reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szał zakupów, czyli co kupiłyśmy dla siebie i naszych maluszków!

ja jestem dzis zadowolona kupilam pierwszy kaplecik dla dzidziulki...pluszowy koloru kremowego w misie pysie do tego czapunie i rekawiczki a no i karuzele nad lozeczko... to moje pierwsze zakupy chwilowe dostalam pozwolenie na spacer a ja do slepu i jest...
 
reklama
No no, kasica212, to sie bedziesz mogla przy tych naklejkach wykazac swoja inwencja tworcza!;-) Mam nadzieje ze jakies fotki wlasnorecznie wystrojonej przez Ciebie scianki zalaczysz nam kiedys!:tak:;-)

A ja tez sie zdobylam na zakup, ale dla siebie - poduszka dla ciezarnych, o taka wlasnie:
www.allegro.pl/item490146602_poduszka_uniwersalna_max_monogram.html

Strasznie mi juz urosl brzuch, i juz nie moge sobie zadnej wygodnej pozycju do spania znalesc, a czytalam wiele pozytywnych opinii na temat tej poduszki, wiec zobaczymy...moze pomoze;-) A poza tym, to pozniej przyda mi sie przy karmieniu blizniakow. Przy dziewczynkach mialam taka poduszke rogala, i jesli moge Wam doradzic, to szczerze polecam, bo przy karmieniu piersia jest niezawodna i baaardzo pomocna. :tak:
 
liliann- super poducha tez chce taka!!! musze chyba sobie kupic bo brzuszek tez mi wisi w powietrzu jak leze na boku...
 
Liliann- zgadzam sie co do boduszki jest super mam taka od pierwszej ciazy i bardzo jestem zadowolona:-)
co do ciuszkow to czekam z utensknieniem na wiaomosc czy to chlopczyk czy dziewczynka no i po Martusi mam cala mase bialych kremowych zoltych zielonych, bezowych wiec moglybybyc dla chlopczyka tez:-), ale napewno zajrze do sklepow w styczniu na wyprzedaze:-), i pwenie Marta i my tez cos sobie kupimy:tak:
 
Ja na razie kupiłam dla maleństwa jedno body o takie
[brzydkie zdjęcie ,bo z kamery a do tego pochmurny dzień i nie ma światła:dry:]
0bac2d3f3167d58d8d1acb0996166b01.png

i pyska mi ucięło:-D

a sobie muszę kupić, jak tylko będę mieć pieniądze, jakiś stanik bo w końcu mam ładne i kształtne piersi :-) muszę je podkreślać teraz :-)
 
reklama
wrzucam zdjecia moich zakupow. Zolte nosidelko - jeszcze z metka kupilam w charicie za 5 funcikow :) Lezaczek na car boocie takze za piatke, w ogole nie widac, ze byl uzywany. Ciuszki na wyprzedazach (50%off) w mamas and papas i mothercare
 

Załączniki

  • 081220081173.jpg
    081220081173.jpg
    627,1 KB · Wyświetleń: 97
  • 081220081174.jpg
    081220081174.jpg
    606,5 KB · Wyświetleń: 93
  • 081220081175.jpg
    081220081175.jpg
    634,3 KB · Wyświetleń: 82
  • 081220081176.jpg
    081220081176.jpg
    714,1 KB · Wyświetleń: 83
Do góry