Disneya, czekam az beda mieli z krotkim rekawkiem wiecej:-DJak sie dowiedzielismy ze bedzie dziewczynka to od razu kupialam jej ta szaro - rozowa sukienke w Benettonie, nie moglam sie powstrzymac:-Dwariatka:rofl2:
 

Załączniki

  • IMG_2867_1.jpg
    IMG_2867_1.jpg
    69,8 KB · Wyświetleń: 68
  • IMG_2868_1.jpg
    IMG_2868_1.jpg
    75 KB · Wyświetleń: 67
  • IMG_2869_1.jpg
    IMG_2869_1.jpg
    82,3 KB · Wyświetleń: 60
  • IMG_2870_1.jpg
    IMG_2870_1.jpg
    97 KB · Wyświetleń: 52
kokoszka- no swietne...swietne... sukieneczka slodziusia...

A to paputki od mikolaja dla mojej gwiazdeczki!!!:-)
 

Załączniki

  • swieta Nikki 019.JPG
    swieta Nikki 019.JPG
    76,9 KB · Wyświetleń: 52
kokoszka-ale słodkości , faktycznie te z disneya są przesliczne a ja nie mam nic :-(
paula7- ale fajniusie paputeczki
 
reklama
Ankzoc jeszcze bedzie czas na kupowanie po Nowym Roku kazda z nas zaszaleje z zakupami dla malenstw:-D ja poluje na te z Disneya..hehe
 
Do góry