reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

Zapytaj gin i nie wiem czy nie będzie potrzebna konsultacja z okulistą
Cóż, tak zrobię więc jutro na wizycie:(

Jak mnie boli brzuch! Po wczorajszym badaniu jeszcze nie przestało mnie boleć, zamiast mniej to boli coraz to mocniej... czasem skurcze, czasem po prostu ostry kłujący ból w dole brzucha od środka, po prosu boli i boli... może coś się zacznie dzięki badaniu;p:-)
 
reklama
Witam wszystkie oczekujące mamy!
Jestem tu nowa i tak sobie czytam jakie macie objawy, bo mi już też niewiele czasu zostało i nie wiem czego się spodziewać:-)
U mnie jeszcze za wcześnie na poród ale trzymam za Was wszystkie kciuki!
Pozdrawiam
 
Cóż, tak zrobię więc jutro na wizycie:(

Jak mnie boli brzuch! Po wczorajszym badaniu jeszcze nie przestało mnie boleć, zamiast mniej to boli coraz to mocniej... czasem skurcze, czasem po prostu ostry kłujący ból w dole brzucha od środka, po prosu boli i boli... może coś się zacznie dzięki badaniu;p:-)

Trzymam kciuki by to było to :-D

Co do wzroku to okulista może takie zaświadczenie wystawić (zwykle gdy dotyczy to siatkówki bądź jest zagrożenie przy parciu) , ja tak miałam pierwszą CC, drugiej jednak nie chcę i na szczęscie na badaniu okulistycznym okazało się, że nie ma wskazań tym razem :D
 
Wpadłam zobaczyć co tu się dzieje i widzę że pustka! Bu... ja mam wizytę dzisiaj o 19:20 i będę błagać mojego gina aby jakoś to wszystko przyśpieszył;p Nie daję już sobie rady, czuję się fatalnie a nie widzę żeby cokolwiek miało się zacząć:(
 
Wpadłam zobaczyć co tu się dzieje i widzę że pustka! Bu... ja mam wizytę dzisiaj o 19:20 i będę błagać mojego gina aby jakoś to wszystko przyśpieszył;p Nie daję już sobie rady, czuję się fatalnie a nie widzę żeby cokolwiek miało się zacząć:(

Oj nie dziwie Ci się bo mi też jest już bardzo ciężko a tu żadnych objawów :( Jeszcze w dodatku te upały :(
 
Po wizycie lipa, niestety ale muszę czekać:( Lekarz powiedział że jeszcze kilka dni mała sobie posiedzi, niuńka waży około 3600:szok: (zszokowało mnie to), łożysko i wody są w porządku, pępowina też na swoim miejscu, o rozwarciu nic mi nie mówił więc chyba jak na razie nic się nie rusza. W poniedziałek o 11:30 mam się wstawić na ktg, do tego kazał mi zrobić morfologię, sód + potas i aptt (chyba tak to się pisało:p) i przywieźć w poniedziałek ze sobą, tak więc czekam dalej:( Przynajmniej deszcz pada więc nie jest tak gorąco;)
 
Boże drogi Misslena ja się już może modlić zacznę o Ciebie biedaczko! Widzę, że wywróżyłaś sobie poród po terminie. Współczuję naprawdę :-( Ja już zapomniałam co to poród i co to jakiekolwiek bóle. Śmigam już w miarę sprawnie, tylko jeszcze pozostałości anemii nie pozwalają na nadmierny wysiłek. Trzymam kciuki za Ciebie... żebyś wreszcie przestała tu zaglądać :-D
 
Do poniedziałku na pewno będę chodzić... może potem coś się ruszy, chociaż szczerze to już mam taką chandrę że nawet nie chce mi się o tym myśleć, będzie jak będzie...

Dziewczyny jak to jest z tą waga z USG? Jeżeli lekarz powiedział że będzie dziecko miało tyle i tyle to tyle będzie, czy może ważyć mniej?
 
Do poniedziałku na pewno będę chodzić... może potem coś się ruszy, chociaż szczerze to już mam taką chandrę że nawet nie chce mi się o tym myśleć, będzie jak będzie...

Dziewczyny jak to jest z tą waga z USG? Jeżeli lekarz powiedział że będzie dziecko miało tyle i tyle to tyle będzie, czy może ważyć mniej?
mi powiedzial ze bedzie wazylo gora 2,5 kg , usg robione przed porodem. A urodzilam syna o wadze 3640g,waga z usg nie jest waga wiarygodna bo moze byc dziecko male a grubsze a tego juz nie zmierzy
 
reklama
Ja mam nadzieję że moja mała nie będzie taka duża:( A przynajmniej że nie będzie długa bo sama jestem dość filigranowa i boję się że poród będzie bardzo trudny:(
 
Do góry