reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szał zakupów, czyli co kupiłyśmy dla siebie i naszych maluszków!

reklama
dziewczyny u was już prawdziwy szał zakupowy ale wam zazdroszczę, ja nie wiem jakoś wszyscy w koło mówią za szybko, po co w sklepach jest wszystkiego pod dostatkiem to nie to co kiedyś, i tak oglądam te wszystkie słodkosci w internecie albo w sklepach i nie mogę się oprzec :-(
 
ja nie wiem jak będzie później mogę położyć się do szpitala, co do tego kobiety podobnie przechodzą I i III trymestr jeśli chodzi o samopoczucie podobno. To ja już wiem, że od 26 tygodnia będę wyłączona, a teraz mam siłę to chodzę, oglądam i jak coś to kupuje
 
isabela, sliczne rzeczy kupilas...
ja na razie jakos nie moge sie zebrac zeby takie zakupy robic...kupilam jedno body z czapusia i na tym koniec:), czekam na rzeczy ktore maja do mnie jakos niedlugo przyjechac, przejrze je i wtedy zdecyduje co mi jeszcze potrzeba, a wozek lozeczko to w marcu, zreszta w styczniu mam jechac obejrzec te rzeczy do boleslawca (jak juz cos mi sie spodoba to mam zawsze pod nosem;/ )a potem bede zamawiac przez neta, a nawet jesli wyladowala bym w szpitalu to systematycznie co jakis czas wpycham w glowe adres sklepu i obrazki jak wyglada to lozeczko i ten wozek swojemu M :) ciagle mi sie wydaje ze za wczesnie na zakupy...
 
dziewczyny u was już prawdziwy szał zakupowy ale wam zazdroszczę, ja nie wiem jakoś wszyscy w koło mówią za szybko, po co w sklepach jest wszystkiego pod dostatkiem to nie to co kiedyś, i tak oglądam te wszystkie słodkosci w internecie albo w sklepach i nie mogę się oprzec :-(
to tak jak u mnie... maz krzyczy ze musze lezec a nie latac po centrach handlowych... ze wszystkiego jest mnustwo i juz pod koniec ciazy pokupujemy... a teraz musze odpoczywac... tylko nie rozumie ze pozniej bedzie troszke ciezko z brzuszkiem i nie bedzie mi sie chcialo...
 
ja dzisiaj byłam w sklepie żeby kupić coś ładnego mojej chrześnicy i nie mogłam się oprzeć żeby zrobić też prezent mojemu maleństwu:-) kupiłam bawełnianą czapeczkę, śpioszki i bluzeczkę :tak:
Te zakupy sprawiają mi więcej radości niż jak sobie coś kupuję:tak:
 
Hej dziewczynki,

Ja narazie nic nie kupilam (tylko tesciwa kilka ciuszkow hehe nie wytrzymala). Jezeli chodzi o wozek to my kupimy (znaczy tesciowa sie zobowiazala) CHICCO TRIO FOR ME w kolorze czerwonym a oto link:& WÓZEK CHICCO FOR ME 2008 4 KOLORY+GWARANCJI (468888983) - Aukcje internetowe Allegro . Ma 3 w jednym i po zlozeniu zajmuje malo miejsca:rofl2:lozeczko tez widzielismy juz w sklepie jakie chcemy (razem z mebelkami) ale te rzeczy kupimy tak w marcu (koniec marca) a teraz mam wizyte u ginekologa 19.12 wiec mam nadzieje ze sie dowiem plec :tak:raczej napewno:) wiec po Nowym Roku zaczne kupowac rzeczy dla malenstwa, pomalu zaczne kompletowac:rofl2:bo mam na glowie tez mieszkanie (koniec lutego wchodzimy) wiec klebki, podlogi kuchnia lazienka....latanie latanie za rzeczami z jednej strony to fajne ale z drugiej meczace, ale ciesze sie ze nasze malenstwo wejdzie do nowego mieszkanka:happy: tam bedzie od urodzenia:happy:

Ile z was znaja plec dziecka???buzki

Pozdrowienia kochane
 
reklama
Izabela- gratuluję córeczki :-)
a ja też swojemu maleństwu. kupiłam już kilka par skarpetek..po prostu cudeńka:-)
kilka par śpioszków cudo cudo cudo :-) body x2. śliczne buciczki, czapeczki cudowne.. wszystkio piękne..ah ah ah:-)
nie mogę sie po prostu napatzreć. jak mój Pawęł wróci porobimy foteczki i wrzucimy..;-)
aaa..i kupiłam jeszcze 2 śliniaczki i buteleczkę:-) pięknee:tak:
 
Do góry