reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szał zakupów, czyli co kupiłyśmy dla siebie i naszych maluszków!

to wprawdzie nie moje ciuszki, i strasznie nad tym ubolewam :-(, ale dla mojej szwagierki, ktora juz wie ze bedzie miala chlopaczka. mamy na ten sam termin wiec postawnowilam pokazac wam te slodkosci
 

Załączniki

  • PICT0003.JPG
    PICT0003.JPG
    74 KB · Wyświetleń: 47
  • PICT0007.jpg
    PICT0007.jpg
    72,7 KB · Wyświetleń: 36
  • PICT0010.JPG
    PICT0010.JPG
    102,2 KB · Wyświetleń: 48
reklama
Ja jakieś 2 tygodnie temu dostałam sporo ciuszków od mojej cioci, która ma 3,5 letnią córcię. Są w dobrym stanie i wiekszość uniwersalnych - dla obu płci.
Oto i one:
Zobacz załącznik 104511 Zobacz załącznik 104512 Zobacz załącznik 104513 Zobacz załącznik 104514
(najbardziej mi sie podobaja niebieskie ogrodniczki i granatowe spodnie z szarym paskiem):-D

A ja się narazie boje coś od ludzi przyjmować i kupować. Nie wierzę w zabobony zbytnio, ale się boję... ALe po nowym roku, kolo lutego powoli zaczne sie rozgladac. Niby wszystko dostaniemy, ale jakże cudownie jest chodzic i wybierac cos samemu:-)

ankzoc piękne rzeczy:-D
 
imagination- moi tesciowie tez mówią, ze nie to za szybko nie powinno się kupowac, ale jak tu się powstzymac jak sie widzi takie slodkosci :) Ja jak narazie nie mam nic dla mojego maluszka, ale jak w poniedzialek dowiem sie co bedzie to moze na cos sie skusze hihihi, a jak nie to i tak cos kupię uniwersalnego ;-)
super sa te ogrodniczki faktycznie, ale tez nie zle wygladaja te spioszki w kóleczka różowe
 
imagination- moi tesciowie tez mówią, ze nie to za szybko nie powinno się kupowac, ale jak tu się powstzymac jak sie widzi takie slodkosci :) Ja jak narazie nie mam nic dla mojego maluszka, ale jak w poniedzialek dowiem sie co bedzie to moze na cos sie skusze hihihi, a jak nie to i tak cos kupię uniwersalnego ;-)
super sa te ogrodniczki faktycznie, ale tez nie zle wygladaja te spioszki w kóleczka różowe
wszystkie ciuszki są ładne, wiec na pewno w któryś Dzidzia pochodzi:tak:
Wiem, ze kusi strasznie takie patrzenie. Ja byłam ostatnio ot tak zobaczyc wózki i łóżeczka i natknęłam sie na ciuszki do chrztu i normalnie odejść nie mogłam, takie cudne:-)
Mój T wyliczył, ze na bank dziewczynka i chyba sie nie myli... Intuicja od pierwszych tygodni mówi mi, ze córunia, ale nie obrażę się, jak będzie chłopak... Mam nadzieję, ze 5.01 sie dowiem:-)
 
ja juz bym chciala sie dowiedziec w poniedzialek bo ide do lekarza :), moj mąż powiedzial że jak się dowie co bedzie to idzie w poniedzialek cos kupic od razu, takze licze ze dzidzia nam się pokaże od dobrej strony;-)
ps- idziemy tak samo z ciąża, patrząc na nasze suwaczki :p
 
ankzoc- super zestawik.. poczekaj i ty zaczniesz po woli kupywac....
imagination- swietne te ciuszki... super mi niestety nie ma kto oddac...
 
kasica212 naprawde śliczny wózeczek !!!!
Ja podobnie jak Paula czekam z zakupami dopuki sie nie dowiem kto tam sobie baraszkuje i rozgościł sie na dobre jeszcze kilka miesięcy . O tyle mam łatwiej,że jak był by to chłopiec to ciuszków kupa po bracie. Ale oczywiście będąc w Szkocji w pażdzierniku nie powstrzymałam sie od kupienia 3 par bodziaczków i cZapeczki - dla dziewczynki !!!! Takze czekam z niecierpliwoscia!!!
 
Witajcie!

ja musze sie przyznac ze sporo nakupowalismy juz :) Kazdy mowi ze bez sensu bo nie znamy jeszcze plci, ale niestety nie bedzie nas stac na kupno wszystkiego w ostatnich miesiacach. Bedac na wakacjach w Dubaju nie moglam sie powstrzymac i kupilismy sporo rzeczy w mothercare i gap, wszystko z przeceny sporo ciuszkow kupilismy tez w niemieckich sklepach gdzie jest duuuzzooo taniej niz w polsce. Niestety wciaz zostaja "Grube" wydatki tj. wozek, lozeczko, komodka itp, ale...jakos damy rade :)
 
reklama
Dzis bylam na wyprzedazy swiatecznej... szokda ze sama z synkiem... bo nie moglam wiele poszalec kupilam jedynie sliczna rozowa kurteczke z pluszu... cudowna za 3 funty w adamsie... taniocha ale moj synek nie byl zbyt cierpliwy w poszukiwaniach i niestety chcial do domu... no i to byl koniec wypadu na centra... szkoda bo widzialam wspaniale rzeczy dla malenkiej slicznotki...
 
Do góry