reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

reklama
ja już się tyle naczytałam o objawach porodu, że chyba jestem w teorii lepsza od położnej :-D tylko nadal nie wiem co to skurcz :-p no i jeszcze teoria, że chłopcy wolą później się rodzić nie napawa mnie optymizmem :-p

co do imienia to od początku chciałam chłopaka i wiedziałam, że będzie Dawid, ale w koło wszyscy, że dziewczynka i dziewczynka, więc mówię do męża wymyślmy tera, bo będzie problem i miała być w razie czego Adrianna, a płeć poznaliśmy dopiero w 30 tyg :-D
i lekarz się mnie pyta jak myślę jaka płeć, więc mówię, że bardzo chciałabym chłopaka, ale myślę, że dziewczynka, ale z drugiej strony to dziewczynka by nie mogła mnie tak bardzo kopać, a lekarz na to, że mam rację, bo agresywność męska zaczyna się w życiu płodowym :-D:-D:-D
 
u ciebie w szpitalu to w ogole artysci lekarze byli by przy takiej astmie kazac rodzic silami natury! debile!
oj ja to mam pecha do lekarzy:D ostatnio jak bylam na kontroli to kazal przestac brac leki na astme...sami juz nie wiedza co chca...dziura i tyle u mnie w miescie.


Madzik skurcz to napinanie sie brucha,robi sie twardy,moga byc najpierw bezbolesne. a pozniej boli dol brzucha i/lub krzyz:) u mnie tak bylo:)
 
ja już się tyle naczytałam o objawach porodu, że chyba jestem w teorii lepsza od położnej :-D tylko nadal nie wiem co to skurcz :-p no i jeszcze teoria, że chłopcy wolą później się rodzić nie napawa mnie optymizmem :-p

co do imienia to od początku chciałam chłopaka i wiedziałam, że będzie Dawid, ale w koło wszyscy, że dziewczynka i dziewczynka, więc mówię do męża wymyślmy tera, bo będzie problem i miała być w razie czego Adrianna, a płeć poznaliśmy dopiero w 30 tyg :-D
i lekarz się mnie pyta jak myślę jaka płeć, więc mówię, że bardzo chciałabym chłopaka, ale myślę, że dziewczynka, ale z drugiej strony to dziewczynka by nie mogła mnie tak bardzo kopać, a lekarz na to, że mam rację, bo agresywność męska zaczyna się w życiu płodowym :-D:-D:-D

spokojnie moja coreczkajak byla w brzuchu to mowilam na nia ADHD!
robila cuda wariowala swirowala no i bardzo duza byla!
skurcz? hehe poznasz co to skurcz tego nie da sie przegapic.. tez sie balam ze nie rozpoznam go
nie wiedzialam z czym to kojarzyc
ale u mnie przy oksytocynie bylo to jak bol miesiaczkowy razy 100!!!!
myslalam ze umre juz chwilami slabo mi bylo i mowilam do poloznych ze sily nie mam salbo mi po 3 dniach nie spania mialam dosc a dalam rade:)
wy tez dacie nie my pierwsze i nie ostatnie.
dziewczynki tez potrafia sie przenosic dowodem ejstem ja:)
ale zazwyczaj 1sze ciaze mowia lekarze ze sa przenoszone:)
jednak zycze wam byscie szybko tulily swe pociechy:)
 
oj ja to mam pecha do lekarzy:D ostatnio jak bylam na kontroli to kazal przestac brac leki na astme...sami juz nie wiedza co chca...dziura i tyle u mnie w miescie.


Madzik skurcz to napinanie sie brucha,robi sie twardy,moga byc najpierw bezbolesne. a pozniej boli dol brzucha i/lub krzyz:) u mnie tak bylo:)

ja mialam bole krzyzowe! cos strasznego ale da sie wyytrzymac!
dodam ze ani razu nie pisnelam nawet :)
takie postanowienie w sobie mialam:)
tylko ta koszula z mega rozcieciem az do brzucha ze cycki wypadaly mnie wkurzala!grrrrrrrrr
 
Madzik skurcz to napinanie sie brucha,robi sie twardy,moga byc najpierw bezbolesne. a pozniej boli dol brzucha i/lub krzyz:) u mnie tak bylo:)
fikusek1988 tylko, że mi się brzuch napina, ale myślę, że to maluch się rusza... gubię się już w tych oznakach... bo ja nie mam żadnych, brzuch wysoko, czop na miejscu, wody też, więc zobaczymy co powiedzą lekarze we wtorek :-)
 
ja mialam bole krzyzowe! cos strasznego ale da sie wyytrzymac!
dodam ze ani razu nie pisnelam nawet :)
takie postanowienie w sobie mialam:)
tylko ta koszula z mega rozcieciem az do brzucha ze cycki wypadaly mnie wkurzala!grrrrrrrrr

kochana a ja nie dosc ze rozciecie po pepek w koulece to nawet tylka nie zakrywala:D:D i tez nie krzyczalam przy porodzie bo sie wstydzilam:D
 
fikusek1988 tylko, że mi się brzuch napina, ale myślę, że to maluch się rusza... gubię się już w tych oznakach... bo ja nie mam żadnych, brzuch wysoko, czop na miejscu, wody też, więc zobaczymy co powiedzą lekarze we wtorek :-)

hmm mi chyba tez brzuch nie opadl,moze troche tak mi sie wydawalo ale wdomu mowili ze nie:)
 
DZIEŃ DOBRY MAMY I 2w1 :)

kolejny dzień nic. już się przyzwyczaiłam i nawet powiem że mam przeczucie że to w przyszłym tygodniu będzie. mąż nie wyrabia z produkcją białej armii to też mu odpuszczę bo łóżko to nie laboratorium :) mam w brzuchu dziewuszkę bez imienia więc nie chce się narodzić i tyle a poza tym to ja słyszałam że to właśnie dziewczynki lubią być przenoszone (i mam na to mnóstwo przykładów). teraz to ja chyba już nie chce rodzić wcale. przeszła mi na to ochota. jak ona nie to ja też nie... we wtorek KTG i w czwartek więc będę się nudzić strasznie też w przyszłym tygodniu. mała szaleje w brzuchu więc na pewno jeszcze nie czas na nią. trzymam kciuki żeby Wam chociaż już ten czas oczekiwania minął i żebyście już przytulały kruszynki. powodzonka
 
reklama
fikusek1988 tylko, że mi się brzuch napina, ale myślę, że to maluch się rusza... gubię się już w tych oznakach... bo ja nie mam żadnych, brzuch wysoko, czop na miejscu, wody też, więc zobaczymy co powiedzą lekarze we wtorek :-)

mi brzuch opadl juz na 4tyg przed porodem mimo ze dziecko wcale nisko nie bylo....
pozatym brzuch moze byc dlugo wysoko i opasc przed samym porode kiedy dziecko zejdzie dokanalu rodnego.
ale warto obserwowac swoje cialo! ja to juz jak psychiczna siedzialam na necie i szukalam wszystkiego co swiadczy o porodzie i co moze go przyspieszyc! chcialam nawet napic sie oleju rycynowego... podobno pomaga to w porodzie ale nie probowalam jednak balam sie za bardzo ze cos mi sie od tego stanie albo ze z toalety nie wyjde:)
 
Do góry