reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

jejku nie chcialam wywolac takich emocji zatsanaiwalm sie czy wrzucic by nikomu przykrosci nie sprawic. njawyzej zlinczujcie mnie!
jestem pewna ze juz na dniach bedziecie tulic malenstwa! w koncu to juz koncowka czerwca!:)
trzymam za was mocno kciuki! i fakt Julka jest teraz zupelnie inna!
 
reklama
wrzucaj wrzucaj... może za słabo chcemy :D ale miałaś wtedy piękny koniec roku :) ja to od początku chciałam dziewczynkę-już nie mogę się doczekać żeby ją przytulić i zobaczyć. muszę ja jakoś zmobilizować. no to idę pobiegać :)
 
wrzucaj wrzucaj... może za słabo chcemy :D ale miałaś wtedy piękny koniec roku :) ja to od początku chciałam dziewczynkę-już nie mogę się doczekać żeby ją przytulić i zobaczyć. muszę ja jakoś zmobilizować. no to idę pobiegać :)

na pewno chcecie wystarczajaco mocno!
dzieck wie keidy chce wyjsc:)
czasem niestety trzeba uzbroic sie w cierpliwosc i poczekac.
nie szlaej z tym bieganiem co bys nic sobie nie zrobila.
ja na twoim miejscu lezalabym w wyrku zajadala sie roznosciami i odpoczywala bo poczatek moze byc trudny!
koniec slodyczy i innych przysmakow!:-)
 
ja już mam od dawna 0 słodyczy... (cukrzyca) mam taka diete że nawet pochrupac w łóżku nic nie mogę. mam wyznaczone godziny marnych posiłków i ilość. jak mała się urodzi to przynajmniej ciasto domowe będę mogła zjeść czy kanapkę z dżemem :) teraz to prawie nic nie mogę ale cóż-widocznie muszę sie męczyć jeszcze dłużej bo ONA NIE CHCE zobaczyć swojej mamusi :D zastanawiam się czy nie pojechać w poniedziałek na to KTG i nie poprosić o wywołanie. boję się tego przenoszenia i tej zielonej wody. kto wie co jeszcze może się takiemu maleństwu stać.
 
ja już mam od dawna 0 słodyczy... (cukrzyca) mam taka diete że nawet pochrupac w łóżku nic nie mogę. mam wyznaczone godziny marnych posiłków i ilość. jak mała się urodzi to przynajmniej ciasto domowe będę mogła zjeść czy kanapkę z dżemem :) teraz to prawie nic nie mogę ale cóż-widocznie muszę sie męczyć jeszcze dłużej bo ONA NIE CHCE zobaczyć swojej mamusi :D zastanawiam się czy nie pojechać w poniedziałek na to KTG i nie poprosić o wywołanie. boję się tego przenoszenia i tej zielonej wody. kto wie co jeszcze może się takiemu maleństwu stać.

ojej no zapomnialam o tej cukrzycy!
kurcze nie fajnie ja za to obzeralam sie kebabami w ciazy bo wiedzialam ze pozneij nie ebde mogla i teraz wygladam jak kebab:)
 
madziku a ty masz sie zglosic we wtorek do tego szpitala juz na wywolanie?
no niestety nie :-) przy ostatniej wizycie lekarz mi powiedział, że w dniu terminu mam się zgłosić do szpitala i dał skierowanie, a co zdecydują lekarze na izbie przyjęć to nie wiem :no:
ale jakoś przestałam się stresować, co ma być to będzie :-)
a z tym lataniem w nocy do ubikacji to ja latam średnio ze 4 razy w nocy :-(
ale pocieszyłam się, że to napinanie brzucha to mogą być skurcze :-D bo już myślałam, że ze mną coś nie tak, że nie czuję skurczy :-D
 
ojej no zapomnialam o tej cukrzycy!
kurcze nie fajnie ja za to obzeralam sie kebabami w ciazy bo wiedzialam ze pozneij nie ebde mogla i teraz wygladam jak kebab:)

ja to samo + do tego chipsy:D:D no i slodycze ktorych ogolnie nie lubie:) tak wygladalo moje zdrowe odzywainie w ciazy:D podejrzenie cukrzycy tez mialam ale okazalo si ze falszywy alarm:)
Ja mialam czyste wody ale Alan tez mial zapalenie oczka....i do chyba do 3 miesiaca mu ropialo,ale w koncu przeszlo:)
Ja to Twoja corcie uwielbiam:)doslownie napatrzec sie nie moge na nia i tu i na nk:)
 
:) hehe... a ja jak się dowiedziałam że mam cukrzycę to od tamtego czasu schudłam jakieś 5 kg a to było niecałe 2 m-ce temu. teraz ważę 70 a ważyłam w 7 miesiącu 75 kg. ale i tak w ciąży przytyłam trochę-10kg... ale przez to że schudłam mam takie rozstępy :szok:!!! a wracając do tematu to od 2 m-cy leci mi siara z piersi dość tak (czasem mnie zalewa i to bardzo) ale wczoraj popłynęła już bardziej w kolorze mleka a nie przeźroczysta i taka długa strużka. może to oznaka zbliżającego się porodu?? a dziś mała mało co się rusza w sumie ale może dlatego że leżę cały dzień w łóżku a to leżenie pewnie nie sprzyja przyśpieszeniu akcji no ale dziś mi się nic nie chce a wczoraj latałam jak z piórkiem w dupci...
 
:) hehe... a ja jak się dowiedziałam że mam cukrzycę to od tamtego czasu schudłam jakieś 5 kg a to było niecałe 2 m-ce temu. teraz ważę 70 a ważyłam w 7 miesiącu 75 kg. ale i tak w ciąży przytyłam trochę-10kg... ale przez to że schudłam mam takie rozstępy :szok:!!! a wracając do tematu to od 2 m-cy leci mi siara z piersi dość tak (czasem mnie zalewa i to bardzo) ale wczoraj popłynęła już bardziej w kolorze mleka a nie przeźroczysta i taka długa strużka. może to oznaka zbliżającego się porodu?? a dziś mała mało co się rusza w sumie ale może dlatego że leżę cały dzień w łóżku a to leżenie pewnie nie sprzyja przyśpieszeniu akcji no ale dziś mi się nic nie chce a wczoraj latałam jak z piórkiem w dupci...
mi przybylo 14 kg w cazy i do tej pory je mam :D to dobrze ze juz mleczko mas zbo mi nic nie cieklo i jak urodzilam tez jakis czas nie chcialo i byl problem,polozen pozniej mowili ze pod koniec ciazy mozna sobie naciskac piersci by odblokowac kanaliki...a ja o tym nie wiedzialam.
 
reklama
ja to samo + do tego chipsy:D:D no i slodycze ktorych ogolnie nie lubie:) tak wygladalo moje zdrowe odzywainie w ciazy:D podejrzenie cukrzycy tez mialam ale okazalo si ze falszywy alarm:)
Ja mialam czyste wody ale Alan tez mial zapalenie oczka....i do chyba do 3 miesiaca mu ropialo,ale w koncu przeszlo:)
Ja to Twoja corcie uwielbiam:)doslownie napatrzec sie nie moge na nia i tu i na nk:)

hehe nie zawstydzaj mnie:)

DZIEWCZYNY BIJE WAS NA GLOWY!!!!!
JAW CIAZY PRZYTYLAM 24KG :-)HAHAHAHAHA
 
Do góry