reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

marteczkaa - nie mam powodów żeby się gniewać :* ja to już nie wiem jak ją nazwiemy. wiem ze musi być z charakterem bo mamusia jej mam potężny charakter... :) właśnie oglądałam zdjęcia z mojego ślubu...nie wiem kiedy ale 4 lipca minie rok (może mała chce się urodzić na naszą rocznicę)...
confouded - zazdroszcze skurczy i mam nadzieję że jutro się nie odezwiesz bo to będzie oznaczało że się rozpakowałaś :-)
co do tej dziwnej wydzieliny to mam nadzieje że to coś dobrego a nie złego. już więcej tego dziś nie miałam...w sunie to już niczego więcej nie miałam...sucho jak na pustyni. marzę teraz żeby mnie zalało :)wodami:)

pogoda do niczego więc powiedziałam właśnie do małej żeby się nie rodziła bo to brzydki dzień na poród.
 
reklama
marteczka i fikusek ja czuję słabe ruchy Małej między skurczami.
misiaszek chciałabym :-) też mam rocznicę ślubu w lipcu- 23.:-)
nef ja za każdym razem to samo oprócz badania na fotelu, mierzenia macicy i krótkich usg (te 'programowe' miałam)-tych 3 rzeczy ani razu.

boli boli nadal :-( do rozpakowanych- ile po rozpoczęciu bóli udawałyście się do szpitala?
 
Poczekaj jeszcze troche po co sie nakrecac i panikowac...jesli przez godzine ci nie przejdzie to bym pojechala wtedy niech sprawdza bo wieczorem najgorzej jechac bo nic im sie w tych szpitalach nie chce
 
no ale jak są co 3-10 minut... moja położna powiedziała że jak co 15 minut przez minutę będzie boleć to mam przyjechać i jeśli tak będzie boleć 4h... no możesz poczekać ale jak mnie bolało i wzięłam gorący prysznic to mi przeszło i już nie pojechałam więc to nie było to... gorzej jak nie zdążysz co też się zdarza. ja mam położną więc w razie wątpliwości dzwonie a jak Ty nie masz to może zadzwoń do szpitala i tam Ci powiedzą co robić. rozpakowane podpowiedzcie coś...
 
reklama
kliknij na sówaczek i otworzy Ci sie strona i tam sobie postepuj zgodnie z opisem. skopiuj na koncu link ktory ci podadza-pierwszy od góry. przejdz do edycji profilu i edytuj sygnature i tam w pole tekstowe wklej ten link i zapisz i gotowe. potem jak cos napiszesz to zaznacz " Pokaż Twoją Sygnaturę" pod polem tekstowym.
 
Do góry